PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncellemesi: Çıkış tarihi, Özellikler, Yama Notları ve daha fazlası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncellemesi: Çıkış tarihi, Özellikler, Yama Notları ve daha fazlası

pubg mobile lite 0.23.0 güncellemesi: çıkış tarihi, özellikler, yama notları ve daha fazlasıPin

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncellemesi: Çıkış tarihi, Özellikler, Yama Notları ve daha fazlası

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncellemesi – Bu yazımızda PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncellemesinin ne zaman geleceğini ve indirmeler, özellikler, Yama Notları, Görmemiz gereken sızıntılar neler öğreneceksiniz, o zaman PUBG Mobile Lite 0.23 hakkında bilgi verelim. .0 Güncelleme Çıkış tarihi ve özellikleri.

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncellemesinden itibaren, PUBG Mobile Lite’da 0.21.0 Güncellemesi aldık ve bu güncellemede birçok yeni özelliğin de görüldüğünü ve ayrıca yeni bir lobinin de görülebildiğini görmemiz gerekiyor.

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncelleme Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Lite’daki son Güncelleme yakında gelecek, bu nedenle 0.23.0 Güncellemesi 27 Ağustos 2022’de başlayacak

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncelleme özellikleri

Artık 0.21.0 Güncellemesinin özelliklerini biliyoruz, birkaç gün önce gelen güncellememizde olduğu gibi çok iyi özellikler de görmemiz gerekiyor. Bunun içinde, yeni lobi temasını gördük ve ayrıca araç görünümünde bazı güncellemeler gördük ve hile önleme özelliği geliştirildi.

  • Yeni Yaz Kıyafeti
  • 40 WP Kazanan Bileti Ekle
  • Yeni Lobi teması
  • Hile Karşıtı İyileştirme
  • Diğer

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncelleme Boyutu

PUBG Mobile Lite 0.23.0 Güncelleme boyutundan bahsetmişken, bu 0.23.0 Güncellemesini indirmek isterseniz yaklaşık 636 MB boyutunda mevcut olacak Bu yüzden cep telefonunuzda en az 1GB boş alan bırakmalısınız.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın