Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncelleme sızıntıları: Miramar Haritası, Eğitim modu ve daha fazlası

pubg mobile lite 0.18.0 güncelleme sızıntıları: miramar haritası, eğitim modu ve daha fazlası

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncelleme sızıntıları: Miramar Haritası, Eğitim modu ve daha fazlası

  • PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi oyunda Miramar haritasını ve Eğitim modunu getirecek.
  • Güncellemenin 25 Temmuz 2020’de yayınlanması planlanıyor.

PUBG Mobile Lite , çok beklenen 0.18.0 güncellemesini almak üzere . Aynı güncellemeyle ilgili birçok sızıntı son zamanlarda internet üzerinden ortaya çıktı. Güncellemeden sonra Sezon 13 Kazanan Pass oyuna eklenecek gibi görünüyor. Bunun yanı sıra, veri madencileri de PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesinde görünmesi beklenen yeni sızıntıları ortaya çıkardı. İşte yaklaşmakta olan yamada olabilecek bazı büyük sızıntılar.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncelleme sızıntıları

Oyun 1 yılını 25 Temmuz’da tamamlayacak ve oyunun ilk yıldönümünü kutlamak için PUBG Mobile Lite, önümüzdeki güncellemede büyük eklemeler getirecek. İşte ne olacağını:

Miramar

Şimdiye kadar PUBG Mobile Lite’ın oyunda sadece tek bir klasik harita var ve birçok oyuncu yeni bir harita istiyordu. Geri bildirimlerine öncelik vererek, geliştiriciler sonunda oyuna yeni bir Miramar haritası getiriyor . Oyunun önceki sürümünde tanıtılmış olan aynı harita, yani PUBG Mobile. Oyuncular ayrıca Miramar haritasına girecekleri bazı özel silahlara ve araçlara erişebilecekler.

Eğitim Modu

Eğitim veya uygulama bölümü, herhangi bir atış oyununun ayrılmaz bir parçasıdır. Sadece nişan alma becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda silah kullanma becerilerinizi güçlendirmenize de yardımcı olur. Şu anda, PUBG Mobile’ın oyuncuların hedeflerini uygulayabilecekleri herhangi bir eğitim modu yok. Ancak 0.18.0 güncellemesinde, oyunda mevcut olan herhangi bir silahı deneyebileceğiniz yeni bir eğitim modu tanıtılacak.

Sezon 13 Kazanan Pass

Yeni kazanan kartın piyasaya sürülmesi henüz onaylanmadı, ancak bazı resmi olmayan kaynaklara göre, geliştiriciler oyuna yeni bir sezon getirebilir. Oyuna yeni bir sezon geldiğinde, oyuna bir sürü yeni kostüm ve kıyafet ekler. Ancak, resmi bir onay gelene kadar beklemeliyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu