Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellesi Sızdırıldı!Gece modu, yeni lobi, oda kartı ve daha fazlası

pubg mobile lite 0.16.0 güncellesi sızdırıldı!gece modu, yeni lobi, oda kartı ve daha fazlası

PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellesi Sızdırıldı!Gece modu, yeni lobi, oda kartı ve daha fazlası!

Çok beklenen 0.16.0 güncelleme ait PUBG Mobil Lite oyununda gelmesi biraz zaman alacaktır. Peki, bu yeni güncellemeyle ilgili sızıntıların çoğu zaten Sportskeeda’da listeleniyor , ancak yakında gelecek güncellemede gelecek olan bazı yeni özellikler var.

Ne zaman yeni bir güncelleme mağazaya çarparsa, geliştiriciler her zaman aynı olan bir beta sürümünü yayınlarlar, bu da kullanıcılarından gelen tüm geri bildirimleri toplar. PUBG Mobile Lite 0.15.5 sürümünün yayınlanmasından bu yana, geliştiriciler bir sonraki beta güncellemesini onaylamadı.

Ancak bazı kaynaklara göre beta güncellemesinin 18 Şubat – 23 Şubat arasında yayınlanması bekleniyor.

Yeni Lobi

Yaklaşan 0.16.0 sürümü oyuna karlı temayı temsil edecek yeni bir lobi arayüzü getirecek. Ancak, bu lobinin görünümü son kış güncellemesinde PUBG Mobile‘ın standart sürümünde zaten yayınlanmıştı. Bu yeni temada ayrıca bir UAZ yer alacak.

pubg mobile lite 0.16.0 güncellesi sızdırıldı!gece modu, yeni lobi, oda kartı ve daha fazlası

Yeni Logo

Yeni bir güncellemenin yayınlanmasından sonra, oyuncular oyunun yepyeni bir logosunu da görebilirler. Daha önce, yetkililer oyunun simgesi etrafında mavi bir çerçeve kullanıyordu, ancak yaklaşan güncellemede, yeni bir erkek karakteri ve ardından logoda turuncu bir kenarlık getirecek.

Oda Kartı

Oyunun resmi sürümünden bu yana, özel bir sunucu oluşturmak için hiçbir özellik yoktu. Sızıntılar ayrıca geliştiricilerin oyunda kullanıcıların arkadaşlarıyla oynamak için özel bir oda oluşturabilecekleri oda kartları sunacağını gösteriyor. Ayrıca, oda kartları en son güncellemeden sonra mağaza bölümünden satın alınabilir.

İlgili Makaleler

Bunun yanı sıra, veri madencileri aynı zamanda en son güncellemeye dahil edilmesi beklenen Gece Modu, Ülke Bayrağı, Yoldaş ve daha fazlası gibi bir dizi başka eklemeyi de ortaya çıkardı. Yine de, tüm bu bilgiler için resmi bir onay beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu