PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Görevi Nasıl Yapılır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Görevi Nasıl Yapılır?

pubg mobile kurmalı tüfekler görevi  nasıl yapılırPin

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Görevi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile’de Bir çok Başarı ve Ünvan Görevleri mevcuttur bildiğiniz gibi ama bunların içlerinden en zor olanı Silah Uzmanı Diyebiliriz.
Silah Uzmanı Görevini Görebilmeniz İçin Adımları Uygulayınız.
  1. Adım İlk Önce Oyunu açınız
  2. Ekranın sağ alt köşesindeki Görevler sekmesine Giriniz 
  3. Burada Başarımlar bölümüne gelerek Silah Uzmanı görevini görebilirsiniz.
pubg mobile kurmalı tüfekler görevi nasıl yapılırPin

Peki Neden Silah Uzmanı Olmak Bu Kadar ZOR?

Bu kadar Zor olmasının Nedeni tek bir Klasik Maçta tam 6 farklı Silah kullanarak Düşmanı Etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.
silah uzmanı görevi nasıl yapılırPin
İlk Bakışta Resme Aaa Kolaymış Bot Vurarım Hemen Alırım Diyeceksiniz ama işler öle değil Çünkü; Bu görev için öncelikle Platin kademe yada daha üst bir kademede olmanız şart.

Tecrübeliyseniz Hiç Sorun yok zatan!

Şimdi Gelelim Silah Uzmanı nasıl olunur? Yapılması Gerekenler;

Maalesef silah uzmanı olmak için kolay bir yöntem bulunmuyor. Ama bazı ipuçları var ve bu durum Zor olanı biraz daha Kolaylaştırıyor.

Mesela oyun içinde Oyuncu (yoğunluğun)  daha az olduğu saatleri girerseniz, oyundaki bot sayısını yüksek olur ve botlarla karşı karşıya sıkça gelirsiniz ama biraz da şans işi diyebiliriz.

pubg mobile kurmalı tüfekler görevi nasıl yapılırPin
Yinede bu ihtimali artırmak için, ne çok kalabalık ne de kimsenin olmadığı yerlere inmeniz lazım. Yani ineceğiniz yer çok kalabalık olmasada boş da olmamalı.

Kısacası ilk birkaç kişiyi Etkisiz Hale getirmek için  az kalabalık olan fakat  silah bulmakta zorlanmayacağınız bir yere inmeniz gerekiyor.

Çünkü; botlar genellikle oyuncuların daha az indiği yerlerde daha çok olur. Dolayısıyla oyunda Fightlar çoğalmadan birkaç kills demek oluyor.

  • Öncelikle İleride hayal kırıklığına uğramamak için oyundaki silahların kategorisini bilmeniz çok çok önemli.
  • Ayrıca Solo modda silah ustası unvanını kazanmak gerçekten çok çok zor. Onun yerine Duo veya Squad modda silah ustası olmayı denemelisiniz.Rakiplerinizi Sizin Etkisiz Hale getirmeniz lazım ki  killler size yazılmalı.
  • Aslında rakibi yere düşürmek için dilediğiniz silahı kullanmak serbest. Ama yere düşünce silah uzmanı olmak için kullanmanız gereken 6 silahtan birini kullanarak etkisiz hale getirmeniz lazım.
  • Bu şekilde yalnızca bir maçta toplam 6 farklı silahla toplam 6 farklı oyuncuyu etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.
  • Kısacası sabırlı ve Azimli olmanız Lazım ama aynı zamanda size yardımcı olan bir takımınız olmalı ki daha kolay bir şekilde görevi yapabilesiniz.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın