PUBG Mobile Kodları Kullan Ücretsiz Kaplamalar AKM, M416, AWM, M24 Eylül 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Kodları Kullan Ücretsiz Kaplamalar AKM, M416, AWM, M24 Eylül 2020!

pubg mobile kodları kullan ücretsiz kaplamalar akm, m416, awm, m24 eylül 2020!Pin

PUBG Mobile Kodları Kullan Ücretsiz Kaplamalar AKM, M416, AWM, M24 Eylül 2020!

popüler pubg mobil silahları için ücretsiz kaplamalar istiyorsanız, işte o zaman 2020 Nisan için pubg mobile tarafından Facebook sayfalarında verilen en yeni pubg mobil kullanım kodları ve bu kodları kullanarak AKM’nin ücretsiz premium kaplamasını alacaksınız. AWM, M416 ve diğer tüm popüler pubg mobil silahları. Bu nedenle, isterseniz makalenin tamamını okuyun.PUBG Mobile gerçekten popüler bir savaş alanı oyunudur.

Bu makalede, en son pubg mobil çalışma kodlarını ve bu kullanma kodlarının nasıl kullanılacağına ilişkin uygun yöntemi göstereceğim çünkü önceki makalemde birçok insan, kodun kullanılmasıyla ilgili sorunlarla karşı karşıya olduğunu söylüyor. Bunun nedeni, insanların uygun yöntemi ve verilen yönergeleri izleyememesidir; bu nedenle, kodların kullanılmasıyla ilgili sorunla da karşılaşırsanız, tüm talimatları doğru bir şekilde izleyin ve önerilen yöntemi izleyin.

Hepinizle paylaşacağım pubg mobile için kullanılan kodlar, M416 ve AKM kaplamaları gibi pubg cep telefonlarındaki silahlarla ilgili ödüller için benzersizdir. Bu nedenle, eğer kıyafeti istiyorsanız, o zaman bu yazıda kostüm için, araçların yüzeyleri ve diğer tüm şeyler için bir kullanma kodu yoktur ve sadece silah derisi, bu nedenle bu kullanma kodlarını yalnızca silah kaplamalarının bedeli için kullanın. Ateşli silah görünümlerinin çoğu sınırsız bir süre içindir, ancak sınırlı bir süre için bazı premium görünümler de vardır çünkü pubg mobile mağazasında sınırlı süre için olan bu görünümler ücretsiz değildir ve bazılarını ödemeniz gerekir. iyi UC, ama bu yüzden tüm silahların sınırsız süre beklemesini beklemiyor

Geçerli bir Kullanım Kodu nasıl alınır?

PUBG Mobile için geçerli ve çalışan bir kullanma kodu istiyorsanız, bunlar elde etmenin bazı çalışma yollarıdır, bu nedenle ücretsiz kod kullanma kodlarını almanın en iyi yöntemi PUBG Mobile oyun geliştiricisinin sosyal medyasını takip etmektir çünkü pubg mobile ekibi her zaman yenilerini paylaşır. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sayfalarında kodları kullanın. Neredeyse her kullanma kodunun sınırlı bir süre için ve ayrıca sınırlı insanlar için olduğunu bildiğimiz gibi, örneğin, pubg mobile için buzul derisi için kullanma kodu sadece ilk 500 kişi içindir. Bu nedenle, kodları ilk önce % 100 kullanan insanlar ödülü alırlar, bu yüzden önce sistemi, sonra diğerleri almaya çalışın.
CloudBailBonding.com web sitemiz de kullanma kodlarını paylaşmaktadır, ancak bir dakika içinde bir gönderi yayınladıktan sonra web sitemizdeki yüksek trafik nedeniyle insanlar kodları kullanmaya başlar ve bir saat içinde kullanma kodunun sınırına ulaşılır. Sonra insanlar sorunlarla karşı karşıya olduklarını yorumlamaya başlarlar.
Kodları önce web sitemizden istiyorsanız, daha sonra web sitemizde, insanların ilk önce gönderimizi görmelerine yardımcı olan bir abonelik düğmesi var ve bir iş yayınladığımızda sitemize abone olan kullanıcılar yeni pozisyon hakkında bir bildirim aldı.
Pubg mobile’da kullanılan kodlarla ilgili her yeni yayın makalesinin bildirimini almak için lütfen e-posta adresinizi girerek web sitemize abone olun.
pubg mobile kodları kullan ücretsiz kaplamalar akm, m416, awm, m24 eylül 2020!Pin

Kodları başarıyla kullanmak için bazı ipuçları.

Birçok insan, kodların kullanılması sırasında bazı hatalar gibi sorunlarla karşılaşıyor, bu nedenle, kodları başarıyla kullanmanıza yardımcı olabilecek bazı ipuçları aşağıda verilmiştir.

Yeni bir PUBG Mobil Kimliği veya UC’yi asla kullanmadığınız veya Royal Pass satın almadığınız kimliği deneyin çünkü eski kimliklerde kullanma kodlarında bir sorun vardır çünkü PUBG Mobile eski oyuncuların kod kullanma kodlarını kullanmasına izin vermez.
Kod kullanma kodunun başarılı bir şekilde kullanılması için bir VPN kullanın ve kurtarma sistemlerinin çalıştığı ülkelerin ve bölgelerin konumunu kullanın.
Yeni Facebook veya Twitter hesaplarıyla kimlik oluşturmaya çalışın ve kaydolmak için aktif Facebook, twitter hesaplarını kullanamazsınız.
Tamamen yasa dışı olduğundan ve PUBG Mobile oyun kimliğinize zarar verebileceğinden veya askıya alınmasına neden olabileceğinden, UC’ler ve BP oluşturmak veya silah kaplamaları, kıyafetler gibi ücretsiz ödüller oluşturmak için hiçbir web sitesini kullanmayın.

pubg mobile kodları kullan ücretsiz kaplamalar akm, m416, awm, m24 eylül 2020!Pin

PUBG Mobile için En Son Silah Kaplama Kodları Burada

PUBG Mobile ekibi tarafından Facebook sayfalarında verilen ve tamamen ücretsiz olan en yeni 5 pubg mobil kullanma kodumuz var ve bu kodları kullanarak, M416’nın altın skini ve süper skinler gibi pubg mobile’da popüler silahların ücretsiz kaplamaları alacaksınız. Bu sezon tamamen yeni olan ateşli silahların yanı sıra AKM Glacier ve Golden skin. Ayrıca KAR98, AWM, M24 gibi keskin nişancı silahları için bir kullanma kodu vardır, bu nedenle pubg mobile’da profesyonel bir keskin nişancıysanız, bu kurtarma sistemleri tam size göre.
Bu kullanma kodlarında bölge ve ülkelerle ilgili bazı koşullar da vardır, bu nedenle bu ülkelerin listesini kontrol etmek isterseniz, o zaman pubg tarafından verilen bir liste yoktur, bu nedenle hangi ülkenin uygun olduğunu kontrol etmek mümkün değildir. ücretsiz kullanma kodları.
Kodları için kullanmak istiyorsanız ücretsiz kıyafetler ve kaplamalar , ardından diğer gönderilere göz atın.
  • QEJZLCIZ5M4 ( Sınırlı Süreli AKM Altın Görünümü ve Buzul Görünümü İlk 500 Oyuncu için Mevcuttur)
  • TIFZQZANGC ( Sınırlı Kişiler için Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz KR98 silah Görünümü İlk 500’e Erişilebilir )
  • TIFZBHZK4A (Sınırlı Kişiler için Sınırlı Süreli için Ücretsiz Rastgele Silah Görünümü İlk 500’e Erişilebilir )
  • RAAZBZJGS (Sınırlı Kişiler için Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz M416 Orange Skin , İlk 500 için Mevcuttur)
  • TIFZBJZWMN (Sınırlı Kişiler için Sınırlı Kişi için AKM Rastgele Görünüm İlk 500 için Mevcuttur)
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın