PUBG Mobile: Jiroskop olmadan en iyi hassasiyet ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Jiroskop olmadan en iyi hassasiyet ayarları!

pubg mobile: jiroskop olmadan en iyi hassasiyet ayarları!Pin

PUBG Mobile: Jiroskop olmadan en iyi hassasiyet ayarları!

  • Daha pürüzsüz oyun için PUBG Mobile’da jiroskop olmadan optimum hassasiyet ayarlarının numaralandırılması.
  • PUBG Mobile, oyunculara ayarlarını mutlak noktaya göre özelleştirme şansı sunuyor.

PUBG Mobile en rekabetçi oyunlardan biridir ve oyuncular bu oyunu kendi meslekleri haline getirmek için mükemmel olmak ister. Doğru hassasiyet ayarları oyununuzu bir üst seviyeye taşıyabilir. Kötü geri tepme kontrolü yanlış hassasiyet ayarlarına veya bazen beceri eksikliğine bağlanabilir.

Birçok PUBG Mobile oyuncusu, ekran yönünü tanımlayabilen ve geri tepme kontrolüne yardımcı olabilen telefonda bulunan bir sensör olan jiroskopu kullanmayı tercih ediyor. Jiroskop esas olarak iki parmakla düzen düzeni kullanan oyuncular tarafından kullanılır.

Farklı kurulumlar ve ortamlar kullanan diğer PUBG Mobile oyuncuları jiroskop kullanmayı tercih etmiyor.

Aşağıda, jiroskop dışı oyuncuların oyun oyunlarını geliştirmek için kullanabileceği hassasiyet ayarları verilmiştir.

PUBG Mobile’da kamera hassasiyeti (serbest görünüm)

pubg mobile: jiroskop olmadan en iyi hassasiyet ayarları!Pin

Kamera Hassasiyeti (serbest görünüm) göz düğmesinin hassasiyetidir. Karakter aslında konumunu değiştirmeden etrafa bakmak için kullanılır.

PUBG Mobile’da Kamera Ayarları

pubg mobile: jiroskop olmadan en iyi hassasiyet ayarları!Pin

Kamera ayarları oldukça önemlidir.Bu ayarlar kamera açısının kapsamla ve kapsamsız hareketini etkiler. Başlangıçta, bir oyuncu bu ayarlarla oynamakta zorlanabilir.

Bu ayarları kullanabilir veya zevkinize uyacak şekilde biraz değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile’da Aşağı Görüş Nişan Alma Ayarları

pubg mobile: jiroskop olmadan en iyi hassasiyet ayarları!Pin

Nişan Alma Nişan Ayarları, oyundaki en önemli ayarlardır. Bu ayarlar geri tepme kontrolünü açıklar. Bu ayarlar, geri tepmenizi kontrol etmek için artı işaretinizi çekerken ve sürüklerken devreye girer. Yukarıda belirtilen ADS ayarları daha kolay geri tepme kontrolü içindir.

Hassasiyet ayarları düzene göre değiştirilmelidir; bu ayarlar, üç parmak düzeni ve dört parmak düzeni için rahatlıkla kullanılabilir.

İki parmakla bir düzen kullanıyorsanız, iki parmakla pençe kurulumunu kullanırken genellikle daha yüksek bir hassasiyete sahip olmak tercih edildiği için hassasiyeti artırabilirsiniz.

Hassasiyet kişisel zevk ve tercih meselesidir. Bunu söyledikten sonra, her zaman kişisel tercihlere göre değişiklikler yapılabilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın