PUBG Mobile iPad Config İndir ve Nasıl Yapılır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile iPad Config İndir ve Nasıl Yapılır?

 pubg mobile ipad config i̇ndir ve nasıl yapılır?Pin

PUBG Mobile iPad Config İndir ve Nasıl Yapılır?

Merhaba dostum! Nasılsın? Harika bir şey denemek ister misin? Bu Config deneyelim! iPad görünümü adlı bu Config, iPad oyuncularının görebileceği gibi açıyı görebilirsiniz!

Dürüst olmak gerekirse, bu config kapsam belirleme sırasında bazı olumsuz bölümleri var, kapsam normalden daha küçük olacak, benim için can sıkıcı olacak.

Ve bu config yeni hesabınızda denemeyi veya başka bir misafir hesabı oluşturmayı ve bu config’i denemeyi unutmayın. Hesabınıza olacaklardan sorumlu olmayacağım.

NOT: KENDİ RİSKİNİZLE YAPIN!

PUBG Mobile için Config iPad Görünümünü İndirin

CONFIG’İ BURADAN İNDİRİN

Android’de Config iPad View Nasıl Kullanılır

İşte bir Android akıllı telefonda bir iPad görünümünü kullanmak için basit bir eğitim, Yeni veya misafir hesabınızla her zaman test etmeyi unutmayın, teşekkür ederim!

  • Yukarıdaki Config İndirin
  • Çıkart
  • Tüm Dosyaları Kopyalayın

PUBG Mobil Global Kullanıcılar “Android / data / com.tencent.ig / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / İşte yapıştır ve Değiştir …”

PUBG Mobil kore / Japonya Kullanıcılar “Android / data / com.pubg.krmobile / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / İşte yapıştır ve Değiştir …”

PUBG Mobil Vietnam Kullanıcılar “Android / data / com.vng.pubgmobile / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / İşte yapıştır ve Değiştir …”

PUBG Mobil Tayvan Kullanıcılar “Android / data / com.rekoo.pubgm / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / İşte yapıştır ve Değiştir …”

  • PUBG Mobile’ı çalıştırmayı deneyin

Bu config’i yaklaşık 2 hafta kullandım ve hesabım şu ana kadar iyi durumda! Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sorunuzu aşağıdaki yorum bölümüne yazmayı deneyin, size en kısa sürede cevap vereceğim.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın