Mobil Oyunlar

PUBG Mobile için UC Generatörü [İnsan Doğrulaması Yok] 2020!

pubg mobile için uc generatörü [i̇nsan doğrulaması yok] 2020!

PUBG Mobile için UC Generatörü [İnsan Doğrulaması Yok] 2020!

Merhaba arkadaşlar ve başka bir PUBG mobil ipucu ve püf noktası gönderisine tekrar hoş geldiniz ve bugün size insan doğrulaması olmadan PUBG mobil için UC’yi nasıl oluşturacağınızı ve insan doğrulamasına gerek olmadığını anlatacağım ve bu en yeni ve en rahat yöntemdir. Size söyleyeceğim beyler. PUBG Mobile Uc, her pubg mobil oyuncusu için önemli bir ihtiyaç ve şu anda UC fiyatının çok yüksek olduğunu biliyoruz. UC çok pahalıdır, bu yüzden, pubg sandığı açmak veya yüksek geçiş için kullanabileceğiniz veya arkadaşlarınıza, ailenize gönderebileceğiniz ve üyelerinizi talep edebileceğiniz veya bunları satabileceğiniz bir miktar UC’yi ücretsiz edinmenin bir numarasıdır. biraz para kazanmak ve klandaki profesyonel bir oyuncu gibi görünmek.
Bugün bu yazıda size herhangi bir zorluk yaşamadan hızlı bir şekilde ücretsiz UC oluşturmanın en iyi ve en kolay üç yolunu göstereceğim ve herhangi bir insan doğrulamasına gerek yoktur, bu yüzden lütfen bu yöntemleri denemelisiniz.

(1) 2020’de Ücretsiz UC Oluşturmanın / Edinmenin En Kolay Yolu (UC Hediyesi)

Sandık açma veya Royal Pass için bir miktar ücretsiz UC oluşturmak istiyorsanız, işte size ücretsiz olarak bir miktar Pubg Mobile UC kazanma şansı ve işte PUBG Mobile Official tarafından desteklenen 10000 UC PUBG MOBILE hediye. Eğerçok sayıda UC almak istiyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir fırsattır, bu nedenle sadece bilgilerinizi göndererek bu Hediye’ye katılmanız gerekir (Oyun içindeki isim, karakter kimliğiniz, E-posta Adresi, Mobil Numara, Tıklayın Sunmak). Her ay, küresel olarak pubg mobil oyuncu için mükemmel bir UC hediyemiz var ve her ay önemli sayıda UC alan şanslı bir kazanan var. Bu hediyeleri, başka herhangi bir görevde herhangi bir YouTube Kanalı aboneliği olmadan ücretsiz olarak sunuyoruz. Birkaç saniye içinde UC çekilişine katılabilirsiniz ve başka web sayfalarına gitmenize gerek yoktur veya can sıkıcı pop-up reklamlar veya zor bir görev yoktur. Ayrıca sosyal medya sayfasını takip etmeye veya beğenmeye gerek yoktur çünkü web siteleri Facebook veya Instagram gibi sosyal medyalarını takip ederek ve youtube kanallarına ve diğer can sıkıcı şeylere abone olarak size bazı hediyeler sunabilir. Yine de, burada hızlı ve anlaşılır bir süreç var, bu yüzden PUBG UC oluşturmak için bunu kullanmalısınız.

(2) Kodları Kullanarak PUBG Mobil UC Oluşturun / Alın

Pubg mobile Redeem Codes ücretsiz UC kazanmak için de geçerli bir yoldur ve bu günlerde pek çok insan muazzam miktarda UC ve hatta bunun basit ve kolay bir yoludur. Aşağıda verilen kodları kopyalamanız ve PUBG Mobile resmi web sitesindeki bilgileri doldurmanız ve tüm detayları (PUBG ID, Kod Kullan, Doğrulama Kodu) doldurmanız yeterlidir. CodeCode’u kullanarak UC kazanın popüler ve ünlü bir yöntemdir ve PUBG Mobile Official’ın dahil olduğu web sitelerinin çoğu ücretsiz ödüller için kullanılmasını önerir. Neyse ki, gerçekten işe yarıyor ve ayrıca 120 UC, silah derisi, bazı sevimli kıyafetler, bölme görünümleri, şapka, Bisiklet görünümü, bazı araç kaplamaları ve diğer ödüller gibi bazı ödüller de aldım. Ayrıca 2020 için En Son PUBG Mobil Kullanım Kodları hakkında harika bir gönderim var , bu yüzden deriler gibi bir ödül istiyorsanız, o zaman bu gönderiye göz atmalısınız. Bu kodlar bazı belirli bölgelerde ve ülkelerde çalışıyorancak farklı bir ülkeden iseniz bu işe yaramayabilir, ancak çoğu ülkede iyi çalışıyor.

Kodları Ücretsiz UC için Kullanın

İşte ücretsiz UC için kullanılan en son kodlar ve tüm bu kodlar güncellendi
Hepsini denemelisin ve belki bazıları işe yaramıyor

 • 8DJ28DKI – 2020 için
 • WD454CDE – 2020 için
 • KD9C62B5 – 2020 için
 • GG54DR21 -2020 için
 • 8EJ27DJB – 2020 için
 • SAJ45KJB – 2020 için
pubg mobile için uc generatörü [i̇nsan doğrulaması yok] 2020!

Bazı Önemli Adımlar

 • Bu Kodlar sınırlı kişiler içindir (belirli bir rakam sınırı yoktur)
 • Karakter kimliğinizi PUBG Mobil oyununuzdan kopyalayın
 • PUBG Mobile’ın resmi web sitesini açın
 • CodeCode’u kopyalayıp yapıştırın ve doğru olduğundan emin olun
 • Karakter Kimliğinizi yapıştırın ve doğru olduğundan emin olun
 • Doğrulama Kodunu doldurun.
 • Kullan’a tıklayın ve birkaç saniye bekleyin.
 • PUBG Mobile oyununuza gidin ve UC’yi kontrol edin.
 • Ek UC yoksa, diğer CodeCode kullanımıyla tekrarlayın.
 • Bu kodları zaten kullanıyorsanız, başka bir Karakter Kimliği ile deneyin.

Bu kodlar yalnızca PUBG Mobile’ın resmi web sitesinden kullanılır ve başka bir site yoktur, bu nedenle lütfen düzgün çalışması için resmi siteyi kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu