Pubg Mobile için En İyi BAGT Ayarları - Ultimate Guide - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Pubg Mobile için En İyi BAGT Ayarları – Ultimate Guide

pubg mobile için en i̇yi bagt ayarları - ultimate guidePin

Pubg Mobile için En İyi BAGT Ayarları – Ultimate Guide

Birçok Pubg mobil oyuncusu, BAGT kullanarak pubg mobile oynamak için en iyi ayarların hangileri olduğunu bilmek istedi. BAGT’nin PUBG Mobile için bir grafik optimizasyon aracı olduğunu bilmiyorsanız. Ancak çok fazla seçeneği olduğu için genel olarak çoğu insan için kafa karıştırıcıdır. İşte size pubg mobile oynamak için en iyi ayarları gösteren bir kılavuz:

Not: BAGT Ayarları aracı herhangi bir yasağa neden olmaz. Bunu bir süredir kullanıyorum, böylece onaylayabilirim. Ancak, Tencent veya Pubg Corp’tan herhangi bir güncelleme varsa, size haber vereceğim. Unutulmaması gereken en önemli şey, her zaman BAGT Tool’un en son sürümünü kullanmaktır. Düzenli olarak güncellenir ve herhangi bir yasaklama sorunu olmadığından emin olurlar.

PUBG Mobile İçin BAGT Ayarları

pubg mobile için en i̇yi bagt ayarları - ultimate guidePin


Grafik Kalitesi:
Düzgün

Smooth, Pubg mobile için BAGT’ta seçebileceğiniz en iyi kalite ayarıdır. Bir oyun telefonunuz yoksa. Smooth, gecikmeyi düzeltebilir ve oyununuza oyun için ihtiyacınız olan FPS artışını sağlayabilir. Grafikler düşüktür ancak oynanışta herhangi bir dezavantajı yoktur.


Gölge Kalitesi: Yok

Oyunlarda avantaj yok. Pubg mobile oynarken gölgeleri asla gerçekten fark etmezsiniz. Ayrıca, gölgelerin FPS üzerinde çok etkisi vardır. Öyleyse kapat şunu.

Çözünürlük: Orta veya Yüksek

Çözünürlüğün grafikler üzerinde büyük etkisi vardır. Çoğu insan için High’ı öneririm. Oyununuz hala Yüksek durumdaysa, Orta’ya geçin. Grafikler gerçekten kötü olacağından orta seviyenin altına inmeyin.


Gölge Oluşturma mesafesi: Düşük

Gölgeler kapalı olduğunda bu ayar fark yaratır. Gölgeleri kapatmanızı tavsiye ederim. Gölgeler istiyorsanız, en azından bu ayarı düşük yapın. Pubg mobile oynamak için ihtiyacınız olan FPS artışını elde etmenize yardımcı olacaktır.


Renk Stili: Klasik Veya Renkli

Bu kişisel bir tercihtir. FPS üzerinde böyle bir etkisi yoktur. Klasik en çok kullanılanıdır. Renkli’yi tercih ederim. Sana kalmış.


Hareketli Gölgeler: Devre Dışı

Gölgelerle ilgili her şey onu devre dışı bırakır veya mümkün olan en düşük ayara ayarlar. Gölgeler gecikmeye neden olur. Pubg mobile için BAGT ayarlarının en büyük avantajı olduğunu düşündüğüm bu ayarları devre dışı bırakabilirsiniz.

Kare Hızı: 60fps

Daha yüksek FPS daha akıcı oyun. Tüm mobil cihazlar 60 hz yenileme hızına sahiptir. Bu nedenle, her zaman 60 FPS sınırınız olması önerilir. Çok fazla gecikiyorsanız, son çare olarak yalnızca 30 FPS’yi seçin.


Görüntü Oluşturma Kalitesi: Düşük

Düşük olarak ayarlayın. Bir oyun telefonunuz yoksa. Veya en azından bir aslanağzı 730g veya eşdeğeri.

pubg mobile için en i̇yi bagt ayarları - ultimate guidePin

Işık Efektleri: Yok

Işık efektlerine ihtiyacınız yok. FPS sorunlarına neden olurlar. Ayrıca oyuncuları tespit etmekte de zorluk çekeceksiniz. Bu nedenle BAGT ayarlarında yok olarak ayarlayın.


Antialiasing: Yok

Kesinlikle Yok. Çok gelişmiş bir telefonunuz olmadıkça kenar yumuşatmayı etkinleştirmemelisiniz.

Detay İşleme Mesafesi: Düşük

Yakın menzilli ve orta menzilli bir dövüşçüyseniz, düşük seviyeye ayarlayın. Eğer bir keskin nişancıysanız, onu yükseğe ayarlayın. Oyuncuları daha iyi tespit edebileceksiniz.


Doku Kalitesi: Yüksek

Oyuncuları kolayca görebilmeniz için doku kalitesi yüksek tutulmalıdır. Low, oyunu gerçekten kötü gösteriyor. Bu yüzden onu son seçenek olarak kullanın. Şahsen tavsiye etmiyorum.


Ses Geliştirme: Yüksek

Daha iyi ses, ayak seslerini duyma şansınızı artırır. Bu yüzden iyi bir kulaklık veya kulaklık alın ve bu ayarı mümkünse yüksek veya ultra olarak ayarlayın.


GPU Optimizasyonu: Etkin

Bu bir zorunluluktur. Pubg mobile BAGT ayarları sayesinde bu ayarı etkinleştirebilirsiniz. Bununla, Pubg Mobile oynarken daha iyi bir GPU performansına sahip olacaksınız.

Umarım bu rehber size bilgi vermiştir ve okuduğunuz için teşekkür ederim. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde sormaktan çekinmeyin.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Pubg Mobile için En İyi BAGT Ayarları – Ultimate Guide” üzerine bir yorum

Yorum yapın