Pubg Mobile için En İyi 3 Parmak Kontrol ve Hassasiyet Ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Pubg Mobile için En İyi 3 Parmak Kontrol ve Hassasiyet Ayarları!

pubg mobile için en i̇yi 3 parmak kontrol ve hassasiyet ayarları!Pin

Pubg Mobile için En İyi 3 Parmak Kontrol ve Hassasiyet Ayarları!

PUBG Mobile , yeni bir oyuncu olarak girilmesi en zor oyunlardan biridir. Oyun dünya çapında trend olduğundan, bir profesyonel olmaya çalışan blokta birçok yeni gelen var. Ancak, oyunun zor kontrol mekaniği yeni başlayanlar için bir sorun olabilir. Bu makalede, mükemmel kontrol kurulumunuzu ve hassasiyetinizi bulacağız.

En iyi hassasiyetinizi ve kontrollerinizi bulmadan önce, performansınızdan en iyi şekilde yararlanmak için hemen ayarlamanız gereken üç temel ayar vardır.

1. Amaç Yardımı: Amaç yardımcısının her zaman devre dışı bırakılması önerilir. Geri tepme kontrolünüzü ve yakın dövüşünüzü kolaylaştırır, ancak iki düşman birbirine çok yaklaştığında amacınızı bozarsınız.

2. Engellenen görüş uyarısı: Bir kapağın arkasındayken hedef noktanızı görebilmeniz için bu özelliği devre dışı bırakın. Bu da amacınızı doğru kılacaktır.

3. Atlama / tırmanma: Atlama ve tırmanmayı ayırmak önemlidir. Düşmanlar alçak duvarların arkasındayken, diğer tarafa tırmanmadan zıplayabilir ve vurabilir ve kendinizi öldürebilirsiniz.

4. Jiroskop: Bu, telefonunuzun eğimi ile hedefleri değiştirmenizi sağlayan oyunda eklenen bir özelliktir. Jiroskop reaksiyon sürenizi artırır.

Gyro olmayan bir oyuncuysanız, ADS hassasiyeti temel olarak geri tepmeyi herhangi bir kapsam veya tabanca için ne kadar iyi kontrol edebileceğinize karar verir. Kamera bölümünde, üçüncü ve birinci şahıs hiçbir kapsam hassasiyeti yakın dövüş için çok önemli bir faktördür ve kalça ateşinizin doğruluğunda rol oynar. Daha iyi bir doğruluk için daha düşük bir hassasiyete sahip olmanız önerilir.

Jiroskop bölümünde, hemen hemen her kaydırıcıyı maksimuma çıkarın (cıvata eylemini kullanırken düşük tutun). Geri tepmeyi ADS ve jiroskop kombinasyonu ile daha iyi kontrol edebilirsiniz. Örneğin: dikey geri tepmeyi esas olarak jiroskopla kontrol edebilirsiniz ve sağ baş parmağınızın yardımıyla yatay geri tepmeyi aynı anda ayarlayabilirsiniz.

pubg mobile için en i̇yi 3 parmak kontrol ve hassasiyet ayarları!Pin

ADS oyuncuları için En İyi Hassasiyet Ayarları:

3. Kişi Kapsam Dışı : 80%

1. Kişi Kapsam Dışı : 80%

Kırmızı Nokta , Holografik , Amaç Assist : 60%

2x :% 60

3x :% 36

4x ACOG Kapsamı, VSS :% 20

6x :% 18

8x :% 8

Jiroskop oyuncuları için en iyi Hassasiyet Ayarları:

Red Dot, Holografik, Amaç Assist: 300%

2x Kapsam :% 300

3x: % 240

4x: % 235

6x: % 210

8x: % 80

Not : Jiroskop kullanırken ADS duyarlılığınızı 1 (veya mümkün olduğunca az) olarak ayarlayın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın