Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Emülatör 2020!

wjsjcby

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Emülatör 2020!

  • Bu hassasiyet ayarlarının PUBG Mobile Emulator PC için en iyisi olduğu kanıtlanmıştır.
  • 4000’e kadar DPI kapasitesine sahip olduğu için Logitech G402 farenin kullanılması önerilir.

PUBG Mobile , gereksinimlerinize göre özelleştirebileceğiniz ‘kontroller’ ve ‘hassasiyet‘ adı verilen oyun içi özelliklere sahiptir. Kontrol, oyuncudan oyuncuya değişir ve ana ekranın sağ alt kısmında bulunan ayarlar menüsünde değiştirilebilir.

PUBG Mobile Emülatör ise PC’nizde PUBG Mobile oynamak için en çok kullanılan yazılımdır. Bununla birlikte, PUBG Mobile Emülatör için aynı hassasiyete mi sahibiz yoksa değişir mi? Bunu daha ayrıntılı inceleyelim.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Emülatör 2020!

pubg mobile hassasiyet ayarları emülatör 2020!

Atış oyunları, şimdiye kadarki en popüler ve en çok hasılat yapan oyunlardan bazıları. Yalın atış, PUBG Mobile’da çok kullanışlı ve temel bir beceridir çünkü aynı zamanda düşmanları izlerken fark edilmekten de kurtulabilirsiniz.

Bunu etkinleştirmek için, ayarlarınıza gitmeniz ve açık dürbünü seçmeniz ve “Yalın Tutun” seçeneğini seçmeniz gerekir. Daha sonra ADS’niz otomatik olarak etkinleştirilecek ve düşmanları daha hızlı görmenize ve onları vurmanıza olanak sağlayacaktır. Peak & Fire’ı etkinleştirdiğinizden emin olun., Peak & Open Scope, Blocked Sight uyarısı ve Aim Assist de çok kullanışlı oldukları için.

PC’nizde PUBG Mobile Eüulatör oynarken, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey, PC oyunlarının ana bileşeni olduğu için farenizin DPI’sıdır. 4000’e kadar DPI kapasitesine sahip olduğundan oyun sırasında Logitech G402 faresinin kullanılması önerilir ve optimum kapasite olduğu için 1600 DPI olarak ayarlayabilirsiniz. Yüksek hassasiyetle oynama eğilimindeyseniz, DPI kapasitesi minimum 400 veya 800’de tutulmalıdır.

İşte önerilen emülatör hassasiyet ayarlarından bazıları:

  • 3. Kişi Kapsam Yok% 170 hassasiyette tutulmalıdır
  • 1. Kişi Kapsam Yok% 170 hassasiyette tutulmalıdır
  • Red Dot, Holographic, Aim Assist% 35 hassasiyette tutulmalıdır
  • 2X kapsam% 40 hassasiyette tutulmalıdır
  • 3X kapsam% 35 hassasiyette tutulmalıdır
  • 4X kapsam da% 35 hassasiyette tutulmalıdır
  • 6X kapsam% 25 hassasiyette tutulmalıdır
  • 8X% 12 hassasiyette tutulmalıdır (az ya da çok)
pubg mobile hassasiyet ayarları emülatör 2020!

Hassasiyetleri yukarıda belirtilen istatistiklere değiştirerek, rakiplerinize vurmanız çok daha kolay olacak ve fareyi o kadar da hareket ettirmek zorunda kalmayacaksınız. Şimdi, yukarıda belirtilen hassasiyetlerin sonuç verdiğini ve en iyisi olduğu kanıtlandığını unutmayın, ancak bunları herhangi bir maça uygulamadan önce alıştırma modunda da denemelisiniz.

İlgili Makaleler

Emülatörünüzü aşırı yüklemeden sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için her zaman daha yüksek bir kare hızı seçin ve oyun kalitenizi ‘Düzgün’ veya ‘Dengeli’ olarak ayarlayın. Ek olarak, kenar yumuşatma ve otomatik ayarlama grafiklerini devre dışı bırakmak kare hızınızın dalgalanmasını önler ve mobil işlemciniz gecikmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu