PUBG Mobile: Gizli Hazine Etkinliği ücretsiz kazanılabilir eşyalar getiriyor - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Gizli Hazine Etkinliği ücretsiz kazanılabilir eşyalar getiriyor

pubg mobile: gizli hazine etkinliği ücretsiz kazanılabilir eşyalar getiriyorPin

PUBG Mobile: Gizli Hazine Etkinliği ücretsiz kazanılabilir eşyalar getiriyor

PUBG Mobile , oyuncuları için sık sık yeni etkinlikler getiriyor ve en yenisi Gizli Hazine Etkinliği olarak adlandırılıyor. Bu yeni etkinlik, oyunculara ücretsiz öğeler kazanma şansı sunuyor. Oyuncular, kazanan eşyaları içeren şanslı bir çarkı döndürme şansına sahip olurlar. Öncelikle, oyuncular Kızıl Tilki setine ve Kara Kedi Setine ait eşyaları kazanabilirler. Bunların yanı sıra başka sürprizler de var.

Gizli Hazine Etkinliğine nasıl erişilir ve oynanır?

Ana lobiden oyuncular Gizli Hazine etkinliğine erişebilir. İçeri girdikten sonra, oyuncular varsayılan olarak Kızıl Tilki Seti için bir tekerlek olduğunu görebilirler. Sağda, oyuncular Kızıl Tilki ve Kara Kedi setleri arasında geçiş yapabilir. UC‘yi kullanarak, oyuncular setlerden herhangi birinden tüm eşyaları kazanmak için tekerleği 10 kata kadar döndürebilir.

Bonus ödüller için Paskalya yumurtaları

Gizli Hazine olayı görünümünde, oyuncuların ek ödüller kazanmasına izin veren iki Paskalya yumurtası vardır. Birincisi sol taraftaki sandık. Bu sandığı açmak oyuncuların 30 UC Hazine kazanmasını sağlar. Bu kupon, eşyaların tekerleğini döndürmek için değiştirerek Gizli Hazine etkinliğini oynamak için kullanılabilir. Sağ tarafta da bir sürpriz var. Oyuncular sürprizlere tıkladığında, premium sandıktaki öğeler için kullanılabilecek bir Premium Sandık kuponu alacaklar. Oyuncuların bu iki paskalya yumurtasını kullanarak ödül kazanma garantisi vardır. PUBG Mobile oyuncuları bu etkinliği kolayca ücretsiz ödüller kazanmak için kullanabilirler.

Setler nelerden oluşur?

Kızıl Tilki seti ve Kara Kedi seti sadece tüm kıyafetleri değil, aynı zamanda Gümüş, Silah Kaplamaları, Uçak Kaplamaları, vb.Gibi diğer eşyaları da içerir.

Kızıl Tilki Seti: Gümüş, Kızıl Tilki Şapka, Kızıl Tilki – Ağustos Cilt, Kızıl Tilki Düzlem Finish, Kızıl Tilki Seti, Kızıl Tilki Kask, Premium Sandık Kupon Artıkları, Kızıl Tilki – Pan, Kızıl Tilki Pala ve Klasik Sandık Kupon Artıkları.

Kara Kedi Seti: Premium Sandık Kupon Artıkları, Kara Kedi Şapka, Klasik Sandık Kupon Artıkları, Paraşüt Parkurları (Pembe), Kara Kedi Seti, Paraşüt Parkurları (Yeşil), Kara Kedi Dacia, Kara Kedi Paraşüt ve Gümüş.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“PUBG Mobile: Gizli Hazine Etkinliği ücretsiz kazanılabilir eşyalar getiriyor” üzerine bir yorum

Yorum yapın