PUBG Mobile Gameloop emülatöründe FPS nasıl artırılır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Gameloop emülatöründe FPS nasıl artırılır?

 pubg mobile gameloop emülatöründe fps nasıl artırılır?Pin

PUBG Mobile Gameloop emülatöründe FPS nasıl artırılır?

  • PUBG Mobile, üst düzey bir battle royale oyunudur ve çalışması için daha yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar.
  • Yaygın gecikme sorunları, birkaç oyun içi ayar değiştirilerek kolayca düzeltilebilir.

PUBG Mobile, mobil platformda bulunan en iyi battle royale oyunlarından biridir. Piyasaya sürüldükten sadece birkaç ay sonra, geliştiriciler PC oyuncularının ilgisini çekmek için Gameloop adlı resmi bir Android emülatörü bile yayınladılar. Oyun 100 milyondan fazla indirmeyi aştı ve Google Play Store’da genel puanı 4,2 yıldız.

Yana PUBG Mobil üst düzey bir savaş royale oyun, kaynakların oldukça fazla tüketir. Sonuç olarak, düşük kaliteli cihazlara sahip olan oyuncular, oyunu oynarken genellikle gecikme sorunlarıyla karşılaşırlar. Neyse ki onlar için, bu yaygın gecikme sorunları birkaç oyun içi ayar değiştirilerek kolayca düzeltilebilir.

PUBG Mobile Gameloop emülatöründe FPS nasıl artırılır

PUBG Mobile Gameloop emülatöründe gecikmeyi azaltmak ve FPS’nizi artırmak için şu yöntemleri izleyin:

1 Çalışan tüm uygulamaları kapatın

Çoğu zaman, cihazınızın arka planında çalışan uygulamalar, çerçeve damlalarının arkasındaki gerçek suçludur. Sistem RAM ve CPU performansını iyileştirmek için internet tarayıcısı, müzik çalar veya diğer yazılımlar gibi çalışan tüm uygulamaları kapattığınızdan emin olun.

2 Grafik ayarlarınızı düşürün

Bu, tüm grafik yoğun oyunlarda FPS’yi artırmak için en etkili çözümdür. Oyun içi ayarlarınıza gidin ve grafik ayarlarını en düşük seviyeye ayarlayın. Oyun ayarlarını düzenlerken, FPS sayınızı aşırıya ayarlamayı unutmayın. Bu yöntem, oyunu PC’lerinde özel bir GPU olmadan oynayan kullanıcılar için şiddetle tavsiye edilir.

3 Android Emülatör çözünürlüğünüzü düşürün

PUBG Mobile emülatöründe FPS’nizi artırmanın bir başka yolu da çıktı çözünürlüğünü düşürmektir. Bu, oyunun çıktı kalitesini düşürecektir, ancak PUBG Mobile’ı daha yüksek bir Kare Hızında oynamanıza izin verir.

4 Sanallaştırmayı Etkinleştirin

Sanallaştırma teknolojisi, diğer işletim sistemlerini uygun şekilde taklit etmek için kullanılır. Bazı makinelerde varsayılan olarak etkindir. Sisteminizde sanallaştırmanın etkin olup olmadığını kontrol etmek için bu bağlantıyı izleyin .

Sisteminizde sanallaştırmayı etkinleştirmek için aşağıda verilen adımları izleyin:

  1. Sisteminizi önyükleyin.
  2. BIOS Kurulumunu başlatırken F2 tuşuna basın (Tuş bağlama, ana karta göre değişiklik gösterecektir).
  3. Sistem Yapılandırması sekmesine gitmek için sağ ok tuşuna basın, Sanallaştırma Teknolojisi’ni seçin ve ardından Enter tuşuna basın .
  4. Etkin’i seçin ve Enter tuşuna basın .
  5. Değişiklikleri kaydetmek ve Windows’u yeniden başlatmak için F10 tuşuna basın ve Evet’i seçin.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın