PUBG Mobile En iyi CONFİG İndir [2022] - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile En iyi CONFİG İndir [2022]

pubg mobile en iyi confi̇g i̇ndir [2021]Pin

PUBG Mobile En iyi CONFİG İndir [2022]

  • PUBG MOBILE İçin En İyi 90 fps Config Dosyası (HDR, Ultra HD, Extreme, 90 FPS kilidini açın)

PUBG Mobile Config hakkında bir yazı yazmayalı uzun zaman oldu. Ancak bugün tüm grafik ayarlarının kilidini açmak için PUBG MOBILE için En İyi 90fps Config Dosyasını paylaşacağım.

Poco X3 NFC gibi aşırı kare hızına sahip olmayan yeni bir cihaz veya yonga seti hakkında kendimi kötü hissediyorum. Yeni Qualcomm Snapdragon 732G yonga seti, saniyede çok sayıda kareye bağlı. Cihaz türünü değiştirmek için Magisk modülünü kullanmak gibi, ROG Phone 3’te saniyede maksimum kare sayısını elde etmek için birkaç farklı yol denedim, ancak yine de saniyede 90 kare pürüzsüz ve HDR ayarları.

Bu yüzden şu anda en iyi grafik ayarlarının tadını çıkarmak ve geliştirmek için bu konfigürasyonu kullanıyorum, Bu şimdiye kadar kullandığım en kolay yol. O halde, oyunda yaptığım bazı ekran görüntülerine bir göz atalım.

pubg mobile en iyi confi̇g i̇ndir [2021]Pin

Saniyede 30 kare hızındaki Ultra HD ayarlarının yüksek olduğu lobide şu anda bunlar PUBG Mobile’daki en yüksek grafik ayarları. Bu konfigürasyonda çalışan, 30-32 fps’de çalışan Poco X3’ümü hiç düşmeden bastırıyorum.

HDR modu da saniyede 90 kare hızında kafada mevcuttur, tabii ki ekranınız 60 Hz’de çalışıyorsa en aşırı koşullarda da kullanabilirsiniz.

Ultra HD oyun ayarı, mücadele hala saniyede 30 kare (Full), ayrıca saniyede 90 kare gibi aşırı bir değer katan PUBG Mobile’ı bekliyoruz. Oyunda yaklaşık 100 MB Ultra HD grafik indirmeniz gerekecek.

Config Dosyasını İndirin

İndir

Config Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Global, Kore, Tayvan, Vietnam’daki tüm grafik ayarlarının kilidini açmak için yapılandırmayı kullanmak için lütfen aşağıdaki öğreticiyi izleyin.

PUBG Mobile Global için: Android / data / com.tencent.ig / dosyalar / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / “Buraya Yapıştır”

PUBG Mobil Kore/Japonya için: Android / data / com.pub.krmobile / dosyalar / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / “Buraya Yapıştır”

PUBG Mobil Vietnam için: Android / data / com.vng. pubgmobile / dosyalar / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / “Buraya Yapıştır”

PUBG Mobil Tayvan için: Android / data / com.rekoo.pubm / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Config / “Buraya Yapıştır”

Bir Config klasörü görmüyorsanız , kendiniz bir tane oluşturun.

O zaman şimdi çalışması gerekir, sadece oyunu açın ve keyfini çıkarın. Herhangi bir sorununuz varsa veya bana bir şey sormak isterseniz, yorumunuzu aşağıya bırakın, size yardımcı olacağım. Teşekkür ederim!

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“PUBG Mobile En iyi CONFİG İndir [2022]” üzerine bir yorum

Yorum yapın