PUBG Mobile en iyi 90 FPS Ayarları 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile en iyi 90 FPS Ayarları 2020!

pubg mobile en iyi 90 fps ayarları 2020!Pin

PUBG Mobile en iyi 90 FPS Ayarları 2020!

  • Mümkün olan en iyi oyun deneyimini yaşamak için PUBG Mobile 90 FPS modunu etkinleştirmek istiyorsunuz, ancak oyun buna izin vermiyor mu? İşte bunu nasıl yapabileceğiniz.

Cep telefonlarında uzun süredir bir oyuncuysanız, PUBG Mobile’ın piyasadaki en popüler oyunlardan biri olduğunu bilirsiniz . PUBG Mobile, Steam’deki ünlü battle royale PC oyunu PUBG’ye dayanmaktadır. Oyuna, silahlar, eşyalar bulmak için terk edilmiş büyük bir adaya düşecek ve 100 oyuncudan son ayakta kalmaya çalışacaksınız.

O kadar ilgi çekici ve zorlu bir konseptti ki, PUBG Mobile piyasaya çıktığında patladı. Ancak elbette, mobil sürümün piyasadaki çoğu akıllı telefonun performansına uyması için daha basit grafikler ve PUBG Mobile 90 FPS modu olmaması gibi bazı sınırlamaları vardır . PUBG Mobile ayarlarında kurabileceğiniz maksimum kare hızı, ‘Yüksek’ seçeneği olan 60 FPS’dir.

PUBG Mobile 90 FPS güncellemesi

Geçen yıl PUBG Mobile, daha önce gelecekte bir PUBG Mobile 90 FPS güncellemesi olacağına dair söz vermişti , ancak şimdiye kadar hiçbir yerde ve muhtemelen uzun bir süre sonra bulunacak. Çoğu telefon şu anda 60 Hz yenileme hızında çalışıyor. PUBG Mobile’ı oynayan çoğu oyuncunun en kaliteli telefonlara erişimi olmadığı için, PUBG Mobile 90 FPS güncellemesi şu anda geliştirici için en önemli öncelik değil.

maxresdefault2b252812529 3Pin

PUBG Mobile 90 FPS modunu çalıştırmalı mısınız?

PUBG Mobil 90 FPS modu 60 FPS moduna göre daha akıcı bir deneyim verecektir ancak telefonunuz her şeyin üstesinden gelebilecek ya da başka çok hiç bir şey olmadığını değişmeyecek eğer olmasıdır. PUBG Mobile, PUBG PC’nin tonlanmış grafiklerine sahip olsa da, mobil cihazlar için hala çok grafik yoğun bir oyun.

pubg mobile en iyi 90 fps ayarları 2020!Pin

PUBG Mobile 90 FPS modunu çalıştırmak için cihazınızın en az 4GB RAM ve Snapdragon 865 yongasına ihtiyacı vardır . Ayrıca, daha yüksek bir yenileme hızı ekranı, ekran yırtılması gibi sorunlar yaşamadan modun yüksek FPS’sinin keyfini çıkarmanıza da yardımcı olacaktır. Telefonunuzun ekranı oyunun kare hızını koruyamadığında ekran yırtılması meydana gelir. Ancak, bu sorun olursa, bu konuda çok fazla endişelenmeyin. Tek yapmanız gereken PUBG Mobile’ı 60 FPS’ye ayarlamak ve işler normale dönecek.

PUBG Mobile en iyi 90 FPS Ayarları

pubg mobile en iyi 90 fps ayarları 2020!Pin

Google Play Store’da, normalde Çözünürlük veya yüksek Kare Hızı gibi PUBG Mobile’da yapamayacağınız grafik seçeneklerini ayarlamanıza yardımcı olacak PUBG Mobile için GFX Aracı adlı uygulamalar bulunmaktadır.

Bu GFX Tool uygulamaları, Google Play Store’daki ücretsiz yardımcı program uygulamalarıdır, böylece PUBG Mobile’ı oynamak için daha güzel ve daha pürüzsüz hale getirmek için diğer birçok seçenekle birlikte PUBG Mobile 90 FPS modunun kilidini açmak için bunları telefonunuza kolayca indirebilirsiniz . İşte PUBG Mobile için kullanmanızı tavsiye ettiğim 2 GFX Aracı.

PUBG için GFX Aracı

pubg mobile en iyi 90 fps ayarları 2020!Pin

APK dosyasını telefonunuza indirdikten ve uygulamayı cihazlarınıza yükledikten sonra açın. Uygulama herhangi bir izin isterse, kabul edin. Şimdi oyununuzun sürümünü seçin ve FPS seçeneğini görmek için aşağı kaydırın. Sadece üzerine dokunun ve 90 FPS seçeneğini göreceksiniz.

pubg mobile en iyi 90 fps ayarları 2020!Pin

FPS seçeneğinin yanı sıra, uygulama aynı zamanda birçok başka özellik sunuyor.

Çözünürlüğü Değiştir

  1. Düşük kaliteli cihazlarda HDR Grafiklerin Kilidini Açın:
  2. Grafik Stili ayarlarını değiştirme
  3. Gölgeyi etkinleştirin veya devre dışı bırakın
  4. Kenar yumuşatmayı etkinleştirin veya devre dışı bırakın veya daha da iyi hale getirin x2, x4
  5. GPU Optimizasyonunu etkinleştirin veya devre dışı bırakın

Oyunda en fazla FPS elde etmek için çözünürlüğünüzü 1280x 720 olarak ayarlamalı ve iyi bir grafiklere sahipken PUBG Mobile 90 FPS modunu kullanmalısınız . Gölge veya kenar yumuşatma gibi özelliklere gelince, çok fazla RAM kullandıklarından bunları tamamen devre dışı bırakmalısınız.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın