PUBG Mobile Emülator için en iyi hassasiyet ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Emülator için en iyi hassasiyet ayarları!

pubg mobile emülator için en iyi hassasiyet ayarları!Pin

PUBG Mobile Emülator için en iyi hassasiyet ayarları!

  • Bu hassasiyet ayarlarının PUBG Mobile Emulator PC için en iyi olduğu kanıtlanmıştır.
  • 4000’e kadar DPI kapasitesine sahip olduğu için Logitech G402 farenin kullanılması önerilir.

PUBG Mobile , gereksinimlerinize göre özelleştirebileceğiniz ‘kontroller‘ ve ‘hassasiyet‘ adı verilen oyun içi özelliklere sahiptir. Kontrol, oynatıcıdan oynatıcıya değişir ve ana ekranın sağ alt kısmında bulunan ayarlar menüsünde değiştirilebilir.

Öte yandan PUBG Mobile Emulator, PC’nizde PUBG Mobile oynamak için en çok kullanılan yazılımdır. Ancak, PUBG Mobile Emülator için aynı hassasiyete sahip miyiz, yoksa değişiyor mu? Bunu daha ayrıntılı inceleyelim.

PUBG Mobile Emulator için En İyi Hassasiyet Ayarları

pubg mobile emülator için en iyi hassasiyet ayarları!Pin

Atış oyunları şimdiye kadarki en popüler ve en çok hasılat yapan oyunlardan bazıları. Yalın çekim, PUBG Mobile‘da çok kullanışlı ve temel bir beceridir çünkü aynı zamanda düşmanları da keşfederken tespit edilmekten kaçınabilirsiniz.

Bunu etkinleştirmek için, ayarlarınıza gidip açık kapsamı ve “Yalın Tutun” u seçmelisiniz.Daha sonra ADS‘niz otomatik olarak etkinleştirilerek düşmanları daha hızlı görmenizi ve vurmanızı sağlar. Peak & Fire’ı etkinleştirdiğinizden emin olun. , Peak & Open Scope, Bloke Sight uyarısı ve Amaç Yardımı da çok faydalıdır.

PC’nizde PUBG Mobile Emulator oynarken, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey, PC oyunlarının ana bileşeni olduğu için farenizin DPI‘sidir. 4000‘e kadar DPI kapasitesine sahip olduğu ve optimum kapasite olduğu için 1600 DPI olarak ayarlayabildiğiniz için oynarken Logitech G402 farenin kullanılması önerilir. Yüksek hassasiyetle oynama eğilimindeyseniz, DPI kapasitesi en az 400 veya 800 olarak tutulmalıdır.

Şimdi daha ayrıntılı olarak ele alalım ve ortamlardaki sayısız ekin farklı hassasiyetleri hakkında konuşalım. Önerilen ayarlardan bazıları:

  • 3. Kişi Kapsam Dışı% 170 hassasiyette tutulmalıdır
  • 1. Kişi Kapsam Kapsamı% 170 hassasiyette tutulmalıdır
  • Red Dot, Holografik, Amaç Yardımı% 35 hassasiyette tutulmalıdır
  • 2X kapsamı% 40 hassasiyette tutulmalıdır
  • 3X kapsamı% 35 hassasiyette tutulmalıdır
  • 4X kapsamı da% 35 hassasiyette tutulmalıdır
  • 6X kapsamı% 25 hassasiyette tutulmalıdır
  • 8X% 12 hassasiyette tutulmalıdır (az ya da çok)
pubg mobile emülator için en iyi hassasiyet ayarları!Pin

Hassasiyetleri yukarıda belirtilen istatistiklere değiştirerek, rakiplerinizi vurmanız çok daha kolay olacak ve fareyi o kadar hareket ettirmeniz gerekmeyecek. Şimdi, hatırlayın, yukarıda belirtilen hassasiyetler sonuç vermiştir ve en iyisi olduğu kanıtlanmıştır, ancak herhangi bir maça uygulamadan önce bunları pratik modunda da denemelisiniz.

Her zaman daha yüksek bir kare hızı seçin ve öykünücünüzü aşırı yüklemeden sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için oyun kalitenizi ‘Pürüzsüz’ veya ‘Dengeli‘ olarak ayarlayın. Ayrıca, kenar yumuşatma ve otomatik ayarlama grafiklerinin devre dışı bırakılması kare hızınızın dalgalanmasını önler ve mobil işlemciniz gecikmez.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın