PUBG Mobile Jiroskop Ayarı Nasıl Yapılır Avantajları Nelerdir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Jiroskop Ayarı Nasıl Yapılır Avantajları Nelerdir?

pubg mobile jiroskop ayarı nasıl yapılır avantajları nelerdir?Pin

PUBG Mobile Jiroskop Ayarı Nasıl Yapılır Avantajları Nelerdir?

PUBG mobile , anlaşılması kolay bir oyundur, ancak ustalaşması en zor mobil oyunlardan biridir. Oyuncular, düşmanları ararken işgal ettikleri silahla birlikte hareketleri üzerinde iyi bir kontrole sahip olmalıdır. Oyunun kullanımını daha rahat hale getirmek için, oyuncular ayarları özelleştirebilir ve oyunu oynarken mobil jiroskopu etkinleştirmeyi deneyebilir.

Jiroskop, oynatıcıyı ekranda manuel olarak hareket ettirmek için başparmağınızı veya parmaklarınızı kullanmadan yanal ve yukarı-aşağı hareket eden mobil oyunculara yardımcı olur. Böylece, oyun, mobilin fiziksel hareketi ile ekran yönünü optimize eden jiroskop sensörünü kullanır.
Bu nedenle, silah geri tepmesini kontrol etmeye ve daha iyi bir amaç edinmeye yardımcı olur, ancak öğrenmesi kolay olmasına rağmen, PUBG Mobile’daki jiroskopta ustalaşmak zordur. Bir oyuncunun jiroskopu nasıl kullanabileceği, optimize edebileceği ve ustalaşabileceği ile ilgili Püf noktalar:

Ayarlarda jiroskopu etkinleştirin ve uygun hassasiyeti ayarlayın

pubg mobile e-sporcuların kullandığı jiroskop ayarı!Pin

Oyuncular, kapsamdayken jiroskopu etkinleştirebilir veya her zaman kullanabilirler. Daha önemlisi, tercih edilen ayarların ne olması gerektiğidir. Yeni başlayanlar ayarlarını düşük yapmalı ve ayarları uygulayıp ayarladıktan sonra ayarları artırabilirler. Ayrıca, oyuncular kapsamdan 8X‘e kadar daha yüksek ve daha düşük hassasiyetleri tercih etmelidir. Daha yüksek kapsamlar için daha düşük hassasiyet, Sniping veya genel olarak Uzun Menzilli savaşlarda hassasiyete yardımcı olur.

PUBG mobile’de jiroskop ile nasıl Profesyönel Olunur!

pubg mobile e-sporcuların kullandığı jiroskop ayarı!Pin

Daha iyi uygulama için, oyuncular jiroskopun önce çeşitli kapsamların hassasiyetini düşük tutmasını ve daha sonra hareketleri üzerinde çalışmasını ve antrenman modunu hedeflemesini sağlamalıdır. Farklı kapsamlara sahip olan oyuncular, ilk başta daha düşük geri tepmeye sahip silahlardan başlayarak silah geri tepmesini idare etmelidir.

Antrenman modunda yeterli alıştırmadan sonra, oyuncular gerçek bir klasik oyun hissi elde etmek için Arcade modunda bazı hızlı maçlar oynamalıdır. Diğer oyuncular jiroskopta uzun mesafelerde ve yakın mesafelerde ustalaşmak için Sniper eğitimi ve Arena modunu oynayabilir.

Sonunda, oyuncular jiroskop ile birlikte kontrolleri daha iyi tutmak için klasik oyunlar oynamalıdır. Jiroskopun hareket ettirilmesi ve uygulanması, bu özelliğe hakim olmanın ilk adımlarıdır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın