PUBG Mobile: Dronların bulunduğu 5 konum! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Dronların bulunduğu 5 konum!

pubg mobile: dronların bulunduğu 5 konum!Pin

PUBG Mobile: Dronların bulunduğu 5 konum!

Call of Duty Mobile’daki drone İHA’nın aksine, herkes bulabildikleri sürece PUBG Mobile’daki Dron’ları kullanabilir. Oyuncular kullanmakta ve istedikleri gibi özgürce uçmakta serbesttirler. Ancak, bir Drone’u denemek isteyen birçok oyuncu için sorun, onu nerede bulacağını bilmemeleri. Vikendi, 6×6 km büyüklüğünde oldukça büyük bir harita. Dahası, Drone harita üzerinde yaygın bir olay değildir, bu nedenle bazı şanssız oyuncuların henüz deneme şansı olmayabilir. Bu makalede, Lag.vn, bu yeni Soğuk Cephe Hayatta Kalma modunda Dronların görünmesi için 5 yere rehberlik edecek.

Kozmodrom’da

Cosmodrome, Vikendi’nin kuzeyinde yer alan terk edilmiş bir roket araştırma tesisidir. Burası, PUBG Mobile’da, kontrol merkezi ile birlikte ateşlenmemiş dev bir roket olan bitmemiş bir gökdelenle başka bir yerle karıştıramazsınız.

pubg mobile: dronların bulunduğu 5 konum!Pin

Denemek istiyorsanız, bu tercih edilen konumdur ve diğer oyuncular henüz almadığı sürece burada bulacağınızdan emin olun. Zaten çok fazla oyuncu bu yere gelmek istemiyor. Kırık bir gökdelenin içindeki bir kutuda bir drone bulacaksınız. 2 büyük ışık arasına yerleştirildiği için onu bulmak gerçekten çok kolay.

pubg mobile: dronların bulunduğu 5 konum!Pin

Kutuda, bir Drone, bazı Cribs, Heaters ve SCAR-L bulacaksınız, yaklaşan kar fırtınasına hazırlanmak için iyi bir başlangıç. Buna ek olarak, Cosmodrome, Drone’u hemen test etmeniz ve dev binayı keşfetmeniz için çok geniş bir yerdir.

Podvosto

Podvosto, birbirine yakın binaları olan nehrin yakınındaki eski bir köydür. Orada da bir köprü yakın köyün diğer tarafına taşıyabilirsiniz. Bu kasabadaki bir evde bir drone bulabileceksiniz. Ayrıca ekibinizin başka bir yere gitmek zorunda kalmadan ilk kar fırtınasını yağmalamasına ve hazırlamasına izin veren birçok ganimet var. Burada başka bir takımla bazı savaşlara hazır olmalısın çünkü burası oldukça meşhur.

pubg mobile: dronların bulunduğu 5 konum!Pin

Villa

Villa, Vikendi’nin ortasında yer alan büyük bir oteldir. Burası oldukça küçük ama çok fazla yağma vardır, Vikendi en sıcak yerlerden biri haline getirir. Neredeyse her zaman hayatta kalmak ve savaşmak için savaşmak zorunda kalacaksınız ve muhtemelen bu yüzden Cosmodrome’da olduğu gibi burada bir Drone bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Villa avlunun ortasında 2 ışıklı bir kutu bulacaksınız. Dronlar, Isıtıcılar, 5 Kennels, Med, M249 bulacaksınız.

pubg mobile: dronların bulunduğu 5 konum!Pin

Goroka

Goroka, Vikendi’nin merkezine yakın büyük bir göl kasabasıdır. Kreznic Dağı’nın hemen yanında bir konumdur ve göl donuyor. Göl boyunca yürüyerek kasabaya girebilirsiniz, ancak pusu ile çok tehlikeli olabilecek geniş bir alan.

pubg mobile: dronların bulunduğu 5 konum!Pin

Drone’yu burada şehrin sağ tarafındaki bir binada bulabilirsiniz. Ancak Podvosto gibi, çevrenizdeki birçok düşmanla savaşmanız gerekecek.

Airdrops

Airdrops, PUBG Mobile’da Drone’ları almanın son ve en güvenilir yollarından biridir. Uçağın göründüğü alana odaklanmanız ve bir araç hazırlamanız gerektiği sürece, kolayca diğer oyuncuların önüne geçebilirsiniz. Elbette, Airdrop bölgesindeki diğer oyuncularla tanışmanız muhtemeldir, bu yüzden dikkatli olun.

pubg mobile: dronların bulunduğu 5 konum!Pin

Airdrops’ta Ghillie takım elbise, Silah, Lv3 Kask, Zırh, Sırt Çantaları ve Drone, gibi ortak öğeleri bulacaksınız.

Drone PUBG Mobile’da nasıl kullanılır

Drone’yu bu konumlardan birinden aldıktan sonra, Drone’yu bulmak için sırt çantanıza gidin ve Kullan’ı tıklayın. Daha sonra birinci kişi görünümünde veya üçüncü kişi görünümünde Drone PUBG Mobile görünümüne aktarılacaksınız. Ekranda Mesafe, Pil, Hp, Yükseklik, Hız belirten sayılar bulacaksınız. Drone’un yönünü kontrol etmek için sol joystick’i ve yüksekliği kontrol etmek için sağdaki Artan ve Azalan düğmelerini kullanabilirsiniz.

Drone’nun 1000 HP’ye sahip olduğunu unutmayın, bu da diğer oyuncuların Drone’unu indirebileceğiniz anlamına gelir ve bunun tersi de geçerlidir.

Drone’u kontrol ederken tamamen hareketsiz kalacaksınız, bu yüzden sadece güvenli bir yerde kalmalısınız.

Drone sizden birkaç yüz metre uçabilir, ancak maksimum 50 metre yüksekliğe sahiptir.

Drone’yu yalnızca Güç sayısıyla belirtilen toplam 5 dakika boyunca kontrol edebilirsiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın