PUBG Mobile Çevrimdışı İnternet Olmadan PUBG Mobile Oyna 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Çevrimdışı İnternet Olmadan PUBG Mobile Oyna 2020!

pubg mobile çevrimdışı i̇nternet olmadan pubg mobile oyna 2020!Pin

PUBG Mobile Çevrimdışı İnternet Olmadan PUBG Mobile Oyna 2020!

PUBG Mobile, en iyi savaş alanı oyunlarından biridir ve milyonlarca insan onu oynar. Yine de, pubg mobil oyununu oynamak için aktif ve hızlı bir internete ihtiyacımız var çünkü internet olmadan pubg mobile çalışamaz. Yine de, bu yazıda size pubg mobile offline oynamayı internet olmadan nasıl oynayacağınızı göstereceğim, bu yüzden internette yüksek ping ve bütçe sorunları gibi bir sorunla karşı karşıyaysanız, bu sizin için iyi bir seçenek olabilir çünkü çevrimdışıyken orada internete gerek yok. Web için para ödemenize gerek yok.

Bu günlerde pubg mobile oynamak için çevrimdışı yöntem oyuncular arasında popülerdir ve 3G veya 4G gibi düzgün internetin olmadığı ülkelerde insanlar bu yöntemi pubg mobile oynamak için kullandılar ve neyse ki iyi çalışıyor, yani bu ülkeleri de kurarsanız İnternetin kullanışlı olmadığı ve pubg mobile oynamak istediğinizde bu sizin için iyi bir seçenektir.

Bu numara, pubg mobile’daki sınırlı özellikler için çalışıyor. Çevrimdışı pubg mobile’ın bu hilesini kullanarak, oyunların yalnızca eğitim modu olan sınırlı özelliklerini kullanabilirsiniz. Yine de, eğitim modunda, internet ile kullandığınız tüm silahları, araçları ve diğer tüm özellikleri kullanabilirsiniz ve burada tamamen web’e gerek yoktur, bu yüzden bu numarayı denemelisiniz ve bu numara hem pubg mobile hem de pubg mobile lite için çalışacaktır. .

Eğitim Modu Nasıl Ücretsiz Oynanır:

 • Öncelikle internetinizi kapatın ve pubg mobile oyununuzu açın.
 • Oyunun en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun ve yoksa oyununuzu güncelleyin.
 • Oyun orada açıldığında, hiçbir şeyin yüklenmediğini ve bunların her birinin çevrimdışı veya yükleniyor olduğunu göreceksiniz.
 • Başlat düğmesinin altındaki sağ üst çubuğa gidin ve orada bir eğitim modu seçeneği göreceksiniz.
 • Basitçe seçin ve tamam’a tıklayın ve başlat düğmesine tıklayın ve yükledikten sonra, tüm silahları ve araçları kullanabileceğiniz, ancak eğitim modunda yalnız kalacağınız ve yanınızda başka bir oyuncu bulunmayan pubg mobil eğitim modunu göreceksiniz. eğitim modu.
 • Eğitim modunu internet olmadan sınırsız bir süre tamamen çevrimdışı oynayabilirsiniz, ancak klasik mod, TDM modu ve diğer tüm kısa maçlar gibi diğer modlar çalışmayacaktır.
 • PUBG Mobile çevrimiçi bir oyundur ve verileri yüklemek için internet bağlantısı gerekir, bu nedenle internet olmadan diğer pubg mobil modlarını oynayamazsınız.

PUBG Mobile için ücretsiz internet:

Dünyadaki hemen hemen tüm internet ülkeleri, kullanıcılarına bedava internet için bazı kodlar veriyor, bu yüzden bedava internet istiyorsanız, Google veya Youtube gibi internette ülkenizde kullandığınız internet şirketi için bedava internet aramalısınız. PUBG mobil oyunu için ücretsiz internet için iyi bir numara bulabilir. Burada ücretsiz internet hilesi sağlayan web sitelerinin bir listesi var, bu yüzden txt dosyasını indirin ve ülkenize veya ISS’nize ilişkin web sitesini açın ve bazı kodlar veya ücretsiz internet için geçerli bir yöntem.

Uçak Modunda PUBG Mobile Oynayın (Tam Mobil için İnternet Yok) PUBG MOBILE Oyunun Performansını% 100’e Çıkarın

Bu yöntem, herhangi bir Android Cep Telefonunda PUBG Mobile için daha iyi performans sağlamak için kullanılır ve oyunu oynadığınızda tüm mobil uygulamaları kapatan ve size daha iyi performans sağlayan Internet Guard Veri Tasarrufu Güvenlik Duvarı adı verilen bir android uygulaması tarafından yapılır. oyunda.

 • Uçak modunda pubg mobile oynamak istiyorsanız, Internet Guard Veri Tasarrufu Güvenlik Duvarı Uygulamasını indirin ve tüm bu adımları izleyin.
 • Kurulumdan sonra uygulamayı açın, önce uygulamanın ilk ekranının üst kısmında bulunan anahtarı açın ve programı açtıktan sonra çalışmaya başlayın.
 • Ayara gidin ve ardından seçeneklerde bir karanlık mod seçeneği göreceksiniz, bu nedenle pilinizden tasarruf etmenize ve cihaz performansını artırmanıza yardımcı olan karanlık modu açın.
 • Şimdi sağ üst taraftaki üç noktalı menülere tıklayın ve kilitli trafiği işaretleyin .
 • Trafik kilitleme modunda olduğunuzda, tüm mobil uygulamaları kilitler ve tüm uygulamalar çalışmayı durdurur.
 • Şimdi arama logosuna tıklayın ve PUBG Mobile yazın ve PUBG MOBILE uygulamasını seçin.
 • Aşağı kaydırın ve orada kilitleme modunda İzin Ver seçeneğini göreceksiniz.

Internet Guard Data Saver Firewall APK’sini indirin

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın