PUBG Mobile: Beryl M762 harita konumu, hasarı ve daha fazlası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Beryl M762 harita konumu, hasarı ve daha fazlası

 pubg mobile: beryl m762 harita konumu, hasarı ve daha fazlasıPin

PUBG Mobile: Beryl M762 harita konumu, hasarı ve daha fazlası

PUBG Mobile , bir kullanıcının akıllı telefonlarından ücretsiz olarak indirip keyfini çıkarabileceği en iyi battle royale oyunlarından biridir. Oyun, oyunculara düzenli güncellemeler, yeni eğlenceli etkinlikler ve zenginleştirilmiş grafikler sunar.

Bununla birlikte, oyuncular dünyanın her yerinden gerçek hayattan ilham alan silahlara sahip olabilirler. Bu yazıda, PUBG Mobile’daki Beryl M762 saldırı tüfeğinin harita konumuna, hasarına ve çok daha fazlasına bakıyoruz.

PUBG Mobile: Beryl M762 ayrıntılı olarak

Harita Konumu:

Beryl M762 saldırı tüfeği, bu oyunda AKM’ye en iyi alternatif silahlardan biridir. Silahın harika bir atış hızı var ve PUBG Mobile’da kısa menzilli savaşta büyük miktarda hasar veriyor. Oyuncular, Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik dahil olmak üzere mevcut tüm haritalarda Beryl M762 saldırı tüfeğini donatabilirler.

Yeni güncellemelerle Beryl M762 saldırı tüfeğinin belirme oranı tüm haritalarda sağlam bir miktar yükseldi. Günümüzde çoğu oyuncu, stok demir görüşüyle ​​Beryl M762’yi kullanmayı tercih ediyor gibi görünüyor.

Hasar İstatistikleri:

Beryl M762 saldırı tüfeği, AKM ile neredeyse eşit hasar çıkışına sahiptir. Bir atış, oyundaki bir düşman oyuncuya ortalama 45HP’lik bir isabet hasarı verir. Dahası, silah, AKM saldırı tüfeğine kıyasla çok daha iyi atış hızına ve dengesine sahiptir.

pubg mobile: beryl m762 harita konumu, hasarı ve daha fazlasıPin

Beryl M762 saldırı tüfeği, orta menzilli ve uzun menzilli spreyler için tavsiye edilen bir silah değildir. Ancak, yüksek tek vuruş hasarı ile oyuncular, uzun menzilli silahlı çatışmalarda 4x veya 6x dürbünlü bir DMR silahı olarak kullanabilirler.

Geri tepme ve Ekler:

AKM ve Beryl M762 saldırı tüfeği arasındaki temel fark, düşük geri tepmesi ve dolayısıyla daha yüksek stabilitesidir. Oyuncular, geri tepme kontrolünü daha da iyileştirmek için Beryl M762 tüfeğine her türlü tutacağı takabilirler. Silah, tekli, otomatik ve patlamalı üç ateş modunu destekler.

Beryl M762 saldırı tüfeği için önerilen ataşmanlar, bir dengeleyici, dikey bir el tutacağı ve genişletilmiş bir hızlı çekme şarjörüdür. Bu eklentiler, PUBG Mobile’daki silahla en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın