PUBG Mobile Bedava UC ve BP Kodları Güncel 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Bedava UC ve BP Kodları Güncel 2020!

pubg mobile bedava uc ve bp kodları güncel 2020!Pin

PUBG Mobile Bedava UC ve BP Kodları Güncel 2020!

Merhaba, arkadaşlar bugün bu yazıda, şimdiye kadar dünyanın en popüler savaş alanı oyunu olan ve her gün milyonlarca oyuncu farklı ülkelerden ve diğerlerinden aynı olan pubg mobil oyununda bedava UC ve BP için en son kullanılan kodları paylaşacağız. Fortnight game pubg gibi oyunlar da kaplamalara ve sandık açma işlevine sahiptir. Geliştiriciler için kazanmanın birincil yolu budur ve her yeni sezonda binlerce insan, oyun içi RP’yi artırmak ve güzel kıyafetler ve cilt elde etmek için yeni bir kraliyet geçişi için milyonlarca UC harcıyor.

Her pubg mobile oyuncusu UC harcayamaz çünkü UC çok pahalıdır. bazı oyuncular her yeni sezonda UC satın alamadığından geçen gün pubg mobil ekibi sosyal medya sayfalarından Facebook, elli bin UC ve bin oyuncudan oluşan bir hediye vereceğini ve ücretsiz UC’ye sahip olacağını duyurdu. Ücretsiz UC hediye etme süreci basittir, bu da kullanma kodlarının kullanılmasıdır. Eşantiyon sadece UC’den ibaret değil çünkü pubg oyuncusu için bir başka sürpriz de sınırsız PUBG BP ve gümüş parçaları veriyor ve binlerce oyuncu ücretsiz BP ve Silver fragmanları alabilecek. Tıpkı UC gibi BP ve Silver tedavilerinin ne kadar değerli olduğunu herkes bilir. Pubg mobil oyununda BP ve Gümüş Parçacıkları kullanarak, mağaza menüsündeki kullanma bölümünden kasa açabilecek, kıyafet ve görünüm satın alabileceksiniz.

Bedava UC ve BP için Kodları Kullanma Koşulları Bu kullanma kodlarında, diğer kullanma kodlarında olduğu gibi bazı koşullar da vardır; bu, bu kodların yalnızca Hindistan, Srilanka ve insanların Royal Pass ve UC satın alamadığı diğer ülkeler gibi fakir olan bazı ülkelerde çalıştığıdır. sandık açılması için. Yine de bu kodların hangi ülke ve bölgelerde geçerli olduğu belli değil. Bir VPN kullanarak, bu kod kullanma kodlarını kullanamazsınız ve bir VPN kullanmak bazı sorunlara neden olabilir, bu nedenle VPN’nin konumu değiştirmesini denemeyin. Tek bir PUBG mobil oyun kimliği maksimum 100 UC alabilir ve BP için sınır, bir kimliğin ne kadar BP Kullanabileceği net değildir, ancak kişisel olarak bunun yeterli olduğunu düşünüyorum, bu yüzden endişelenmenize gerek yok.

Ücretsiz UC ve BP için En Son PUBG Mobil Kodları Kullanma

İşte oyuncular için ücretsiz UC ve BP için 26 Nisan 2020’de bir Facebook canlı yayınında PUBG Ekibi tarafından verilen en son PUBG Mobil Kullanım Kodları. Bu nedenle, bu kadar güzel bir ücretsiz ödül istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, yöntemi ve kuralları takip edin ve kodları kullanın çünkü bu kodlar sınırlı insanlar içindir. Sadece 2500 kişi onu kullanabilir ve sizden 10 ila 100 UC ve sınırsız BP ve ayrıca bazı gümüş parçaları ödülünü alabilirsiniz.
Bu kodlardan yararlanma yöntemi basittir ve sadece bir kullanma koduna ve PUBG Mobile oyun karakter kimliğinize ihtiyacınız vardır.
Bu kod kullanma kodu , burada PUBG Mobile  resmi web sitesinde kullanılabilir.

pubg mobile bedava uc ve bp kodları güncel 2020!Pin
  • SDRF3ZBz76F (PUBG Mobile için Ücretsiz UC)
  • SDS458W9D6 ( PUBG Mobile için Ücretsiz UC )
  • SFR63FYU5N0 ( PUBG Mobile için Ücretsiz UC )
  • SD534RZBZYTR ( PUBG Mobile için Ücretsiz BP )
  • DSD4234ZQZANGC ( PUBG Mobile için Ücretsiz Gümüş Parçalar )

PUBG Mobile’ın 15. Sezonu için başka bir 10000 UC Eşantiyonuna katılın

Bu hediye, yeni ve eski ziyaretçilerimiz için bu iyi bir şey çünkü son birkaç aydır birçok insan bize kendi ülkelerinde ve Hindistan’daki insanların çoğunda kullanma kodlarının çalışmadığını söylüyor, bu yüzden karar verdik bin UC’lik bir hediye yapmak. Bu nedenle, PUBG Mobile için ücretsiz UC istiyorsanız, o zaman bu hediyemize katılın.

Hediye için Kurallar

Bir kişi bir E-posta Kimliği ile yalnızca bir kez katılabilir
Spam yapmayın veya ayrıntıları yeniden göndermeyin
Bölge veya ülke sınırı yoktur
UC, 24 Saat içinde kazanan ilan edildikten sonra teslim edilecektir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın