PUBG Mobile Bedava Uc Nasıl Alınır? [Temmuz] 2022 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Bedava Uc Nasıl Alınır? [Temmuz] 2022

pubg mobile bedava uc nasıl alınır? [temmuz] 2021Pin

PUBG Mobile Bedava Uc Nasıl Alınır? [Temmuz] 2022

Silah kaplamaları kostümpaketlerikarakterler ve benzeri diğer oyun içi öğeler, PUBG Mobile’ın çok önemli bir bileşenidir. Ancak bu öğelerin çoğunu elde etmek için, oyuncuların oyun içi para birimi olan Bilinmeyen Nakit veya UC harcaması gerekir.

UC’ye para harcamak her oyuncu için uygun bir seçenek değildir, bu yüzden çoğu oyun içi para birimini elde etmek için genellikle birkaç alternatif yol arar.

Bu yazımızda PUBG Mobile’de Temmuz Ayında nasıl bedava UC alabileceğinizi anlatacağız.

PUBG Mobile Bedava Uc Nasıl Alınır? Temmuz 2022

GPT web siteleri

pubg mobile bedava uc nasıl alınır? [temmuz] 2021Pin

Oyuncuların görevleri tamamlamak ve puan kazanmak için kullanabilecekleri çok çeşitli GPT web siteleri vardır ve bu web siteleri, e-ticaret web siteleri veya Google Play hediye kartları için hediye kartlarını kullanmak için kullanılabilir. Bu hediye kartları daha sonra PUBG Mobile’da UC almak için kullanılabilir.

En popüler GPT web sitelerinden bazıları Swagbucks, YSense, GrabPoints ve PrizeRebel’dir.

GPT uygulamaları

Easy Rewards, Poll Pay ve Clickloot gibi çeşitli GPT uygulamaları da oyuncular tarafından ücretsiz UC elde etmek için kullanılabilir. İşlevleri GPT web sitelerine benzer. Kullanıcıların, çok çeşitli ödülleri kullanmak için kullanılabilecek puanları almak için birkaç görevi tamamlaması gerekir.

Google Ödüllü Anketler

pubg mobile bedava uc nasıl alınır? [temmuz] 2021Pin

Google Ödüllü Anketler, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan popüler bir uygulamadır. Bu uygulamada, oyuncuların Google Play Kredisi alabilmek için kısa anketleri doldurmaları gerekir. Bu krediler, PUBG Mobile’da UC satın almak için kullanılabilir.

Oyuncuların % 100 yasadışı oldukları için UC üreteçleri gibi yasadışı araçların kullanımına asla başvurmaması gerektiği unutulmamalıdır . Onlar karşı HŞ’de PUBG Mobile ve herhangi bir kullanıcı bulunursa suçlu bunları kullanarak müşterinin hesabı edilecektir kalıcı yasaklı oyundan.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın