PUBG Mobile Bedava Uc Kodları 2022! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Bedava Uc Kodları 2022!

pubg mobile bedava uc kodları 2021!Pin

PUBG Mobile Bedava Uc Kodları 2022!

Ücretsiz UC Kullanma Kodları , her PUBG Mobile oyuncusunun almak istediği bir şeydir.PUBG Mobil ücretsiz UC kodunu 2022 kullan , ücretsiz olarak UC önemli toplamını alabilirsiniz. Bu yüzden birçok PUBG Mobile oyuncusu bu kodları her gün buluyor. Ancak, yalnızca UC Redeem kodları değil, aynı zamanda diğer öğeler için Kullan kodları da sınırlıdır. Bu nedenle, en son Bedava Uc kodlarını paylaşaçağız ve sona ermeden önce almak için güncellemeye devam etmeniz gerekir.

PUBG UC Kodu Üretme Merkezi Hakkında

PUBG Mobile Uc kodları üretme merkezi, oyunculara birçok özel ve çekici eşya, oyun içi para ve ücretsiz ödüller getiriyor. Bu kodlar, oyun yayıncıları tarafından oyuncuları ve hayranları tedavi etmek için verilir. Ayrıca ücretsiz öğeler alırken PUBG Mobile oyuncularını heyecanlandırmanın ve mutlu etmenin bir yolu. Normal olarak, PUBG Mobile, Facebook veya Twitter hayran sayfalarında bir dizi redeem Kodunu verir.

pubg mobile bedava uc kodları 2021!Pin

Bu nedenle, kodu mümkün olan en kısa sürede almak için bildirimi takip etmeniz ve açmanız gerekir. Her bir Kullan kodunun geçerli bir süre ve öğe sınırı vardır. PUBG Mobile oyuncuları kodları kullanmalı ve öğeleri süresi dolmadan almalıdır. Efsanevi kıyafet setleri, silah görünümleri, ücretsiz UC’ler ve daha fazlası gibi PUBG Mobile’de Kodları Kullanarak alabileceğiniz birçok öğe türü vardır.

pubg mobile bedava uc kodları 2021!Pin

Bunların arasında, PUBG Mobile 2020 için en çok beklenen ücretsiz UC Redeem kodu olmalıdır. Bunun nedeni, bu oyun içi parayı birçok şeyin kilidini açmak ve satın almak için kullanabilmenizdir. Örneğin, o ay en sevdiğiniz kıyafet için Kod Kullanılamadığında, bu öğeyi PUBG Mobile mağazasından veya kasaları açmak için UC’leri kullanabilirsiniz.

pubg mobile bedava uc kodları 2021!Pin

Ek olarak, PUBG Mobile’da bir Kod Kullanarak alamayacağınız birçok öğe vardır, ancak bunlar mağazadan satın alınabilir. Bu nedenle, PUBG Mobile oyuncuları, diğer kodlara göre PUBG Mobile için ücretsiz bir UC Redeem koduna daha yatkındır . Ücretsiz olarak UC edinebilir ve en sevdikleri ürünleri daha sonra satın alabilirler.

PUBG Mobile Ücretsiz UC Kullanma Kodları Nasıl Alınır

Bahsedildiği gibi, en son haberleri almak için PUBG Mobile hayran sayfalarını sosyal medyada takip etmeniz ve bildirimi açmanız gerekir. Ayrıca, internette ‘ PUBG Bedava UC Kodu Yeni 2022 ‘ araması yapabilirsiniz . Ardından, en yeni Kullan kodlarını almak için en son gönderilere bakın. Bununla birlikte, kodların çoğu zaman kullanıldığından veya süresinin dolduğundan geçerli bir Redeem kodu almak için yeterince şanslı olmanız gerekir.

pubg mobile bedava uc kodları 2021!Pin

Ayrıca mevcut olduğunda PUBG Mobile’da ücretsiz UC Redeem kodunu almak için web sitemizi takip edebilirsiniz . Bazen, PUBG Mobile bazı tek Redeem kodları verir ve oyun yayıncısı ayrıca her ay bir Redeem kodları listesi verir. Veya özel etkinliklerde ve kutlamalarda birçok değerli PUBG Mobile Redeem kodunu alabilirsiniz.

PUBG Mobile’da Ücretsiz UC Kullanma Kodları ile Ödüller Nasıl Kullanılır

Bu soruyu defalarca tartışmıştık. Bununla birlikte, bu makale yeni başlayanlara bugün PUBG ücretsiz UC kullanma kodunun nasıl kullanılacağı konusunda rehberlik edecektir . Her tür PUBG Mobile Redeem kodu için çalışır. Öncelikle, PUBG Mobile’da ücretsiz UC’ler için geçerli bir kullanma kodu almanız gerekir. Ardından, bu kodu UC’lere dönüştürmek için PUBG Mobile’ın Redeem Center’a gidin.

pubg mobile bedava uc kodları 2021!Pin

Kullan merkezinde birçok kutuyu doldurmanız gerekir. Cep telefonlarınızdan Kurtarma Merkezine eriştiğinizde daha kolay olacaktır. Oyunu açın ve hesap kimliğinizi kopyalayın. Ardından, Kullan sayfasına geri dönün ve kimliği Karakter Kimliği kutusuna yapıştırın. Kimliğinizi oyunun profil bölümünde bulabilirsiniz

pubg mobile bedava uc kodları 2021!Pin

Ardından, ücretsiz UC kullanma kodunu bugün bir sonraki kutuya kopyalayın . Ayrıca, Kullan düğmesine tıklamadan önce son kutuya Doğrulama Kodunu girmeniz gerekir. Doğrulama kodu, kutunun yanındaki kartta verilmiştir. Ardından, PUBG Mobile UC Redeem Kodu aldığınız UC’ler doğrudan oyun içi posta kutunuza gönderilecektir. PUBG Mobile posta kutusuna erişir ve ücretsiz UC’ler alırsınız.

2022’de Bedava UC’ler ve Öğeler için En Son PUBG Mobil Kullanım Kodlarını Güncelleyin

İşte PUBG Mobile’da özel öğeler ve ücretsiz UC’ler almak için ihtiyaç duyabileceğiniz bazı kullanma kodları. Kod, kullandığınız anda geçerli veya süresi dolmuş olabilir. Bu nedenle, çalışan ve size ücretsiz UC’ler ve ödüller veren en son kodu almak için güncel kalmanız gerekir.

  • Altın Pan Derisi: JJCZCDZJ9U
  • AKM Buzul Derisi: SD14G84FCC
  • Falcon Pet: 5FG10D33 veya R89FPLM9S
  • M416 Tabanca Kaplaması: PGHZDBTFZ95U
  • UMP9 Tabanca Görünümü: GPHZDBTFZ
  • UMP9 Turuncu Cilt: BAPPZBZXF5
  • SCAR-L Tabanca Görünümü: SD16Z66XHH
  • Ücretsiz UC Kullanma kodları : D70FYU5N0 veya JJCZCDZJ9U
  • Size harika ödüller veren özel bir kod: CODE2022
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın