Pubg Mobile Bedava Skin Nasıl Alınır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Pubg Mobile Bedava Skin Nasıl Alınır?

pubg mobile bedava skin nasıl alınır?Pin

Pubg Mobile Bedava Skin Nasıl Alınır?

Pubg Mobile’de, oyunculara silahlarını ve diğer eşyalarını kişiselleştirerek savaş alanında biraz daha yetenek kazandırabilmeleri için çok sayıda kaplama veya kozmetik kilidini açabilir. Ancak, oyun bazı UC‘leri harcamanızı veya kilidini açmak için oyun boyunca ilerlemenizi istediği için bunlar kolay değildir.

Ve konuyla ilgili olarak ücretsiz PUBG Mobile Skinler sunduğunu iddia eden bir dizi öğretici olsa da, belirli bir mobil uygulamayı indirmeyi veya UC’leri satın almak için daha fazla para kazanabileceğiniz bir bağlantıyı ziyaret etmelerini istiyorlar. Ancak, işlem çoğunlukla işe yaramaz ve bu uygulamaların bir kısmı güvenilmeyen geliştiricilerden gelir. Aslında, PUBG’de ücretsiz skinler elde etmenin güvenilir bir yolu var ve bunları nasıl edinebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

PUBG Mobile’da nasıl ücretsiz kostümler alabilirim?

Tek ihtiyacınız olan Google’dan Play Store‘dan kolayca indirilebilen ‘Google Görüş Ödülleri‘ adlı bir uygulamadır. Uygulama, esas olarak anket yapmak için kullanıcılara ödeme yapar. Anketler oldukça kolaydır ve makul miktarda para öder. Sizi platformdan ücretli bir uygulama, oyun veya e-kitap satın almak için kullanılabilecek Google Play Bakiyesi şeklinde ödüllendirir.

Şimdi, ‘Google Görüş Ödüllerini telefonunuza nasıl yükleyebileceğinize bir göz atalım ve ücretsiz PUBG kaplamaları almak için uygulamayı kullanalım.

pubg mobile bedava skin nasıl alınır?Pin

1. Adım: Google Opinion Rewards Uygulamasını yükleyin

Android cihazınızda Play Store’a gidin ve ‘Google Opinion Rewards‘ı arayın veya yüklemek için buradaki bağlantıyı tıklayın.

2. Adım: Ankete Katılın

Bu uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız Google ilk birkaç anket için size bir ödül sunmayabilir, ancak sonraki anketleri denemek için ödeme almaya başlayacaksınız.

3. Adım: Cihazınızda PUBG Mobile’ı açın

Biraz bakiye kazandıktan sonra, telefonunuzda PUBG Mobile’ı başlatmanız ve oyundaki UC Satın Alma bölümüne gitmeniz gerekir. ‘UC Satın Alma‘ altında, kazandığınız Google oyun bakiyesi için UC satın alabilirsiniz. Burada, ödeme yönteminiz olarak Google Play Bakiyesini seçmeniz gerekiyor.

4. Adım: PUBG kaplamalarının kilidini açın

Bazı UC’leri satın aldıktan sonra, yeni PUBG kaplamalarının kilidini açmaya başlayabilirsiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Pubg Mobile Bedava Skin Nasıl Alınır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın