PUBG Mobile Bedava Royal Pass Kodları 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Bedava Royal Pass Kodları 2020!

pubg mobile bedava royal pass kodları 2020!Pin

PUBG Mobile Bedava Royal Pass Kodları 2020!

PUBG mobile‘ın yeni sezonunun 1 Eylül 2020’de geldiğini bildiğimiz gibi hepimiz çok heyecanlıyız, ancak sizler için bir başka heyecan verici haberim var: PUBG Mobile Redeem kodları için ücretsiz royal pass.
PUBG Mobile Royal Pass gerçekten pahalı bir şey ve PUBG Mobile oyuncularının neredeyse% 90’ı bunu karşılayamıyor, bu yüzden yeni sezonda size ücretsiz Royal pass sağlayan bazı PUBG Mobile Redeem kodlarını paylaşacağız ve bildiğimiz gibi pubg mobile savaş alanı oyununun geliştiricileri için birincil kazanç kaynağı, Royal Pass ve UC’nin satılmasıdır ve şirket her yıl 100 milyon dolar kazanıyor, bu yüzden birkaç ay sonra pubg mobile’ın yeni sezonunu başlatıyor ve bir yılda çok fazla zaman.
Basit ama çekici arayüz sayesinde, herkes PUBG Mobile’ı seviyor ve turnuvalarda ve PMCO’da karşılaştırmalı olarak pubg oynayanlar her sezon Royal Pass’larını satın alıyor. Mevcut sezonda yüksek bir pass almadıysanız, o zaman insanlar sizi normal bir oyuncu olarak kabul etti, bu nedenle tüm oyuncular yüksek pası almaya çalıştı.

PUBG Mobile Bedava Royal Pass 

PUBG Mobile’da yüksek bir geçiş size RP‘de bir artış, araç ve uçakların bazı yeni kıyafetleri ve görünümleri ve daha fazlasını verir, bu nedenle yüksek bir geçiş satın almak istiyorsanız, UC satın almak için doğru miktarda para harcamanız gerekir ve sonra Her oyuncu için mümkün olmayan Royal Pass, çünkü bu günlerde UC pahalı. size yeni harika kıyafetler, dans filmleri, yüksek geçiş görev puanlarını artırma, favori silahlarınızın görünümü ve araçlar verecek.
Kodları kullanma, yeni bir royal pass ücretsiz olarak almanın en iyi yollarından biridir çünkü çekilişlerde binlerce oyuncu katılır ve yalnızca bir kişi kazanabilir. Yine de, bu paraya çevirme kodlarını kullanarak yüzlerce oyuncu açık bir kraliyet geçiş sezonunu ücretsiz olarak kullanabilir ve tüm süreç basit ve hızlıdır, bu nedenle ücretsiz bir royal pass istiyorsanız, o zaman bu sizin için iyi bir anlaşma.

Ücretsiz Royal Pass için PUBG Mobile Kodları Kullanma 

Burada, kullanılması için en son pubg mobil kullanma kodlarına sahibim ve önemli bir not, teklifin sınırlı süre ve sınırlı oyuncular için olmasıdır. Ücretsiz bir kraliyet geçişini çok daha kısa sürede tamamlayacağını bildiğiniz için yalnızca ilk 500 oyuncu kullanabilir, bu nedenle kodları kullandığınızı tespit ederseniz, zaman kaybetmeden kullanın.
Tüm eski ve yeni sezonlar için ücretsiz kıyafetler ve pubg mobile’de ücretsiz görünümler için bazı ödeme kodları da vardır, bu nedenle ilgileniyorsanız geçmiş makalelerimizi de inceleyin ve bildirimleri de açın.

PUBG REDEEM KODLARI ÜCRETSIZ ROYAL PASS 

  • S13IFZBz76F Ücretsiz Royal Pass 
  • S13HWHFZ95 Ücretsiz Royal Pass 
  • S13DGMlM9S Ücretsiz Royal Pass 
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın