PUBG Mobile Bedava 300 UC [%100 Çalışıyor] - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Bedava 300 UC [%100 Çalışıyor]

pubg mobile bedava 300 uc [%100 çalışıyor]Pin

PUBG Mobile Bedava 300 UC [%100 Çalışıyor]

Merhaba arkadaşlar, bugün size pubg mobile bedava 300 uc‘u nasıl edinebileceğinizi anlatacağım. Pubg oyunları oynayarak UC kazanabilirsiniz. Gereksiz turnuva yoktur. Bu maç pubg yetkilisi tarafından yapılıyor ve çok sayıda skin alabiliyorsunuz. Arkadaşlar, bu sahte bir numara değil. Bu numara gerçek bir numaradır. Bugün, birçok insan UC’yi ücretsiz olarak alabiliyor. Ayrıca ücretsiz UC almak istiyorsanız, bu makaleyi tamamen okuyun.

Bu maç, pub lobisinde görülebilecek olan Bonus Challenge adlı pubg yetkilisi tarafından yapılır, şimdi size tamamen nasıl bonus mücadelesine katılabileceğiniz ve kaç pozisyon alacağınız konusunda rehberlik edeceğim ve ayrıca hepsini alacaksınız. UC, bu tek yazıyı ele alacağınız yer, böylece tamamen okuyorsunuz.

Birçok kişi pubg mobile oynar, ancak bu bonus mücadelesini tam olarak bilmiyorlar ve bu bonus mücadelesi yalnızca mobil oyuncu oyuncuları içindir, emülatörde oynarsanız bu oyunu oynayamazsınız.

Daha önce piyasaya sürüldüğünde, kurtarma bölümünde çok sınırlı şeyler vardı, ancak şimdi çok geliştirildi, silah kaplamaları, UC paketleri, giysiler ve daha fazlası gibi birçok aksesuara sahip ve bu maçta birçok hacker katıldı daha önce Yaparsanız, ancak bugün pub insanlarının gelişmelerinden sonra, hackerlar buna katılamaz, o zaman rahatça kazanabilirsiniz, eğer iyi bir oyuncuysanız, o zaman en iyisi sizin olur Bedava UC Almak için.

Pubg Mobile Oynayarak UC Kazanın

Bonus mücadelesine katılmak için ücretsiz bir kupon karşılığında alacağınız bir bonus kuponu alırsınız ve maçı kazandıktan sonra kullanabileceğiniz ve UC satın alabileceğiniz bir battel jetonu alırsınız.

Bonus Mücadelesine Nasıl Katılırım?
Bu bonus yarışmasına nasıl katılabilirsiniz, size adım adım söylüyorum

Adım 1: – Ana ekranda / lobide, görselde görebileceğiniz şekilde bir seçenek göreceksiniz, üzerine tıklamanız gerekiyor.

Adım 2: – Ardından, tıklamanız gereken 2. bir bonus mücadelesinin olduğu bir seçenek göreceksiniz.

Adım 3: – Daha sonra tüm maçları göreceksiniz, ne oynamak isterseniz, katılmak zorundasınız, bunda tüm klasik TDM maçlarını alacaksınız.

Adım 4: – Maç kayıt olduktan hemen sonra başlar ve rütbenize göre size bir battel jetonu verilir.

Pubg Mobile’de Rank Wise Battel Paraları Nasıl Alınır

Bunun için aşağıdaki görselde görebilirsiniz, o seçeneğe tıkladıktan sonra rütbeniz eşit olduğunda ne kadar battel coin alacağınızı göreceksiniz.

Battel Paraları Nasıl Kullanılır

Savaş jetonunu kullanmak için sol tarafınızda yer alan paraya çevirme seçeneğine tıklamanız gerekiyor, ardından kaç tane battel jetonu alacağınızı göreceğiniz yeni bir sayfaya ulaşacaksınız
Oradan istediğinizi kolayca kullanabilirsiniz. paraya çevirme seçeneğine tıklayarak.
Yani arkadaşlar, pubg oyunu oynayarak UC’yi ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Pubg ücretsiz UC almak için daha birçok numara var. Tüm bu hileleri ilk yazımda paylaştım, tüm bu numaralar aynı zamanda gerçek numaralar. Bunları da okuyabilirsiniz.

Umarım bu gönderi size yardımcı olur, yakında bu tür birçok yayın güncellemesini almak için Takipte Kalınız.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“PUBG Mobile Bedava 300 UC [%100 Çalışıyor]” üzerine 2 yorum

Yorum yapın