PUBG Mobile: BC'yi UC'ye Dönüştürme, PUBG Kaplama Kazanmanın Kolay Yolu ve Ücretsiz UC 2020 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: BC’yi UC’ye Dönüştürme, PUBG Kaplama Kazanmanın Kolay Yolu ve Ücretsiz UC 2020

pubg mobile: bc'yi uc'ye dönüştürme, pubg kaplama kazanmanın kolay yolu ve ücretsiz uc 2020Pin

PUBG Mobile: BC’yi UC’ye Dönüştürme, PUBG Kaplama Kazanmanın Kolay Yolu ve Ücretsiz UC 2020

  • PUBG, insanların ücretsiz premium silah görünümleri, Kozmetikler ve yine de ücretsiz UC kazanabilecekleri yeni bir resmi yöntem sundu.

Pubg Mobile, oyuncuların BC’yi (diğer adıyla savaş puanlarını) UC’ye dönüştürebilecekleri yeni bir resmi yöntem sundu. UC, PlayerUnknown’s Battleground’da bulunan premium oyun içi para birimidir. Premium kaplamalar, Yeni Öğeler, Kozmetikler ve diğer şeyleri satın almak için kullanılabilir. UC ile satın alınan eşyalar oyundaki becerilerinizi tamamlamasa da, karakterinizin iyi görünmesini sağlayacaktır.

PUBG, önümüzdeki güncellemede en çok beklenen PUBG X RE 2 yeniden yapılan işbirliğini de getirecek yeni bir meydan okuma getirecek. Bu yeni meydan okuma ” PUBG Bonus Mücadelesi ” olarak adlandırıldı . Dünyanın her yerinden PUBG ekiplerinin mücadeleye katıldığı son PUBG Crew Challenge’a biraz benziyor. Pubg mürettebat mücadelesi herkesi silah görünümleri, PUBG kozmetikleri ve diğer birkaç şeyle ödüllendirdi.

PUBG Mobile bonus mücadelesinde insanlar yalnızca tek başlarına katılabilir. Maçlar geliştiriciler tarafından zamanlanacak ve oynadığınız her maç için savaş puanları kazanacaksınız. Tek bir savaş noktası, 1 savaş parasına (BC) eşdeğerdir.

Bu arada, tek bir öldürme için savaş parasına dönüştürülebilen 15 savaş puanı verilecek. Bu savaş paraları, ücretsiz silah kaplamaları ve karakteriniz için ücretsiz kozmetikler elde etmek için bonus meydan okuma mağazasında kullanılabilir. Farklı UC paketlerini ücretsiz satın almak için kullanılabilir. Tek yapmanız gereken, mücadelede oynamak ve iyi bir öldürme sayılırken iyi bir rütbe almaktır. Oyuncular, yaklaşan güncellemeden sonra PUBG bonus yarışmasına kaydolabilir. Bu bonus mücadelesi, PUBG’nin gerçek mağazasında ürün satın almak için tekrar kullanılabilen ücretsiz görünümler, öğeler ve UC kazanmanın harika bir yoludur.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın