Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? PUBG Mobileoyunu en çok oynanan oyun listelerinin en başında yer alıyor diyebiliriz. Oyuncuların uzun süredir en favori oyunlarından biridir. Oyuncular bu oyunda her daim taktiklere ihtiyaç duyabiliyor. Bu oyunda oyuncular takım veya bireysel olarak rakiplerini öldürmeye çalışıyor. Böylelikle de hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Bu mücadeleyi kazanmak için de hile yapınca ban yemenize sebep olur ve Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? sourusu ban yedikten sonra oldukça merak edilen bir konu olur.

Oyuna duyulan ilgi ve alakanın artması ile birlikte yeni sistemlerde sürekli bir geliştirme söz konusu oluyor. Örneğin; oyuncu sayısı arttığından itibaren topluluk kuralları için önlemler ortaya atıldı. Çok kısa bir süre önce ban sistemi geldi ve Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? çok merak edilmeye başlandı. Artık oyunda hileye hurdaya son! Hile yapan veya kural ihlali yapan oyuncular hemen banlanıyor ve oyuncular banlarını kaldırmak için de Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? araştırmaya başlıyor. Tabi bunun yanında haksız yere banlanan oyuncular Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? Arayışına geçiyor.

Bizlerde bu yazımızda sizin için haksız yere ban yiyen oyuncular için Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? yöntemlerinden bahsettik. Yazımıza göz atmanız faydalı olacaktır. Bazen firma hatası olarak yanlışlıkla banlanan kullanıcılar olabiliyor. Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? işleminin yapılması için ise yetkililere durumunuzu anlatan bir mail göndermeniz gerekecektir. Biz sizlere aşağıda Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? için yetkililere gönderebileceğiniz örnek mail yazdık. Dilerseniz maile geçelim.

PUBG Mobile oyununda hesabınızda kullanabileceğiniz uc kodlarına sahip olmak isterseniz sizler için yazdığımız Bedava Pubg UC Kodları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Örnek Mail

Sayın yetkililer, aktif bir şekilde kullanmış olduğum PUBG hesabım yoktan yere kısıtlandı. Oyunda herhangi bir hile veya hatam olmadı. Oyundan uzaklaştırılacak herhangi bir kural ihlalinde de bulunmadım. Uygunsuz bir davranış da yapmadım. Hesabımın neden kapatıldığına dair bir talepte bulunmak istiyorum. Hesabımın en kısa zamanda tekrar açılmasını talep etmekteyim. İyi günler iyi çalışmalar dilerim.

Hesap Bilgileri:
Geldiğim seviye:
Kullanıcı adı:
Hesap ID:

Bu şekilde bir mail yazmanız ve mailinizi “PUPGMOBİLE_CS@TENCENTGAMES.COM“ adresine yollamanız yeterli olacaktır. Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? işlemi için yapacağınız başka herhangi bir işleme gerek yoktur. Bunun yanında bam yemenize sebep olacak durumlardan da aşağıda bahsettik..

PUPG Ban Almaya Neden Olacak Hatalar

Haksız yere hile yapmak.
Hile yapan takımlarla beraber oynamak.
Dosya değişiminde bulunmak.
Usulüne uygun olmayan bir satın alma yapmak.
Tek kişilik olan maçlarda takım oluşturmak.
Küfürlü konuşmak ve toplum kurallarına uymamak.
Takım arkadaşlarını bilerek öldürmek.

Tüm bu yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddeler oyun sırasında ban yemenize neden olabilir. Şunu da belirtmek gerekir ki oyunda 10 yıla kadar banlanabilirsiniz. Bundan dolayı oyunu kurallarına göre oynamak sizin yararınıza olacaktır. Oyunu kural ihlali yapmadan oynamanız gerekir. Eğer herhangi bir kural ihlali yaptığınızı düşünmüyorsanız haksız yere banlandıysanız 1 hafta içinde ban kaldırma başvurusundan sonra hesabınız açılacaktır. Fakat bu kuralları ihlal ettiyseniz kurar ihlallerine uymadıysanız ne yazık ki hesabınız tekrar açılmaz.

PUBG Ban Kaldırma Ne Kadar Sürer?

Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? sorusundan sonra diğer bir çok merak edilen konu da ban kaldırma süresi ne kadar sürer? Haliyle yasaklı oyun oynadıysanız ve kural ihlali gerçekleştirdiyseniz ban yemeniz kaçınılmazdır. Ban yedikten sonra ise yapılan her yasak davranış belirli bir süreye tabi olmaktadır. Eğer ban yediniz ve mailinizi de gerekli yetkililere gönderdiyseniz pupg üzerinde yaptığınız olumsuz davranışın ne kadar zamanda sonlanacağını kontrol etmelisiniz. Şunu da belirtmek gerekir ki bu süreden önce mail atmanız işinize yaramayacaktır.  Tabi bunun yanında bazı yasaklı davranışların süresiz olduğunu da belirtmek isteriz.

İzin verilmeyen programların izinsiz kullanılması süresiz ban sebebidir.
Oyun verileri ile ilgili değişiklik yaratmak süresiz ban sebebidir.
Oyun esnasında usulsüzlük yaratacak hareketler süresiz ban sebebidir.
Irk, din, dil gibi yapılan ayrımcılıklar süresiz ban sebebidir.
Açıklardan yararlanıp hile de bulunmak süresiz ban sebebidir.
Kendi takımından birini yanlışlıkla veya bilerek öldürmek süresiz ban sebebidir.
Oyun akışını bozacak eylemlerde bulunmak 30 gün ban sebebidir.
Size ait olmayan hesabı kullanmak veya çalmak süresiz ban sebebidir.
Kişisel bilgiler ifşa ediliyorsa süresiz ban sebebidir.
Uygunsuz takma isim kullanmak 30 gün ban sebebidir.
Argo, küfür veya uygunsuz hakaretlerde bulunmak 30 gün ban sebebidir.
Kendini pubg çalışanı olarak göstermek süresiz ban sebebidir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeler oyun sırasında ban yemenize neden olan sebeplerdendir. Yukarıda saydığımız maddelerden herhangi birini yapmayan haksız yere ban yiyen kullanıcılar ban kaldırma isteğinden bulunabilirler. Bu konu da haklarını arayabilirler. Hangi sebepten dolayı banlandığını merak ediyorsa talep de bulunabilirler.

Pupg 10 Dakikada Ban Sorunu ve Çözümü

Oyuncuların özellikle son zamanlarda şikayetlerinden birisi de 10 dakika da an sorunu ile karşılaşmalarıdır. Oyun içinde yaşanan ağ bağlantısından dolayı sistem bazen oyuncuyu 10 dakika süre ile oyun dışı yapmaktadır. Bu durumdan ziyade oyun içinde çok fazla hareketsiz kalmak ve oyun kurallarını ihlal etmek de 10 dakika ban sorununa neden olabilmektedir. Bunların yanında 10 dakika ban sorunu telefonunuzda yer alan virüsten kaynaklıda olabilir.

Telefonunuzda olan virüs yazılımı oyuna müdahale edip 10 dakika ban sorununu tetikleyebilir. Çünkü pupg oyun geliştiricileri oyun kurallarını ihlal edecek ufak bir soruna karşı üstün korumalarını sağlamaktadır. Eğer haksız bir şekilde ban yediğinizi düşünüyorsanız bunu pupg oyun geliştiricilerine bildirmeniz gerekir. Konu ile ilgili gereken araştırmaları yapacaklardır.

 Pupg 10 Yıl Ban Kaldırma 2022

Pupg oyuncularının en çok korktuğu ve tereddüt içinde kaldığı şey isePubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?sorunudur. Yani oyundan 10 yıl uzaklaştırma alınabiliyor. Evet bu durum birçok oyuncu için can sıkıcı olabiliyor. Çünkü bu oyunu yıllarca oynayıp emek veren ve ücret ödeyerek pek çok özelliği aktif eden kullanıcılar mevcuttur. Tabi bu durum onlar için ister istemez can sıkıcı hale gelebiliyor.  Pupg 10 Yıl Ban özellikle oyunda hileye başvuran oyuncuların başına gelmektedir. Oyunun hızına kapılıp bu davranışlara aldırmayan oyuncular haliyle 10 yıl ban sorunu ile karşı karşıya gelebiliyorlar.

Bu sorunu ortadan kaldırmak için çok detaylı bir mail yazmak gerekir. Eğer gerçekten oyunu ihlal ettiyseniz ve bir hileye başvurduysanız bunu açık açık belirtmeniz de fayda olacaktır. Bu detayı göz önünde bulundurarak çok detaylı bir mail yazmanız gerekir. İtiraz edeceğiniz mail de kaç senedir oyunu oynayamadığınızı belirtmeniz ve ilk kez bu işlemi yaptığınızı söylemeniz faydalı olacaktır.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın