PUBG Mobile ateş etme animasyon hassasiyeti nedir?Ne İşe Yarar - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile ateş etme animasyon hassasiyeti nedir?Ne İşe Yarar

pubg mobile ateş etme animasyon hassasiyeti nedir?ne i̇şe yararPin

PUBG Mobile ateş etme animasyon hassasiyeti nedir?Ne İşe Yarar

Mouse DPI ayarına göre ateş etme animasyon hassasiyeti değişiklik gösterir.

  • Dürbün açık ancak henüz ateş etmeye basmadan olan hassasiyet.
  • Dürbün açık ateş ederken”tuşa bastığın an” hassasiyet.

En İyi DPI Ayarları Aşağıdaki gibi olmalıdır İyibir deneyim İçin!

Yine de, DPI ayarlarının belirli bir kullanıcının tercihine bağlı olması gerekse de, daha iyi oyun deneyimi ve daha verimli performans için kılavuz olarak kullanabileceğiniz bazı önerilen DPI ayarları şunlardır :

PUBG uzmanlarının yaklaşık% 90’ı DPI‘larını 800 veya daha düşük bir değere ayarladı . 800 ılımlı bir DPI ayarıdır, ancak farenizi her hareket ettirdiğinizde kontrolü kaybedemeyeceğiniz kadar yüksek değildir. En iyi sonuçlar için, 1.000’in üzerinde DPI seviyelerinden kaçınmak en iyisidir. Bunu yaparsanız, çevrenizi incelemek ve görme kontrolünü sürdürmek konusunda daha fazla zorluk yaşarsınız.

Daha büyük bir mouse pad’iniz varsa veya oynarken büyük kol hareketleri yapmayı tercih ederseniz, DPI’nızı en az 400’e ayarlamak isteyebilirsiniz. Bu, mouse görünümünüzün çok az hareketle çok fazla hareket etmemesini sağlayacaktır. yastık.

Son DPI ayarı yine de kişisel tercihinize ve ekipmanınıza bağlı olacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın