Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Android’de ücretsiz UC’ler nasıl alınır?

pubg mobile android'de ücretsiz uc'ler nasıl alınır?

PUBG Mobile Android’de ücretsiz UC’ler nasıl alınır?

  • Bu basit ipuçlarını takip ederek PUBG Mobile’da ücretsiz UC’ye erişin.
  • Bir sürü ücretsiz UC almanın en basit yolu düzenli etkinliklere katılmaktır.

PUBG Mobile’deki en yeni ve en özel görünümleri ve ifadeleri yakalamanın en kolay yollarından biri UC satın almaktır. Her 10 $ için 500-600 UC civarında bir yere sahip olursunuz. UC’ler genellikle PUBG Mobile’da pahalıdır; bu nedenle, oyuncular her zaman UC‘leri indirmek ve rüya derilerini ve kıyafetlerini satın almak için bazı kısayollar ararlar. Ücretsiz UC’ler oda kartları, yeniden adlandırma kartları, özel silah görünümleri ve kıyafetler satın almak için kullanılabilir.

PUBG Mobile’da ücretsiz UC almak için birkaç ipucu

Bir sürü ücretsiz UC almanın en basit yolu düzenli etkinliklere katılmaktır. PUBG Mobile olaylarının çoğu karşılığında size bazı ücretsiz UC’ler sunar. Ancak, oyunda asla sınırsız ücretsiz UC elde edemeyeceğinizi unutmayın. Bir sürü ücretsiz UC almanın yaygın yollarından bazıları aşağıda tartışılmaktadır. 

1 Elite Pass veya Royale Pass Satın Al 

pubg mobile android'de ücretsiz uc'ler nasıl alınır?

Bu, UC’leri ücretsiz almanın en etik ve güvenli yoludur. Her Royale Pass ile bir sezonda satın alırsınız, bazı UC’leri ücretsiz alırsınız. Örneğin, her standart Royale Pass için 600 UC alırsınız. Bu UC’ler gelecek sezon aynı Royale Pass’i satın almak için kullanılabilir, ancak bir koşulu ile sezonu toplam 100 Royale Puanı ile bitirdiniz.

2 Google Opinion Rewards uygulaması

pubg mobile android'de ücretsiz uc'ler nasıl alınır?

Google tarafından tasarlanan bu uygulama, kullanıcılara para karşılığında tamamlamaları gereken anketleri verir. Daha sonra para, oyundaki resmi PUBG Mobil Mağazasında UC’leri satın almak için kullanılabilir. Bu, belki de, oyunda UC kazanmanın en kolay yoludur.

4 Prime ve Prime Plus aboneliği

pubg mobile android'de ücretsiz uc'ler nasıl alınır?

Prime ve Prime Plus aboneliği ücretli aboneliklerdir, ancak abone olduktan sonra UC’leri ücretsiz alabilirsiniz. Bu abonelikler oyuncuların özel görevler, ödüller ve kıyafetler kazanmalarını sağlar.

1. Prime – 0,99 $ / ay [Özel ödüller + 150UC Ücretsiz UC’ler + Özel Günlük giriş Ödülleri + Kimlik kartı]

2. Prime Plus – 9,99 $ / ay (yalnızca ilk ay için 4,99 $) [ 300 Ücretsiz UC + Oda kartı + Kimlik Kartı + Sandık Kuponu + 20UC / Gün]. Başbakan satın aldıysanız, ayda 900 UC + toplam dönüştürülmüş olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu