Mobil Oyunlar

PUBG Mobile 90 fps destekleyen telefonlar 2022

pubg mobile 90 fps destekleyen telefonlar 2021

PUBG Mobile 90 fps destekleyen telefonlar 2022

Hangi akıllı telefonlar ve tabletler PUBG Mobile 90fps’yi destekliyor?

 

PUBG Mobile 90 fps destekleyen telefonlar Apple hayranları için, PUBG Mobile’ı fiziksel olarak 90 fps’de çalıştırabilen tek bir cihaz grubu var ve bu iPad Pro serisi. Ne yeni iPhone 12, 12 Pro ne de iPad Air, iPad Pro tabletlerinde bulunan 120 Hz “ProMotion” ekrana sahip değil. Hepsi standart 60Hz panellerinizdir, yani yeni cihazlar tartışmasız daha güçlü bir çipe sahip olsa da, ekranın kendisi saniyede 60 defadan fazla yenilenemez, bu da kaynakların boşa harcanmasından başka hiçbir şeyin üzerinde işlenmemesine neden olur.

90 FPS” ayarını görseniz bile (ki bu olabilir, ancak muhtemelen görmeyebilirsiniz), ProMotion ekranlı bir iPad Pro çalıştırmıyorsanız, göreceğiniz tek fark, daha kısa pil ömrü ve daha fazla ısı çıkışı. En azından ikinci dezavantaj, önümüzdeki kış aylarında nişan alan ellerinizi güzel ve sıcak tutacaktır.

Açıklığa kavuşturmak için, bu iOS cihazları PUBG Mobile’ı 90 fps’de çalıştırabilir :

  • iPad Pro 11 inç (2018, 3. Nesil)
  • iPad Pro 12.9 inç (2018, 3. Nesil)
  • iPad Pro 11 inç (2020, 4. Nesil)
  • iPad Pro 12.9 inç (2020, 4. Nesil)

pubg mobile 90 fps destekleyen telefonlar 2021

Android – PUBG Mobil 90 FPS

Android cihazlar için 90 fps, OnePlus 7 serisine ve daha yenisine özeldi. En azından ilk birkaç hafta için. Ayarın kısa süre sonra diğer cihazlara da geçmesini bekliyorduk, ancak durum böyle değil gibi görünüyor. Aşağıda listelenen OnePlus cihazları yine de 90 fps sorunsuz teslim edecek, ancak başka bir markadan bir telefon arıyorsanız, 90Hz veya daha fazla ekrana sahip hemen hemen her şeyi kapmak yeterli değil. Listede OnePlus Nord olmadığı için, bu yılki orta sınıf telefonlarda görülen Qualcomm Snapdragon 765G işlemcinin Tencent’in planının bir parçası olmadığını varsaymak güvenli. Kesinlikle 90 fps’ye sahip olmanız gerekiyorsa, aşağıdaki OnePlus cihazları tek kesin bahsinizdir.

İlgili Makaleler

İşte 90 fps desteklediği bilinen başlıca Android telefonlar:

  • OnePlus7 Pro
  • OnePlus7T
  • OnePlus 7T Pro
  • OnePlus8
  • OnePlus 8 Pro

Şu anda, daha yeni OnePlus 8T, bir şekilde, uygun PUBG Mobile 90fps desteği alan ilk el cihazı üreticileri olmak için Tencent ile şirketin anlaşmasının dışında kalmış gibi görünüyor . Daha yeni bir telefon için önemli bir satış noktası olan şey, Kasım beta şubesinin canlı yayına girmesine kadar OnePlus 8T’nin 90 fps desteği alması değildi. Bir şey varsa, ihmal, seçeneği desteklemek için belirli cihazları ve yonga setlerini beyaz listeye almanın oyun geliştiricilerine nasıl bağlı olduğunu yineler.

OnePlus ile birkaç ay önce sona eren münhasırlık anlaşmasına rağmen, özelliği destekleyen diğer Android cihazlarını destekleyecek sağlam bir kanıt yok. Yeni bir telefon pazarındaysanız ve PUBG Mobile 90fps seçeneğini desteklemeye kesinlikle ihtiyacınız varsa , fişi çekmeden önce mevcut sahibini oyunun Reddit veya Discord’unda takip edin. Seçeneğin orada olup olmadığını size söyleyebilmeleri gerekir.

Feragatname: Fanbyte, PUBG Mobile’ın geliştiricisi ve yayıncısı olan Tencent Games’i de yöneten Tencent’e aittir . Tencent ayrıca, serbest çalışan bütçe maliyetlerini karşılayarak Fanbyte’ın PUBG Mobile kapsamının çoğunu sübvanse ediyor . Bununla birlikte, site için PUBG Mobile’ı kapsayanların Tencent ile hiçbir teması yoktur ve istediklerini yazmaları için tam yaratıcı kontrol verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu