PUBG Mobile: 6x kapsam için en iyi hassasiyet ayarları - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: 6x kapsam için en iyi hassasiyet ayarları

pubg mobile: 6x kapsam için en iyi hassasiyet ayarlarıPin

PUBG Mobile: 6x kapsam için en iyi hassasiyet ayarları

  • PUBG Mobile’ın çeşitli kapsamları vardır ve oyuncuların her kapsam için ayarlarını değiştirmesi gerekir.
  • İşte PUBG Mobile’daki 6x kapsamı için en iyi hassasiyet ayarları.

PUBG Mobile, her oyuncunun hassasiyet ayarlarını tercihlerine göre özelleştirmesine olanak tanır. Oyuncuya gerçekten uyan hassasiyet ayarlarına sahip olmak, oyunda daha iyi olma ve daha yüksek seviyelere ulaşma şanslarını artırır. Kötü çekim ve geri tepme, bir dereceye kadar yanlış hassasiyet ayarlarına bağlanabilir.

PUBG Mobile , çeşitli kapsamlardan oluşur ve oyuncular, her birinin hassasiyeti için ince ayar yapabilir.

PUBG Mobile’da 6x kapsam

6x kapsamı, PUBG Mobile’da nadir fakat oldukça uyarlanabilir bir kapsamdır. Üst uçta 6x ve alt uçta 3x yakınlaştırabilir. AR’lere, SR’lere, DMR’lere, SMG’lere ve hatta LMG’lere eklenebilir.

6x kapsam için hassasiyet

  • 6x ADS Hassasiyeti: % 20

Diğer ADS Hassasiyeti

  • 3. Kişi Kapsam yok: % 120
  • Kapsam Yok 1. Kişi: % 104
  • Red Dot, Holografik, Nişan Alma Yardımı: % 57
  • 2x Kapsam: % 40
  • 3x Kapsam: % 30
  • 4x Kapsam, VSS: % 25
  • 8x Kapsam: % 15
Hassasiyet ayarları oldukça sezgisel ve özneldir; diğer oyuncuların hassasiyetini kopyalamak çok mantıklı değil ve herhangi bir sonuç vermeyecektir.

PUBG Mobile oyuncuları, bu nedenle, yukarıda belirtilen ayarları temel olarak kullanabilir ve cihazlarına ve tercihlerine göre değiştirebilir. Ayrıca, süreçteki hassasiyeti ayarlarken ve değiştirirken alıştırma moduna geçebilir ve çok sayıda TDM oynayabilirler.

6x dürbün, AR’lere, DMR’lere, Keskin Nişancı Tüfeklerine, LMG’lere ve SMG’lere eklenebilir. Ancak, bunları SMG’lerle kullanmak çok az amaca hizmet eder. AR’ler ile uzun / orta menzilli çatışmalarda kullanırken, oyuncular püskürtmemeli, bunun yerine düşmanlara uzun mesafeden vurmaya çalışmalıdır. Bu arada, ya manuel olarak patlayabilirler ya da orta menzilli savaşlarda rakiplerine dokunabilirler.

8x dürbün nadirdir ve bulunması zordur, bu nedenle 6x dürbün, cıvata etkili tüfekler ve DMR’ler kullanan oyuncular için bir sonraki çare.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın