PUBG Mobile 60 fps Config Dosyasını İndir [Android'de Gecikmeyi Düzeltin] - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile 60 fps Config Dosyasını İndir [Android’de Gecikmeyi Düzeltin]

 pubg mobile 60 fps config dosyasını i̇ndir [android'de gecikmeyi düzeltin]Pin

PUBG Mobile 60 fps Config Dosyasını İndir [Android’de Gecikmeyi Düzeltin]

Bu kılavuzla artık PUBG Mobile’ı Android’de 60 FPS’de oynayabilirsiniz. Aşırı taze hız ayarları, gecikmeyi düzeltecek ve oyunun genel yanıt verme hızını artıracak ve daha akıcı çalışmasını sağlayacaktır. Bu kılavuz, düşük kaliteli Android telefonların yanı sıra orta sınıf cihazlar için de geçerlidir. PUBG Mobile’ın İngilizce sürümünü oynayanlar, oyunu çok daha akıcı kare hızıyla oynama fırsatı buluyor ve bu normal oyuncular için çok iyi bir haber. Daha yüksek kare hızı, sahip olduğunuz Android cihazından bağımsız olarak oyunun genel performansında gözle görülür bir artış olacağı anlamına gelir. PUBG Mobile’ı 60 FPS‘de (aşırı kare hızı) çalıştırmak için ayarlar daha iyi bir donanım gerektirir – ideal olarak amiral gemisi bir akıllı telefon.

PUBG Mobile’ın Çince versiyonunda daha yüksek kare hızı seçeneği varsayılan olarak ayarlanmıştır. Ancak, oyunun İngilizce versiyonu için bunu nasıl etkinleştireceğinizi göstereceğiz. Oyun için PUBG Mobile 60FPS config dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Makalede aşağıdaki dosyaları bağladık ve bu ince ayarların nasıl gerçekleştirileceğini gösterdik.

Android’de 60 FPS’de PUBG Mobile Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile, tüm zamanların en optimize edilmiş Android oyunlarından biridir. Grafik performansından ve yanıt hızından çok fazla ödün vermeden Android telefonların her kategorisinde oynanabilir. Ve her yeni PUBG Mobile güncellemesi ile oyun, daha fazla özellik ve grafik öğe ile daha hacimli hale gelmeye devam ediyor. Hemen önümüzde, PUBG Mobile’ı 60 FPS’de çalıştırmak için uygulamanız gereken tüm adımları listeledik.

pubg mobile 60 fps config dosyasını i̇ndir [android'de gecikmeyi düzeltin]Pin

Android’de PUBG Mobile performansını iyileştirmenin üç yöntemi vardır:

 1. Android için PUBG Mobile 60 FPS yapılandırma dosyasını indirin
 2. Google Play Store’dan GFX Aracını kullanın
 3. GPU Turbo Boost Magisk modülünü kurun ve kullanın

Oyun görünüm dosyalarını düzenleyeceğinizi aklınızda bulundurmalısınız. Oyunu 60 FPS’de çalıştırma süreci biraz teknik olabilir. Zorluk seviyesine rağmen PUBG Mobile’ı 60 FPS’de oynamak bizce kesinlikle buna değer. O halde ilk yöntemle başlayalım.

1. PUBG Mobile 60FPS Yapılandırma Dosyalarını İndirin ve Değiştirin

PUBG Mobile’ın 60 FPS kare hızında çalışmasını sağlayan yapılandırma dosyalarını indirmek ve orijinal oyun dosyalarını değiştirmek için şu adımları izleyin:

Adım 1 – Yapmanız gereken ilk şey, PUBG Mobile’ı (tabii ki İngilizce versiyonu) yüklemeniz ve ardından lobi alanına geldiğinizde ve oturum açmanız istendiğinde durmanız gerekecek. “Onar” seçeneğini arayın. ekranda ve üzerine dokunun. Oyun sizi oldukça tatmin edecek ve sizi cihazın Ana Ekranına götürecektir.

Adım 2 – Oyunu tekrar başlatın ve hesabınıza giriş yapın. Facebook’u kullanarak veya bir Misafir seçimi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Grafik seçimini başka bir seçeneğe, ardından seçili olana değiştirdiğinizden emin olun, ardından oyundan çıkın.

Adım 3 – PUBG Mobile’ı başlatın ve bir kez daha giriş yapın. Oyunun her zamanki gibi yüklenmesine izin verin ve ardından oyundan bir kez daha çıkın. Şimdi, aşağıdaki bağlantılardan sıkıştırılmış bir dosya indirmeniz gerekiyor. Tercih ettiğinizi seçin ve ardından bir sonraki adıma geçin:

 • 60 FPS, MID gölgeler, HDR etkinleştirilmiş MID grafikler ve MAX görüş alanı: İndir .
 • 60 FPS, gölge YOK, DÜŞÜK grafik, HDR etkin ve MAX görüş alanı: İndir ‘den .

Adım 4 – ZIP dosyasını yukarıdan indirip açtığınızda, içinde ShadowTrackerExtra adında bir dosya olduğunu fark edeceksiniz . Bu dosyayı cihazda aşağıdaki konuma taşımak için tercih ettiğiniz kök erişim dosya yöneticinizi kullanmanız gerekir: Android/data/com.tencent.ig/files/UE4Game ve indirilenleri zaten orada olan dosyanın üzerine yazdığınızdan emin olun. bir.

Adım 5 – Dosya sistemi uygulamasından çıkın ve PUBG Mobile oyununu bir kez daha başlatın.

İşte aldın. Artık oyunun performansındaki farkı hissedeceksiniz. Prosedürün çalıştığından emin olmak için, grafik ayarlarını değiştirme yeteneğinin artık oyundan kaldırıldığını fark etmelisiniz.

2. Performansı Artırmak için GFX Aracını İndirin

pubg mobile 60 fps config dosyasını i̇ndir [android'de gecikmeyi düzeltin]Pin

PUBG Mobile için GFX Aracı gibi üçüncü taraf araçlar da genel oyun performansının iyileştirilmesine yardımcı olabilir. GFX Tool, oyunun ayarlarını düzenlemek ve değiştirmek için Google Play Store’dan indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Basitçe şu adımları izleyin:

Adım 1 – GFX Aracını Google Play Store’dan indirin ve telefonunuza kurun.

Adım 2 – Uygulamayı başlatın ve gerekli izinlere izin verin.

Adım 3 – Ana ekrandan değiştirebileceğiniz tüm seçenekleri görebilirsiniz. Çin veya Vietnam’da değilseniz, oyunun ‘Global’ sürümünü seçtiğinizden emin olun.

Adım 4 – ‘Çözünürlük’ü 1280 (HD) gibi daha düşük bir değere değiştirin .

Adım 5 – ‘Grafikleri’ So Smooth olarak değiştirin. Düşük kaliteli bir cihazınız varsa, yüksek grafik ayarları önermiyoruz yoksa telefonunuz ısınır.

Adım 6 – ‘FPS’yi 60 FPS olarak değiştirin.

Adım 7 – ‘Kesintisizleştirme’yi Devre Dışı Bırak olarak değiştirin.

Adım 8 – ‘Stiller’i Klasik olarak değiştirin.

Adım 9 – ‘İşleme Kalitesi’ni Düşük olarak değiştirin.

Adım 10 – Cihazınızın modeline göre tüm ayarları yaptıktan sonra, bu ayarların PUBG Mobile’a uygulanması için ‘Kabul Et’ düğmesine dokunun.

Oyunu şimdi başlatın ve oyun ayarlarını kontrol edin. Oyun performansındaki farkı göreceksiniz. Ve şimdi 60 FPS’de oynayabilmelisiniz!

3. GPU Turbo Boost – Magisk Modülünü İndirin / Yükleyin

pubg mobile 60 fps config dosyasını i̇ndir [android'de gecikmeyi düzeltin]Pin

Android telefonunuz root’luysa, bu, gecikmeyi düzeltmek veya performansı artırmak için farklı araçları denemekten çok daha kolay şeyler yapar. GPU Turbo Boost, Android telefonlarda PUBG Mobile deneyiminizi sihirli bir şekilde geliştirebilen bir Magisk modülüdür. Bu araç, cihazınızın donanımının genel verimini artırmak için tasarlanmıştır.

Yani sadece PUBG Mobile değil, düşük özellikli bir Android telefonunuz varsa, cihazı bir bütün olarak geliştirebilirsiniz. Tek gereksinim, Magisk’in kurulu olduğu köklü bir Android telefona sahip olmanızdır. Ardından Magisk Manager’a gidin ve GPU Turbo Boost’u yükleyin.

4. PUBG Mobile’ı OnePlus Telefonlarda 90 FPS’de Oynayın

Bir dizi OnePlus telefonu artık 90Hz’de PUBG Mobile’ı resmi olarak destekliyor. Bu, artık yalnızca OnePlus cihazlarında saniyede 90 kare hızında oyunun keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Resmi destek 6 Ağustos 2020’de başlatıldı ve kullanıcılara yavaş yavaş dağıtılması gerekiyor. PUBG Mobile’ı 90 FPS’de çalıştırabilen desteklenen OnePlus cihazlarının listesi:

 • OnePlus8
 • OnePlus 8 Pro
 • OnePlus7T
 • OnePlus 7T T-Mobil
 • OnePlus 7T Pro 5G McLaren
 • OnePlus7 Pro

Bu özel promosyon, OnePlus kullanıcısı olmayan kullanıcıların bu yüksek yenileme hızında oyunun keyfini çıkarabilmesinden önce bir ay boyunca devam edecek.

Sonuç

Düşük veya orta seviye bir cihazda PUBG Mobile gibi grafik yoğun bir oyun oynamak istiyorsanız, Android telefonunuzda deneyebileceğiniz bazı ipuçları bunlardı. Bu kapsamlı kılavuz, çoğunlukla köklü olmayan kullanıcılar içindir. Ancak, yanınızda rootlu bir telefonunuz varsa, üçüncü yöntem size çok yardımcı olacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın