PUBG Mobile 25.Sezon Ne Zaman Gelecek? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile 25.Sezon Ne Zaman Gelecek?

pubg mobile 24.sezon ne zaman gelecek?Pin

PUBG Mobile 25.Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile‘ın yeni dönemi, 24 sezon devam ediyor PUBG Mobile Sezon 24 ile olumlu bir şekilde ilerliyor. Ancak yeni Sezonun birkaç haftasını geçirdikten hemen sonra. Hayranlar gelecek sezonun RP ödüllerine, sızıntılarına ve çıkış tarihine bakmaya başlayacak. Bu nedenle, PUBG hayranlarını Sizlerde Pubg 25. sezon ne zaman pubg mobile 25. sezon ne zaman geliyor? yada pubg mobile 25. sezon ne zaman başlıyor? Pubg mobile s25 ne zaman gelecek sorularına cevap arıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız ve bu soruların cevaplarının yer aldığı yazımıza ulaşabilirsiniz

Oyuncular, PUBG Sezon 24’nin keyfini çıkarırken, artık PUBG Sezon 25 güncellemesi ve ödülleri hakkında bazı bilgiler toplamaya çok hevesliler. 24. Sezonun başından beri bildiğimiz gibi, PUBG Mobile birçok değişiklik yaptı. Şu andan itibaren PUBG Mobile Super Sezon devreye giriyor.

2 aylık bir Sezon alacağız ve her Sezonda oyuncuların iki kez Royal Pass satın almaları gerekiyor (her ay için ayrı ayrı). İlk ay için sadece 360 ​​UC’de RP satın alabiliyorsunuz ve ilk ay için maksimum seviye olan RP seviye 50’ye ulaşmanız gerekiyor. Aynı şekilde ikinci ay için (M2) Royal Pass satın almanız ve ardından Royal Pass ödüllerini toplamak için 50 RP seviyesini tamamlamanız gerekiyor.

PUBG Mobile Sezon 25 Ne Zaman Gelecek? ve Royal Pass Ödülleri

PUBG Mobile 25. Sezon 21.12.2022 tarihinde başlayacak. Ancak tam olarak bildiğimiz şey, PUBG Mobile Sezon 24’nin iki ay kalacağı. Yani Sezon 24’nin başlangıç ​​tarihini fark ederek PUBG Sezon 25 çıkış tarihini tahmin edebilirsiniz.

Bazı sızıntılara göre PUBG Mobile SS2’de yeni bir mod geliyor ancak henüz adını bilmiyoruz. Sezon 25’in daha fazla teyit edilmiş detayını ve sızıntılarını almak için bir süre beklememiz gerekecek.

Bu yeni gelen Modun yanı sıra, çok sayıda şaşırtıcı PUBG Mobil Sezon 25 Royal Pass ödülü, farklı ifadeler, silah görünümleri, çarpıcı kıyafetlerin yanı sıra birçok başka görünüm ve ödül göreceğiz.

Yine de, PUBG Sezon 25 RP ödülleri ve diğer görünümler için onaylanmış herhangi bir sızıntı yok. Ancak bizimle kalın, sızıntıları ve ödülleri alır almaz size yeni yaklaşan Sezon 25 ile ilgili tüm detayları vereceğiz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın