Mobil Oyunlar

PUBG Mobile 21.Sezon (SS2) Ne Zaman Gelecek?

pubg mobile 21.sezon (ss2) ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 21.Sezon (SS2) Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile‘ın yeni dönemi, SS1 veya C1S1 olarak da bilinen devam eden PUBG Mobile Sezon 20 ile olumlu bir şekilde ilerliyor. Ancak yeni Sezonun birkaç haftasını geçirdikten hemen sonra. Hayranlar gelecek sezonun RP ödüllerine, sızıntılarına ve çıkış tarihine bakmaya başlayacak. Bu nedenle, PUBG hayranlarını Sizlerde Pubg 21. sezon ne zaman pubg mobile 21. sezon ne zaman geliyor? yada pubg mobile 21. sezon ne zaman başlıyor? , Pubg mobile c1s2 ne zaman gelecek sorularına cevap arıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız ve bu soruların cevaplarının yer aldığı yazımıza ulaşabilirsiniz

Oyuncular, PUBG Sezon 20’nin keyfini çıkarırken, artık PUBG Sezon 21 (SS2) güncellemesi ve ödülleri hakkında bazı bilgiler toplamaya çok hevesliler. 20. Sezonun başından beri bildiğimiz gibi, PUBG Mobile birçok değişiklik yaptı. Şu andan itibaren PUBG Mobile Super Sezon devreye giriyor.

2 aylık (M1, M2) bir Sezon alacağız ve her Sezonda oyuncuların iki kez Royal Pass satın almaları gerekiyor (her ay için ayrı ayrı). İlk ay için sadece 360 ​​UC’de RP satın alabiliyorsunuz ve ilk ay için maksimum seviye olan RP seviye 50’ye ulaşmanız gerekiyor. Aynı şekilde ikinci ay için (M2) Royal Pass satın almanız ve ardından Royal Pass ödüllerini toplamak için 50 RP seviyesini tamamlamanız gerekiyor.

PUBG Mobile Sezon 21 (SS2) Ne Zaman Gelecek? ve Royal Pass Ödülleri

PUBG Mobile 21. Sezon 14-15 Eylül 2022 tarihinde başlayacak. Ancak tam olarak bildiğimiz şey, PUBG Mobile Sezon 20’nin (SS1) iki ay kalacağı. Yani Sezon 20’nin başlangıç ​​tarihini fark ederek PUBG Sezon 21’in (SS2) çıkış tarihini tahmin edebilirsiniz.

Bazı sızıntılara göre PUBG Mobile SS2’de yeni bir mod geliyor ancak henüz adını bilmiyoruz. Sezon 21’in daha fazla teyit edilmiş detayını ve sızıntılarını almak için bir süre beklememiz gerekecek.

Bu yeni gelen Modun yanı sıra, çok sayıda şaşırtıcı PUBG Mobil Sezon 21 Royal Pass ödülü, farklı ifadeler, silah görünümleri, çarpıcı kıyafetlerin yanı sıra birçok başka görünüm ve ödül göreceğiz.

İlgili Makaleler

Yine de, PUBG Sezon 21 RP ödülleri ve diğer görünümler için onaylanmış herhangi bir sızıntı yok. Ancak bizimle kalın, sızıntıları ve ödülleri alır almaz size yeni yaklaşan Sezon 21 ile ilgili tüm detayları vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu