PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir! [2022] - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir! [2022]

pubg mobile 1.6 sekmeme config i̇ndir! [2021]Pin

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir! [2022]

PUBG Mobile oyunun son sürümü dosyaları güncelleyerek oyuna az recoil’de çekimlerinizi yapabilirsiniz PUBG Mobil 1.6 Sekmeme Config‘de . Hile olarak kabul edilmeyen bu ayarlar ile düşmanları kolay ve rahat bir şekilde avlayabilirsiniz. iPhoneiOS gibi cihazlarınızda kullanabileceğiniz Android, APK ve Config dosyaları PUBG Mobile oyununun 1.6 sürümü ile uyumludur. Detayları güncel olarak buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile, oyundaki rekabetçi sistemi ile ünlüdür. Oyuncular, oyun içi becerilerini ölçen rekabetçi maçlarda Görünümlerinin yanı sıra sıralamalarıyla da rekabet eder. İlk olarak Asya bölgesine yayılmış Config dosyaları oyundaki ayarlarınızın düzenini değiştiriyor. Oyuncuların oyundaki Ayarları düzenlemesine de izin verilir, bu nedenle 1.6 tab config gibi dosyalar hile olarak algılanmaz. PUBG Mobile hile olarak algılanmasa da bu tür sıçrama olmayan ayarların oyun dışından bir müdahale olduğunu savunuyor. Yani rakip oyuncular sizden çok şikayet ettikten sonra hesabınız incelenecek, dosyalarınız kontrol edilecek ve herhangi bir değişiklik olup olmadığı görülecektir. Bu durumda ceza alabilirsiniz.PUBG Mobile 1.6 Config Sekmeme İndir seçenekleriyle ilgili araştırmalarımız devam edecek. Sorularınızı aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile oyununa yapılan 1.6 güncellemesinden sonra oyuncular, yapılandırma dosyalarını sekmeme nasıl indireceklerini araştırıyor. 2022 yılında popüler olan bu dosyaların amaçlarını daha önce sizlere anlatmıştık. Oyunda düşmanlarınıza ateş ederken, her mermiden sonra silahın geri tepmesi ve hızlı atışlarda bu geri tepmelerin artması sizin işinizi zorlaştırıyor. hedefi vur. Bu gibi durumlarda, geri tepme yapılandırma ayarları, silahınızı ateşlediğinizde mümkün olduğunca az geri tepme yakalamanıza olanak tanır. Bu sayede düşmanlarınıza kolayca vurabilirsiniz.

pubg mobile 1.6 sekmeme config i̇ndir! [2021]Pin

 

PUBG Mobile 1.6  APK dosyası olarak Sekmeme Config İndir . Böylece düşmanlarınızı daha kolay öldürme deneyimi yaşama şansına sahip olacaksınız. Günümüz FPS oyunlarında çok sık kullanılan özel ayar düzenlemeleri ile config dosyaları artık PUBG Mobile oyununda hazırlanmaktadır. Oyunda silahın zıplamamasını sağlayan bu dosyaların 1.6 güncellemesinde olduğu gibi her güncellemeden sonra yenilenmesi gerekiyor. PUBG Mobile 1.6 Download Config for My Tab için yeni bir güncelleme gelene kadar size en profesyonel ve en iyi dosyaları sunacağız. Nasıl kullanılacağı hakkında da bilgi vereceğiz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config APK ve IOS’u indirin

Android veya iOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızın uygulama mağazalarında bulunmamaktadır. Ayrı geliştiriciler tarafından düzenlenen Tab Config dosyalarının 1.6 güncellemesi ile uyumlu olduğunu unutmayın. Eski sürümlerin dosyalarını indirmek oyun dosyalarında ciddi değişikliklere neden olacağından ceza alırsınız. En son sürümle orantılı olarak düzenlenmiş yeni sekme yapılandırma dosyalarını indirirseniz sorunsuz bir şekilde güncelleyebilir ve oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.6 Config hakkında yurtdışı siteler hem ülkemize hem de yabancı oyunculara çeşitli APK dosyaları için İndirme linkleri sunmaktadır. Milyonlarca oyunculu bir hayatta kalma oyunu için bu tür dosyalara ilgi olduğu elbette herkes tarafından biliniyor. Bu yüzden bu durumu kötüye kullanmak isteyen çok fazla dolandırıcı var. Bunlar adı altında hiçbir Sekme özelliği olduğunu söylemek yayılmış dosyalarına çalışıyoruz PUBG Mobil 1.6 Yapılandırma APK İndir.

pubg mobile 1.6 sekmeme config i̇ndir! [2021]Pin

Bu dosyalar kötü amaçlı yazılım içerebilir. Bu kötü amaçlı yazılımlar, başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına neden olacaktır. Yani PUBG Mobile maçında silahınızın tepkisini azaltmak için tabme config dosyasını indirdiğinizde arka planda ne tür bir kötü amaçlı yazılım olduğunu tahmin edemezsiniz. Daha iyi bir PUBG Mobile deneyimi yaşamak istediğinizde dolandırıcıların tuzaklarına düşmeyin. Yabancı kaynaklı sitelerden ve güvenmediğiniz bağlantılardan uzak durun. Burada paylaşılan dosyalar yasadışı veya hileli olmasa da dolandırıcıların hedefi olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config Nasıl İndirilir? ve Yüklenilir?

 • Yukarıdaki “PUBG Mobile 1.6 Config Tab to APK Download” butonuna basarak dosyayı indiriniz .
 • Dosya “game_patch_1.5.0pak” dosya kopyalama ,
 • Aşağıdaki adımları tekrar RAR üzerinden uygulayınız ,
 • Android >
 • Veri >
 • com.tencent.ig >
 • Dosyalar >
 • UE4Game >
 • ShadowTrackerExtra >
 • ShadowTrackerExtra >
 • Kaydedildi >
 • kişi >
 • İşte dosyayı kopyalayıp yapıştırın ve Değiştir dedi.
 • Sen giriş yapabilirsiniz için PUBG Mobil oyun, eğlenceli oyunlar.

pubg mobile 1.6 sekmeme config i̇ndir! [2021]Pin

PUBG Mobile Sekmeme Config APK’sını indirin

Öncelikle yukarıdaki “İndir” bağlantısına tıklayarak PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config dosyasını cihazlarınıza indirin. Ardından nasıl kurulacağını anlattığımız şekilde uygulayarak silahlarınızın sekmediği bir PUBG Mobile deneyimine başlayabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir nokta var ki Config, oyun için ayarların benzersiz bir şekilde düzenlenmesiyle oluşturulan ayarlardan oluşuyor. Hile değildir ve kullanımı yasak değildir. Ancak oyundaki rekabet ortamını ve dengeyi bozduğunu iddia edenler ve bu durumdan banlanabileceğini iddia edenler de var. Sistem tarafından otomatik olarak algılanarak ceza almazsınız ancak rakip oyuncuların şikayetleri dikkate alınarak manuel ceza alma ihtimali menajerin inisiyatifine bırakılmıştır.

Günümüzde birçok PUBG Mobile yayıncısı ve profesyonel oyuncu, PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config gibi dosyaları indirip kullanıyor. Sırf bu nedenle herkese açık olan bir ayarı kullanmanızın sizin için riskli olacağını düşünmüyoruz. Yine de bu konuda yapılacak resmi PUBG Mobile açıklamalarını takip ediyoruz. PUBG Mobile ekibi bu durumu beğenmezse ve kullanılmasının suç olduğunu söylerse bu tür dosyalar paylaşılmayacak ve kullanılmayacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın