PUBG Mobile 1.5 Config İndir ve Nasıl Yapılır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile 1.5 Config İndir ve Nasıl Yapılır?

 pubg mobile 1.5 config i̇ndir ve nasıl yapılır?Pin

PUBG Mobile 1.5 Config İndir ve Nasıl Yapılır?

Güncelleme Config Dosyası PUBG Mobile 1.5 için Tüm Grafiklerin Kilidini Açın. Bu yapılandırma, tüm cihazlar için Extreme kare hızı, HDR, 90 FPS ve Ultra HD’nin kilidini açabilir. 1.5 yaması için güncellediniz mi? yaptıysanız, daha iyi bir deneyim veya performans için bu yapılandırmayı deneyebilirsiniz!

Daha fazlasını istiyorsanız, PUBG Mobile 1.5 için UltraSound’u zaten yayınladım, İsterseniz ikisini de kullanın, bu EnjoyCz yapılandırması değil, böylece bunu bir ultra ses dosyası ile kullanabilirsiniz.

Bunu POCO X3c NFC ile denedim ve daha istikrarlı bir performans sağlıyor ve yaklaşık 3-5 eşleşmeyi eşleştirdikten sonra hiçbir kilitlenme veya kapanmaya zorlama sorunu bulunamadı.

pubg mobile 1.5 config i̇ndir ve nasıl yapılır?Pin

Lütfen deneyin ve aşağıdaki yorumda bana bir rapor verin, böylece diğerleri işe yarayıp yaramadığını bilelim.

PUBG Mobile 1.5 Config İndirin

PUBGM v1.5.0 için Config İndirin

Not: Bu yapılandırmayı başarıyla yükledikten sonra, grafikleri oyundaki istediğiniz gibi hemen ayarlayın veya seçin, çünkü oyundan çıktıktan sonra grafik menüsü ekranı varsayılana dönecektir, ancak aslında grafik ayarları daha önce seçtiğiniz gibi kalacaktır. Bu durum Active.sav’a benzer.

Not: HDR’de oynamak istiyorsanız, HDR ve UHD’de FPS seçeneği olmadığından Kare Hızını seçmek için Active.sav ile bu yapılandırmayı kullandığınızdan emin olun. Active.sav Dosya Koleksiyonuna Gözat

Not: Eğer “Kapatmaya Zorla” sorunu yaşıyorsanız oyun içerisinde mobil veri veya wifi bağlantınızı kapatıp “Tamam”a basıp verilerinizi tekrar açmayı deneyin. İyi şanslar!

PUBG Mobile v1.5.0’da Config Nasıl Yapılır?

  • Sadece yukarıdaki yapılandırmayı indirin
  • İndirdikten sonra, yapılandırmayı açın ve çıkarın
  • “ game_patch_1.5.0.14924″ adlı bir dosya bulacaksınız.
  • Hayır, Bu dosyayı Kopyala veya Taşı

PUBG Mobile Global için: Android / data / com.tencent.ig / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Kaydedildi / Paks / “Buraya Yapıştırın ve eskisini değiştirin”

PUBG Mobil Kore/Japonya için: Android / data / com.pub.krmobile / dosyalar / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Kaydedildi / Paks / “Buraya Yapıştırın ve eskisini değiştirin”

PUBG Mobil Vietnam için: Android / data / com.vng. pubgmobile / dosyalar / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Kaydedildi / Paks / “Buraya Yapıştırın ve eskisini değiştirin”

PUBG Mobil Tayvan için:
 Android / data / com.rekoo. pubgm / dosyalar / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Kaydedildi / Paks / “Buraya Yapıştırın ve eskisini değiştirin”
Oyun önbelleğini temizlemek için isteğe bağlı
oyununu aç

Bu Config Android 11’de Nasıl Kullanılır?

Telefonunuzu Android 11’e güncellediniz mi? Yaptıkları bazı değişiklik kayıtları var ve kötü olanı, “ANDROID” klasörü içindeki DOSYA KLASÖRÜNE bulmanız yeterli

Bu, PUBG Mobile v1.5.0 yamasındaki tüm grafiklerin kilidini açmak için basit bir eğitimdir, bu yapılandırma ile ekstrem, HDR, UHD, 90 FPS’nin kilidini açabilirsiniz.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın