PUBG Mobile 0.19.0 Beta Güncellemesinin En Önemli 4 Yeni Özelliği - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile 0.19.0 Beta Güncellemesinin En Önemli 4 Yeni Özelliği

pubg mobile 0.19.0 beta güncellemesinin en önemli 4 yeni özelliğiPin

PUBG Mobile 0.19.0 Beta Güncellemesinin En Önemli 4 Yeni Özelliği

  • PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinin gelecek en iyi dört özelliğine bir göz atalım
  • Yeni özellikler listesi, eğilerek kamera döndürme, ADS, yeni efektler ve daha fazlasını içerir

Tencent Games, PUBG Mobile 0.19.0 beta güncellemesini resmi olarak yayınladı . Yetkililer, beta güncellemesini birkaç hafta önce Android kullanıcıları için kullanılabilir hale getirdi. Ancak, o zaman, iOS için yayınlanan PUBG Mobile 0.19.0 beta sürümü hakkında resmi bir onay yoktu .

Birkaç gün önce GameXP, PUBG Mobile’ın yakında iOS için 0.19.0 beta güncellemesini yayınlayacağını doğruladı.

En son beta güncellemesi yeni bir Bonfire modu, Armory Arena, Fourex haritası ve daha fazlasını içeriyor . Ancak bu büyük eklemelerin yanı sıra, PUBG Mobile – her yeni güncellemede olduğu gibi – oyuna bazı ekstra özellikler getirecek.

Aynı şeyden bahsetmişken, popüler bir PUBG Mobile YouTuber olan StanGo, PUBG Mobile 0.19.0 beta sürümünde sunulan en iyi dört özelliğin bir listesini ortaya çıkardı.

Yakında çıkacak olan PUBG Mobile güncellemesinin yayınlanmasıyla küresel olarak sunulacak bazı yeni özelliklere bir göz atalım.

PUBG Mobile 0.19.0 Beta güncellemesinin ilk 4 yeni özelliği

1 Eğilerek Kamera Dönüşü

pubg mobile 0.19.0 beta güncellemesinin en önemli 4 yeni özelliğiPin

Beta sürümüne ilk heyecan verici ekleme, zirve yaparken kamera dönüşünü kontrol etme yeteneğidir. Mevcut 0.18.0 güncellemesinde, zirve yaparken kamera dönüşünü devre dışı bırakma seçeneği yoktur.

Oyuncuların geri bildirimleri dikkate alındığında, oyun, oyun içi ayarlarda, oyuncuların zirve yaparken kamera dönüşünü kontrol edebilecekleri yeni bir seçenek alacaktır. Bu seçenek devre dışı bırakıldığında, parmaklar tepe düğmesinin üzerine kaydırılırken kamera veya karakter görünümü sabit kalır.

2 ADS Sırasında Kamera Dönüşü

pubg mobile 0.19.0 beta güncellemesinin en önemli 4 yeni özelliğiPin

Güncellemeye ikinci ekleme, birincisine çok benzer şekilde çalışır. Adından da anlaşılacağı gibi, kamera döndürme ADS sırasında da kontrol edilebilir. Bu seçenek devre dışı bırakıldığında, parmaklar ADS veya kapsam düğmesinin üzerinde kaydırılırken kamera veya karakter görünümü hareket etmez.

3 FPP Dinamik Tutma

pubg mobile 0.19.0 beta güncellemesinin en önemli 4 yeni özelliğiPin

FPP modunda saldırı tüfeklerinin çoğunu kullanırken, birçok oyuncu görüşlerinin engellenmesi sorununu yaşıyordu. Önümüzdeki 0.19.0 sürümünde PUBG Mobile bu sorunu çözdü ve ayarlar sekmesinde FPP dinamik tutma seçeneğini tanıttı.

Bu seçenek aktif olduğunda, karakteriniz silahı görüşünüzün biraz altında tutacaktır. Bu, çevrenin tam bir görünümünü elde etmenizi sağlayacak ve oyuncuların düşmanın kafasını hedeflemesine yardımcı olacaktır.

4 Yeni Efekt Ayarları

pubg mobile 0.19.0 beta güncellemesinin en önemli 4 yeni özelliğiPin

En son 0.19.0 beta güncellemesi, PUBG Mobile’ın kan etkilerini artıracak yeni efektler getirecek. Beta sürümünde, oyuncuların çeşitli kan efektleri arasından seçim yapabileceği oyuna ‘Efekt ayarları’ seçeneği eklendi.

Bu kez, geliştiriciler bu özel yönü yeniden ele aldılar ve kan etkilerini daha parlak hale getirdiler. Dahası, oyuncular efsanenin rengini de değiştirebileceğiniz Efsanevi ve Yeşil seçenekleri arasında seçim yapabilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın