PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi: PUBG'de Bluehole Modu nedir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi: PUBG’de Bluehole Modu nedir?

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi: pubg'de bluehole modu nedir?Pin

PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi: PUBG’de Bluehole Modu nedir?

  • PUBG Mobile en son Bluehole Modu anlamak için basit bir rehber.
  • Bluehole Modu, iki bölgeye, dış ve iç bölgeye sahip olduğunuz yoğun bir hardcore modudur.

PUBG Mobil geliştiriciler yayımlandı PUBG Mobil 0.18.0 güncellemesini yeni özellikler içeriyor. Bluehole Modu veya Güvenlik Kapatma Modu, Playlab seçeneği altında seçilebilen yeni bir EvoGround modudur.

Bluehole Modu, bir dış ve bir iç bölge olmak üzere iki bölgenin oluşturulduğu yoğun bir hardcore modudur. Bu modda, yumurtlama oranı artacak ve son takım ayakta kalan Tavuk Yemeği’ni 

kazanacaktır.

Bluehole Modu PUBG: Bilmeniz Gereken Her Şey

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi: pubg'de bluehole modu nedir?Pin

İç bölge haritanın en yeni üyesi. İç mavi bölgenin içine girerseniz, dış bölgede karşılaştığınız hasarın aynısını göreceksiniz. Mavi bölge bir sonraki güvenli bölge oluncaya kadar her zaman iç dairenin dışında, ancak dış dairenin içinde kalmanız gerekir.

Bölge modundaki bu bölgenin artı noktası, tüm oyuncuların bir sonraki bölgenin nerede oluşturulacağını zaten bilmeleri, yani mavi dairenin bir sonraki güvenli bölge haline gelmesi ve şimdi bir sonraki mavi dairenin içinde, oyun. Her takım bölgeye girmek ve birbirlerine karşı savaşmak için aynı zamanı alacaktır.

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi: pubg'de bluehole modu nedir?Pin

Tüm malzemeler Classic Mode Erangel haritasında% 50 artışla ortaya çıkıyor ve oyuncular takım arkadaşlarını 4 saniyede canlandırabiliyor. Dış bölgenin içindeki mavi bölge nedeniyle, savaş alanı küçüldü.

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi: pubg'de bluehole modu nedir?Pin

PUBG Mobil geliştiriciler resmen yayımlandı PUBG Mobil 0.18.0 güncellemesini , yeni sürprizler içeriyor sahiptir ve oyuna değişir. En son gelişmeler, bir kum fırtınalı güncellenmiş Miramar haritası, 2.7x kapsamlı Win94, Sanhok’ta Jungle Adventure, Arena Modunda P90, Cheater Öldürmelerine Karşı Puan Koruması ve çok daha fazlasını içerir. Güncelleme, Android cihazlarda yaklaşık 1.97 GB depolama alanı ve iOS cihazlarda 2.21 GB depolama alanı gerektirir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın