Mobil Oyunlar

PUBG Mobile 0.18.0 Güncelleme özellikleri ve değişiklikleri!

pubg mobile 0.18.0 güncelleme özellikleri ve değişiklikleri!

PUBG Mobile 0.18.0 Güncelleme özellikleri ve değişiklikleri!

  • İşte 0.18.0 güncellemesinde PUBG Mobile’a girecek yeni özelliklere bir göz atın.
  • PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi resmi olarak 7 Mayıs’ta gelecek.

PUBG Mobil 0.18.0 güncelleme üzerine gelecek 7 Mayıs, ve yama notları güncelleme için resmi olarak serbest bırakıldı. Yaklaşan güncelleme, oyuna birkaç yeni heyecan verici özellik getirmek üzere. Güncellemenin yayınlanmasının ardından, PUBG Mobile oyuncuları Win94’ü 2.7x kapsamda, Sanhok’ta Orman Macerası Modunda, Arena Modunda P90’da ve dolandırıcıların öldürmesine karşı korumayı gösteriyor.

Bu eklemelerin yanı sıra, PUBG Mobile birkaç yeni ilginç özellik sunacak. Güncelleştirme genel sunuculara ulaşmadan önce, geliştiricilerin büyük olasılıkla sunucuları bakım için indirmeleri muhtemeldir. Bakım süresi bittiğinde, PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi resmi olarak Google Play Store’da yayınlanacak.

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile oyuna gelen benzersiz özelliklere bir göz atalım.

PUBG Mobile 0.18.0 Güncelleme Yeni Özellikler

pubg mobile 0.18.0 güncelleme özellikleri ve değişiklikleri!

1 Otomatlar

Otomatlar önümüzdeki PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesinde görülebilir. Otomatların temel amacı, oyunculara enerji içecekleri ve ağrı kesiciler sağlamaktır.

Oyuncular makinelere yaklaştığında, belirli eşyaları satın almak için ekranlarında bir seçenek görünecektir. Dahası, otomatı bulmayı başaran şanslı oyuncular aynı anda toplam sekiz içecek alabilirler.

2 Miramar 2.0 yarış pisti

Yeni güncellemenin gelişiyle Miramar 2.0 haritası da oyuna girecek. Bazı yeni eklemeler içeren eski Miramar haritasının yenilenmiş bir versiyonudur. En önemlisi, haritaya oyuncuların bisiklet, araba ve oyunda bulunan diğer araçlarla dublörlük yapabileceği bir yarış pisti eklendi.

İlgili Makaleler

3 Nokta koruma sistemi ile hile önleme özelliği güncellendi

Nokta koruma sistemi özelliğinin PUBG Mobile’daki rütbe için çok faydalı olacağı kanıtlandı. Hile yapan veya bilgisayar korsanları oyundaki meşru oyuncuları öldürdüğünde, rütbe puanları yasal oyuncunun hesabına iade edilir. Bununla ilgili olarak, oyuncunun kimliğine e-posta yoluyla bir bildirim gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu