Mobil Oyunlar

PUBG Mobile 0.17.0 Güncellemesi ile Sezon 12 3 Martta Başlıyacak!

pubg mobile 0.17.0 güncellemesi ile sezon 12 3 martta başlıyacak

PUBG Mobile 0.17.0 Güncellemesi ile Sezon 12 3 Martta Başlıyacak!

PUBG Mobile sevenler için bazı iyi haberler ve kötü haberler var. Önümüzdeki sezonun oyunun 2. yıldönümü kutlama temasını, Skinler, kıyafetler, çıkartmalar ve benzeri oyun içi öğelerle birlikte getirmesi bekleniyor. Yakın zamanda yapılan bir sızıntı, PUBG Mobile’ın yeni eşyaların yanı sıra, 1. yıldönümü kutlaması sırasında başlatılan bazı oyun içi eşyaları yeniden tanıtacağını gösteriyor.

Çok popüler battle royale oyunu 19 Mart 2018’de mobil platformda piyasaya sürüldü. Bu yıl oyun 2. yıldönümünü kutlayacak. Daha önce bir sonraki sezonun ‘OYNADIĞIMIZ‘ başlıklı olacağını bildirmiştik. Bu bilgiler, Bay Ghost Gaming tarafından yayınlanan bir videonun izniyle geldi. Tema tamamen renkli olacak ve her yeni sezonda olduğu gibi çeşitli kıyafetler bekliyoruz. Video, sezon 12’ye ulaşacak bir dizi beklenen oyun içi öğeyi sergiledi.

PUBG Mobile Sezon 12 Royal Pass Ödüllerini Öğrenmek İster misiniz?

YouTuber şimdi yeni sezon 12 oyun içi öğelerin yanı sıra eski 1. yıldönümü öğelerinden bazılarının geri dönüş yapmasını bekleyebileceğimizi onaylayan yeni bir video ekledi. Bu öğeler 0.17.0 beta güncellemesinde görüldü, yani bir sonraki güncelleme büyük olasılıkla başlık ve kask dahil Brilliant yıldönümü seti gibi öğeleri içerecektir. M762, Parlak Yıldönümü sırt çantası, Sokak Sanatı Kar98K, Elit Asker Seti ve Şanslı Tavşan Seti için L&Q Tavuk Skini de geri dönüş yapacak. Bu yeni öğeler, sezon 12, 0.17.5 güncellemesiyle gelmeden önce 0.17.0 güncellemesinin başlarında gelebilir.

Bu nedenle, geçmişte bu öğelerin herhangi birini kaçırmış olmanız durumunda, güncelleme bittikten sonra bunları talep edebilirsiniz. Ancak, eğer zaten varsa, arkadaşım için iyi haber. Bay Ghost Gaming’e göre, PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi 12 Şubat’ta yayınlanacak. Ancak, Tencent’in 3 Mart’ta başlatmak için belirsiz bir planı olduğu söylendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu