PUBG Mobil Oyuncuları İçin Ücretsiz UC Kullanma Kodları 2020 Güncellenmiştir! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobil Oyuncuları İçin Ücretsiz UC Kullanma Kodları 2020 Güncellenmiştir!

pubg mobil oyuncuları i̇çin ücretsiz uc kullanma kodları 2020 güncellenmiştir!Pin

PUBG Mobil Oyuncuları İçin Ücretsiz UC Kullanma Kodları 2020 Güncellenmiştir!

  • Ücretsiz UC Kullanma Kodları, her PUBG Mobile oyuncusunun almak istediği bir şeydir. Burada ücretsiz UC almak için en son PUBG Mobile Redeem kodunu güncelleyin.

Ücretsiz UC Kullanma Kodları , her PUBG Mobile oyuncusunun almak istediği bir şeydir. Bir ile PUBG Mobil ücretsiz UC kodunu 2020 kullan , ücretsiz olarak UCS önemli toplamını alabilirsiniz. Bu yüzden birçok PUBG Mobile oyuncusu bu kodları her gün buluyor. Ancak, yalnızca UC Redeem kodları değil, aynı zamanda diğer öğeler için Kullan kodları da sınırlıdır. Bu nedenle, en son kodları sona ermeden önce almak için güncellemeye devam etmeniz gerekir. Pubgmobilehaberleri.net ile buradan ücretsiz UC almak için en son PUBG Mobile Redeem kodunu güncelleyin.

PUBG Mobile Ücretsiz UC Kullanma Kodları Hakkında

PUBG Mobile Redeem kodları, oyunculara birçok özel ve çekici eşya, oyun içi para ve ücretsiz ödüller getiriyor. Bu kodlar, oyun yayıncıları tarafından oyuncuları ve hayranları tedavi etmek için verilir. Ayrıca ücretsiz öğeler alırken PUBG Mobile oyuncularını heyecanlandırmanın ve mutlu etmenin bir yolu. Normalde olduğu gibi, PUBG Mobile, Facebook veya Twitter hayran sayfalarında bir dizi Kurtarma Kodunu verir.

pubg mobil oyuncuları i̇çin ücretsiz uc kullanma kodları 2020 güncellenmiştir!Pin

Bu nedenle, kodu mümkün olan en kısa sürede almak için bildirimi takip etmeniz ve açmanız gerekir. Her bir Kullan kodunun geçerli bir süre ve öğe sınırı vardır. PUBG Mobile oyuncuları kodları kullanmalı ve öğeleri süresi dolmadan almalıdır. Efsanevi kıyafet setleri, silah görünümleri, ücretsiz UC’ler ve daha fazlası gibi PUBG Mobile’da Kodları Kullanarak alabileceğiniz birçok öğe türü vardır.

pubg mobil oyuncuları i̇çin ücretsiz uc kullanma kodları 2020 güncellenmiştir!Pin

Bunların arasında, PUBG Mobile 2020 için en çok beklenen ücretsiz UC Redeem kodu olmalıdır. Bunun nedeni, bu oyun içi parayı birçok şeyin kilidini açmak ve satın almak için kullanabilmenizdir. Örneğin, o ay en sevdiğiniz kıyafet için Kod Kullanılamadığında, bu öğeyi PUBG Mobile mağazasından veya açık kasalardan satın almak için UC’leri kullanabilirsiniz.

pubg mobil oyuncuları i̇çin ücretsiz uc kullanma kodları 2020 güncellenmiştir!Pin

Ek olarak, PUBG Mobile’da bir Kod Kullanarak alamayacağınız birçok öğe vardır, ancak bunlar mağazadan satın alınabilir. Bu nedenle, PUBG Mobile oyuncuları, diğer kodlara göre PUBG Mobile için ücretsiz bir UC Redeem koduna daha yatkındır. UC’yi ücretsiz edinebilir ve en sevdikleri ürünleri daha sonra satın alabilirler.

PUBG Mobile Ücretsiz UC Kullanma Kodları Nasıl Elde Edilir

Bahsedildiği gibi, en son haberleri almak için PUBG Mobile hayran sayfalarını sosyal medyada takip etmeniz ve bildirimi açmanız gerekir. Ayrıca, internette ‘ PUBG free UC Redeem code new 2020 ‘ araması yapabilirsiniz . Ardından, en yeni Kullan kodlarını almak için en son gönderilere bakın. Ancak, kodların çoğu zaman kullanıldığından veya süresinin dolduğundan, geçerli bir Kullan kodu almak için yeterince şanslı olmanız gerekir.

pubg mobil oyuncuları i̇çin ücretsiz uc kullanma kodları 2020 güncellenmiştir!Pin

Ayrıca mevcut olduğunda PUBG Mobile’da ücretsiz UC Redeem kodunu almak için web sitemizi takip edebilirsiniz . Bazen, PUBG Mobile bazı tek Redeem kodları verir ve oyun yayıncısı ayrıca her ay bir Redeem kodları listesi verir. Veya özel etkinliklerde ve kutlamalarda birçok değerli PUBG Mobile Redeem kodunu alabilirsiniz.

PUBG Mobile’da Ücretsiz UC Kullanma Kodları ile Ödüller Nasıl Kullanılır

Bu soruyu defalarca tartışmıştık. Bununla birlikte, bu makale yeni başlayanlara bugün PUBG ücretsiz UC kullanma kodunun nasıl kullanılacağı konusunda rehberlik edecektir . Her tür PUBG Mobile Redeem kodu için çalışır. Öncelikle, PUBG Mobile’da ücretsiz UC’ler için geçerli bir kullanma kodu almanız gerekir. Ardından, bu kodu UC’lere dönüştürmek için Redeem Center of PUBG Mobile’a gidin.

pubg mobil oyuncuları i̇çin ücretsiz uc kullanma kodları 2020 güncellenmiştir!Pin

Kullan merkezinde birçok kutuyu doldurmanız gerekir. Cep telefonlarınızdan Kurtarma Merkezine eriştiğinizde daha kolay olacaktır. Oyunu açın ve hesap kimliğinizi kopyalayın. Ardından, Kullan sayfasına geri dönün ve kimliği Karakter Kimliği kutusuna yapıştırın. Kimliğinizi oyunun profil bölümünde bulabilirsiniz.

pubg mobil oyuncuları i̇çin ücretsiz uc kullanma kodları 2020 güncellenmiştir!Pin

Ardından, ücretsiz UC kullanma kodunu bugün bir sonraki kutuya kopyalayın . Ayrıca, Kullan düğmesine tıklamadan önce son kutuya Doğrulama Kodunu girmeniz gerekir. Doğrulama kodu, kutunun yanındaki kartta verilmiştir. Ardından, PUBG Mobile Free UC Redeem Codes’tan edindiğiniz UC’ler doğrudan oyun içi posta kutunuza gönderilecektir. PUBG Mobile posta kutusuna erişir ve ücretsiz UC’ler alırsınız.

Ağustos2020’de UC’ler ve Öğeler için En Son PUBG Mobil Kullanım Kodlarını Güncelleyin

İşte PUBG Mobile’da özel öğeler ve ücretsiz UC’ler almak için ihtiyaç duyabileceğiniz bazı kullanma kodları. Kod, kullandığınız anda geçerli veya süresi dolmuş olabilir. Bu nedenle, çalışan en son kodu almak ve size ücretsiz UC’ler ve ödüller vermek için güncel kalmanız gerekir.
Altın Pan Derisi: JJCZCDZJ9U
AKM Buzul Derisi: SD14G84FCC
Falcon Pet: 5FG10D33 veya R89FPLM9S
M416 Tabanca Kaplaması: PGHZDBTFZ95U
UMP9 Tabanca Görünümü: GPHZDBTFZ
UMP9 Turuncu Cilt: BAPPZBZXF5
SCAR-L Tabanca Görünümü: SD16Z66XHH
Ücretsiz UC Kullanma kodları : D70FYU5N0 veya JJCZCDZJ9U
Size harika ödüller veren özel bir kod: CODE2020

Bunlar, PUBG Mobile’daki Free UC Redeem kodları ve en güncel Redeem kodları hakkında bilmeniz gereken şeylerdir . En son PUBG Mobile oyun haberlerini ve oyuncular için daha fazla ipucu ve püf noktasını güncellemek için web sitemizi ziyaret edelim.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“PUBG Mobil Oyuncuları İçin Ücretsiz UC Kullanma Kodları 2020 Güncellenmiştir!” üzerine bir yorum

Yorum yapın