PUBG Mobil Bedava Hesaplar [8 Ağustos] 2022 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobil Bedava Hesaplar [8 Ağustos] 2022

pubg mobil bedava hesaplar [8 ağustos] 2021Pin

PUBG Mobil Bedava Hesaplar [8 Ağustos] 2022

Oyun dünya çapında yaklaşık 2 milyon kullanıcı için çevrimiçi olarak oynanmaktadır. Pubg Mobile, oyun içinde bizden Unknown Cash (Uc) satın almanızı gerektirir. Bulunduğum bölgede sizler için mümkün olduğunca çok pubg mobile Uc hesabı almaya çalıştım ve bunları sizlerle paylaşmaya karar verdim. Pubg Mobile ücretsiz Uc hesapları yazımda sizlere PUBG Mobile Bedava Hesapları 8 Ağustos 2022 vereceğim. Size verdiğim hesaplara detaylı olarak bakarsanız Pubg mobile facebook hesaplarını göreceksiniz.

Pubg Gmail Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

8 Ağustos 2022 Ücretsiz Pubg Mobile Hesaplarınızı paylaştığımda size mail hesaplarınızı vereceğim bu pubg mobile mailler ile hesaba giriş yapıp UC’leri dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz Bundan sonra internette böyle arama yapmanıza gerek kalmaz. örn. “ ücretsiz pubg hesabısatılık pubg hesabıücretsiz yüksek pubg hesaplarıbedava Pubg Mobile Hesabı, Ücretsiz Pubg Yüksek seviye hesabı, vb.” “Aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

PUBG Mobil Ücretsiz Hesaplar 8 Ağustos 2022

Çok önemli, ziyaretçilerimiz genellikle ilk hesaplarını kontrol ediyor ve şifre doğru olmadığında dolandırıldıklarını düşünüyorlar ama bu bizden bir sorun değil! Akışımızı her güncellediğimizde, yeni ziyaretçiler ilk hesaplarını alır ve şifrelerini değiştirir. Bu nedenle ziyaretçilerimiz bizi yanlış bilgi vermekle suçluyor. Bu bizi zor durumda bırakıyor. Lütfen hesapları kontrol ederken hepsini kontrol edin, elbette biri açılacak ve siz de mutlu olacaksınız. Size verdiğim hesaplara sahip olduğunuzda şifrelerinizi değiştirmeyin çünkü bunlar herkes için yazılmıştır.

E-Posta                                      Şifre
Eftowent_senit@hotmail.com Chersycolom
Whater_fluyen@hotmail.com Hanstoytneg3054
lagytamot.sawivan948@outlook.com lalponyo5938
Ebantroku_topibals@hotmail.com enabiltouven54

ibsta.glodra42@gmail.com Zuoadracli
Shot_Glodfor@gmail.com Coolpubg2020
Nedroppol.Stronga@gmail.com prime537Xar
Hangower.Publ@gmail.com Ciriclemortes
Username Password
Embrapil_pubg@gmail.com Hollandfralko3924
zacveyte.obnestov@gmail.com gorviltapb40295
wordecifan.vobeiltao@outlook.com brovfaytolsk
eptamifrazil.etomiza@gmail.com kaltavXapial

Pubg bedava mobil hesap nasıl alınır

pubg mobile uygulamasında, abonelik ücretlerini ödedikten sonra hesabınızı premium’a yükseltebileceğiniz dahili satın alma işlemine sahip olabilirsiniz. Bunu, hesabı yükseltme konusunda adım adım akıllıca bir kılavuzla ayrıntılı olarak tartışacağız. Bundan önce size bir şey söylemek istiyorum, Pubg’dan premium öğeler satın almaya izin veren birçok uygulama ve VPN var ama bunları kullanmamanızı önereceğim. Bu tür bir satın alma yasadışı olduğundan ve herhangi bir ihbar veya şikayet hapis veya cezaya yol açabilir. Bu nedenle, her zaman yalnızca yasal şartlara başvurmanız önerilir.

pubg hesabınızı premium hesaba yükseltmek için adım adım kılavuz aşağıdaki gibidir;

Adım 1: Pubg mobile’ı Android’de Google Play Store’dan ve iPhone’da App Store’dan indirin ve yükleyin.

Adım 2: Kalıcı bir kimlik oluşturacağı için Facebook üzerinden hesabınızı kaydedin, böylece cihaz değişikliği veya uygulamanın yeniden yüklenmesi sırasında performansınızı kaybetmezsiniz.

Adım 3: 
Elite geçiş seçeneğini göreceğiniz görevler bölümüne gidin. İhtiyaca göre herhangi birini satın alabileceğiniz iki tür geçiş vardır.

Adım 4: Şimdi, ekranda gösterilen tutarı ödeyerek UC (bilinmeyen nakit) satın almanız gerekiyor.

pubg mobil bedava hesaplar [8 ağustos] 2021Pin
Adım 5: Ödeme yapın ve UC alın, bu UC’den Elite geçişine abone olabilirsiniz

İşte şimdi bitirdin. Oynamanın keyfini çıkarın.

Kaydolurken, misafir kimliğinizi de oluşturabilirsiniz, ancak hesabınızı değiştirirseniz, önceki tüm ilerlemenizi kaybedersiniz ve sıfır ile başlamanız tavsiye edilmez.

Bedava Pubg Mobil Hesapları [600 “UC”]

onusro_plati@hotmail.com
dankitop3029

Samurte_cooul@outlook.com
nofeldonter

Chralis.motta@hotmail.com
Sfelitanm44

Shaogrefl_donetel@hotmail.com
smatrifalofse

preitams_goodliza@outlook.com
godmetefles

Sampouldse_golefse@hotmail.com
dalidankeies425

Weritopen_coops@outlook.com
starkesiles

Mtaxis_dony@hotmail.com
ilapetrisas327

Shodargot_plasis@outlook.com
goodfiligan25

Çok fazla hesap ekledik. Pubg Mobile ücretsiz hesap her gün güncellenecektir. Umarım faydalı olmuştur.. Bu arada hemen hesap alabilirler..

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın