Mobil Oyunlar

PUBG Lite’da Ücretsiz sınırsız BC nasıl alınır?

pubg lite'da ücretsiz sınırsız bc nasıl alınır?

PUBG Lite’da Ücretsiz sınırsız BC nasıl alınır?

  • Skinler ve kozmetikler için PUBG Lite’da ücretsiz BC kazanmak için kolay adımlar.
  • Anketler ve diğer görevleri tamamlamak için gerçek para kazanmanızı ödüllendiren farklı yasal uygulamalar.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite, orijinal oyunun aşırı optimize edilmiş bir sürümüdür. PUBG Lite hem PC hem de mobil Platformlarda kullanılabilir. Oyuncular görsel kalitenin ve genel estetiğin azalmasıyla oyunun tadını çıkarabilirler.

Şimdi, ifadem oldukça kafa karıştırıcı gelebilir. Bir oyuncu görsel kalitesi düşük bir oyundan nasıl keyif alabilir? Bunun cevabı basit. PUBG Lite , güçlü bir mobil cihaz veya oyun bilgisayarı alamayan oyuncular içindir.

PUBG Lite, görsel kalite üzerindeki performansa odaklanır. Ancak, oyun hala iyi görünüyor ve iyi oynuyor. Binlerce oyuncu günlük olarak kendi cihazlarında PUBG Lite oynuyor. Oyun ücretsiz olduğu için, geliştiriciler gelir elde etmek için mikro işlemleri kullanıyor. Ancak, çoğu oyuncunun oyunun lite sürümünü oynadığı da doğrudur çünkü güçlü bir cihaz alamazlar.

pubg lite'da ücretsiz sınırsız bc nasıl alınır?

BC oyundaki hemen hemen her işlemi kontrol eder. Kozmetik ve skinler satın almak için BC ödemek zorundasınız. Ancak, herkes oyuncularının estetiğini artırmak için gerçek paralarını dijital paraya dönüştürmeyi sevmez. Oyuncuların ücretsiz BC kazanabilmelerinin birkaç yolu vardır.

Google Görüş Ödülleri

pubg lite'da ücretsiz sınırsız bc nasıl alınır?

Google Opinion Rewards, Google tarafından anketleri doldurmanız için size ödeme yapan resmi bir uygulamadır. Fikir ödülleri, gerçek para kazanmanıza ve BC’ye yatırım yapmanıza yardımcı olabilecek birkaç yasal uygulamadan biridir. Uygulama, anketleri tamamlamak için Google Play cüzdan bakiyesi veya PayPal bakiyesi açısından size ödeme yapar.

Dolar Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Swag Bucks, Google Opinion Rewards’a benzer. Tek fark, para kazanmak için alternatifinden çok daha fazla seçeneğe sahip olmasıdır. Yağma dolar ödeme seni için

İlgili Makaleler
  • Anketler
  • Soruları cevaplamak
  • Oyun oynamak
  • Videoları izleme
  • Anketlerde ve daha fazlasında yer almak.

GymPact

GymPact her egzersiz seansı için USD ödeyen bir uygulama. App iyi öder ve diğer tarafta, fitness için daha iyidir. Vücudunu formda tutmak isteyen oyuncular bunu deneyebilirler.
Diğer yollar

Her zaman para ya da kostümlerle sık sık ödüllendirilen yerel turnuvalara, maçlara ve hediyelere dikkat edin.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu