PUBG Karakter Değiştirme - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Karakter Değiştirme

Pubg karakter değiştirme her zaman popüler bir yaklaşım olmuştur. Maçtan önce karakterini başka bir karakterle değiştirmek isteyen oyuncular Pubg karakter değiştirme talimatlarını kullanmayı sever. PUBG Mobile oynarken bu işlev, oyuncuların çeşitli kıyafetler ve özelliklerle ortaya çıkmasını sağlıyor. Her maçta farklı bir karakter olarak yer almak isteyen oyuncular, artık PUBG oyuncuları arasında sıkça aranan bu seçeneği kullanıyor.

Pubg oyunu oyuncularına çok çeşitli özellikler sunuyor. Oyuncuların kullandıkları karakterlerde yapacakları modifikasyonlar da bu özellikler arasında yer alıyor. Karakter değiştirme, bunlar arasında sıklıkla tercih edilir. Peki bir Pubg karakteri nasıl değiştirilebilir? Pubg karakterini sıfırlamak ne işe yarar? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edin.

PUBG Mobile’daki karakterlerin birçok özelliği var. PUBG Mobile‘den dört farklı karakterin her birinin, savaş alanındaki oyuncular için faydalı olabilecek kendi özellikleri ve güçleri vardır. PUBG Mobile’da bu karakterlerle oldukları gibi oynayabilir veya uygun gördüğünüz gibi değiştirebilirsiniz.

Pubg Karakter Değiştirme

pubg karakter değiştirmePin
pubg karakter değiştirme

Pubg karakter değiştirme kılavuzunda karakterin kıyafetlerinin, aksesuarlarının ve diğer özelliklerinin nasıl sıfırlanacağı veya değiştirileceği anlatılmaktadır. Oyunda kullanılan karakter, görünüşleri değiştirilerek tamamen farklı özelliklere sahip olabilir. Oyuncular, Pubg oyununda onlara farklı aksesuarlar, kıyafetler, görünümler ve eylemler vererek avatarlarını özelleştirebilir. Bu özelliklerden herhangi birini değiştirmek isteyen oyuncular, Pubg karakter değiştirme talimatlarına uymalıdır. Bu bazen oyundan veya maçtan önce yapılabilir, ancak bazen oyun sırasında da yapılabilir.

Pubg Mobile oyununda, kullanıcılar çok çeşitli karakter olanaklarına erişebiliyor. Bu karakterler arasında yapılan ilk ayrım kadın ve erkek arasındadır, geri kalan ayrımlar ise büyük ölçüde kıyafet ve diğer aksesuarlarda görülmektedir. Ek olarak, oyuncular oyunda ilerledikçe ve kilometre taşları kazandıkça kilidi açılmış karakterlerin kilidi de açılır ve daha fazla karaktere erişmelerini sağlar. Pubg’da oyuncular da oyunu oynarken sahip oldukları karakterler arasında hızlıca geçiş yapabiliyor. Oyuncular bu nedenle karakter değişimlerini taktiksel olarak kullanabilirler.

Pubg karakter değişimi yapmak gerçekten çok kolay. Oyuncular bunu yapmak için birkaç önlem almalı ve uygulamalıdır. Pubg karakterinizi değiştirmek için şu prosedürleri takip edebilirsiniz;

  • İlk olarak, oyunun menüsünde envanter seçeneğini seçin.
  • bBnu yaptıktan sonra solda görünen menüden Karakter’i seçin.
  • Sonunda görüntülenecek karakter değiştirme ekranında, şu anda kullanmakta olduğunuzdan farklı bir karakter seçin.

Yukarıdaki talimatları izleyerek Pubg Mobile kişiliğinizi değiştirebilirsiniz.

Kadın Karakter Değiştirmek

Oyuncuların görünüşlerinin yanı sıra diğer karakterlerin kıyafetlerini de değiştirebilecekleri vurgulanmalıdır. Oyuncuların PUBG Mobile’ı bırakmasını engelleyen faktörlerden sadece birkaçı, oyunun sık güncellemelerini ve yeni özelliklerin eklenmesini içerir. Birkaç gün önce 0.18.0 sürümüne, Andy karakterinin oyuna eklenmesiyle birlikte KD’yi belirlemek için yeni bir teknik dahil edildi.

PUBG Mobil Karakter Değiştirme Hilesi Var Mı?

Yasadışı bir yazılım olan PUBG Mobile karakter değiştirme hilesi ile oyundaki mevcut karakterinizi başka bir karakterle değiştirebilirsiniz. “Karakter hileleri” olarak pazarlanan bu dosyalar, oyunda mevcut olmayan bir karakteri oynamak istediğinizde farklı karakterleri oynamanıza izin verdiklerini iddia ediyor. Kredi kartı dolandırıcılığının çoğu, artık mobil oyunlar için mevcut çılgınlığa bağlı yöntemler kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bazı yabancı kaynaklı web siteleri, PUBG Mobile için karakter değiştirme hilelerinin, onları çevrimiçi aradığınızda gerçekten işe yaradığını göstermeye çalışacak.

Tabii ki, bunların hepsi yalan bilgi. Kontrol etseydiniz işe yaramayacağını görürdünüz Onlar açısından düşünüyorsanız, tam olarak başarmak istedikleri şey budur. İndirilen dosyaların tehlikeli kodları olabilir. Başta banka hesabınızla ilgili bilgiler olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz bu tehlikeli yazılım sonucunda çalınacaktır. Bu nedenle PUBG Karakter Değişikliği hilesi de dahil olmak üzere hiçbir hileye asla inanmayın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın