Pubg firavunun tahtı nerede işte cevabı! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Pubg firavunun tahtı nerede işte cevabı!

pubg firavunun tahtı nerede işte cevabı!Pin

Pubg firavunun tahtı nerede işte cevabı!

İşte Firavunun Sandığı ve Firavun Anahtarını nasıl kolayca alabileceğinizi ve PUBG Mobile‘daki Call of Pharaoh etkinliklerinden ücretsiz ödülleri nasıl alabileceğinizi öğrenin.
PUBG Mobile , birkaç gün önce Antik Gizli modu yayınladı ve oyundaki ilk X- Suit’i tanıttı. Oyun modlarıyla birlikte gelin, oyuncuların katılabileceği ve ücretsiz özel ödüller kazanabileceği bir dizi yeni etkinliktir. Özellikle Firavunun Çağrısı etkinliğiyle bir Firavun’un paraşüt skini, Firavun’un Aile Süsü ve Firavun Yükselişi unvanını elde edebilirsiniz. Ancak etkinlik yalnızca 13 Ağustos’a kadar sürüyor, bu yüzden acele etmeniz gerekiyor.

Etkinliğin kuralı basit. Ödül sandıkları açabilmek için Firavun’un Sandığını ve Firavun Anahtarını bulmalısın. Bugün size bunları nasıl elde edeceğinizi göstereceğiz.

Ancient Secret modunu oynayarak, bu 2 eşyayı maç başına birer tane elde edebileceksiniz. Spawn Island of the Ancient Secret modunda çok sayıda lahit bulacaksınız. Firavun Sandığını bulmak için açın.

pubg firavunun tahtı nerede işte cevabı!Pin

Şimdi bir Firavun Sandığını aldıktan sonra, kasayı açmak için bir Firavunun Anahtarı bulmanız gerekiyor. Firavun’un Anahtarı, maçınız sırasında Erangel’de rastgele bulunur. Maç başına en fazla 1 Firavun Anahtarı alabilirsiniz. Firavun Anahtarını alabilmek için altın bir sandalye bulup üzerine oturup Firavunun Anahtarını almalısın.

pubg firavunun tahtı nerede işte cevabı!Pin

Firavun’un Anahtarını bulabileceğiniz Yerler

Erangel’deki en iyi 5 yer: Okul, Askeri Üs, Georgopol, Pochinki, Mylta.

Bunun dışında sadece 5 maç oynayarak etkinlik görevlerinden her gün 5 Firavun Anahtarını elde edebilirsiniz.

Hem Firavun’un paraşüt derisini hem de Firavun’un Aile Süslemesini aldığınızda, Firavun Yükselişi unvanını alacaksınız.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın