PUBG Etkinlik Sayfası Nedir?

PUBG etkinlik sayfası nedir konusu bugünkü makalemizin konusu olacak. Bu makale PUBG etkinlik sayfası nerede hakkında da bilmeniz gereken tüm bilgileri içermektedir.

PUBG Nedir?

pubg etkinlik sayfası nerede Pin
pubg etkinlik sayfası nedir?

Son birkaç yılda video oyunları oynamak bir eğlence olmaktan çıkıp bir tutkuya dönüştü. Bugünlerde oyun denilince akla ilk gelen oyun PUBG oluyor. Dünya çapında ve Türkiye’de oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG, tek başına veya takım halinde oynanabilmesi nedeniyle geniş bir kitleye hitap ediyor.

FPS oyunları, çok oyunculu veya tek oyunculu PUBG oyununu içerir. Oyunda oyuncular bir uçakta toplanıyor ve önceden belirlenen yerlere paraşütle atlayarak adadaki ekipmanları kullanarak görevleri tamamlıyorlar. Oyunda yaklaşık 100 oyuncu var. Her yaştan, özellikle gençler, son yıllarda hevesle çevrimiçi video oyunları oynuyorlar.

“Metin2, World of Warcraft, Dota, Counter Strike ve League of Legends” dahil olmak üzere çok sayıda çevrimiçi oyunla, genellikle “Knight Online” ile başlayan çevrimiçi oyun çılgınlığı, çok uluslu ekiplerle önemli turnuvaların oluşturulmasına yol açtı.

En son çıkan ve herkesin büyük beğenisini kazanmayı başaran oyun PUBG oldu. Bu oyunu Steam mağazasından satın almanın bir bedeli var.

Çok sayıda video oyununun orijinal versiyonları popüler Steam platformu üzerinden satın alınabilir. PUBG, kullanıcı tabanının büyümesi sayesinde Steam üzerinde önemli satış rakamlarına ulaşan oyunlardan biri haline geldi.

PUBG Nasıl Oynanır?

PUBG’de temel ilk kararlarınızı verdikten sonra, haritada seçtiğiniz konuma 100 oyuncuyla birlikte inmelisiniz. Amacınız, PUBG oyuncularının indiği 8 x 8 kilometre genişliğindeki bir haritada diğer oyuncuları avlamak ve mümkün olduğunca uzun yaşamanıza yardımcı olacak kaynakları toplamaktır. Oyunun haritasında araçlar, silahlar ve mühimmat için çeşitli siteler var. Oyunda ölmemek için bu ganimeti toplayarak kendinizi düşman saldırılarına karşı hazırlamalısınız.

Oyun başladıktan sonra, tüm oyuncuların oyunun içinde olması gerektiğini belirten bir alan çizgisi eklenir. Oyunun sınırları, geri sayımı da içeren bu alan çizgisi ile belirlenir. Çemberin ötesinde oyalanırsanız sağlık puanlarınız hızla düşecek ve sonunda karakteriniz kaçınılmaz olarak ölecek. Oyuna daha fazla kişi katıldıkça bu daire çizgisinin çapının bir kez daha küçülebileceğini unutmayın.

Bu oyun serisi, her oyuncunun başka bir oyuncuya yakın devasa haritaya yerleştirilmesini ve savaşa girmesini sağlar. Aksi takdirde, 8’e 8 kilometrelik bir savaş alanında iki oyuncunun birbirinin yerini tespit etmesi oldukça zor olurdu. Özellikle de başka bir oyuncunun savaşa girmektense saklanmayı tercih edeceğinden şüpheleniyorsanız…

PUBG’de hayatta kalmak çok önemlidir, ancak bunu yapmak için diğer oyunculara karşı harekete geçmeniz gerekir. Öldürdüğünüz her oyuncu arkasında bir sandık bırakacak ve bu sandık aracılığıyla o ana kadar biriktirdikleri ganimete erişebilirsiniz. İstediğiniz ganimeti elde ederek elinizi güçlendirebilir ve daha fazla oyuncuyu yenmek için harekete geçebilirsiniz.

Oyunda rakibinizi yenmek zorunda değilsiniz. Oyun bittikten sonra altın ve mal kazanmak için oyun içi mümkün olan en yüksek rütbeyi korumalısınız. Bu, aynı anda hayatta kalarak ve daha fazla düşmanı öldürerek başarılabilir. Yeterince kurnazsanız ve saklanma yeteneklerinize güveniyorsanız, hiçbir rakibinizi ortadan kaldırmadan da ilk 10’da kalabilirsiniz.

PUBG Etkinlik Sayfası Nedir?

Özel etkinlikler ve indirimli ürünler satın almak istediğinizde Etkinlik Sayfası, nasıl erişileceğini anlamak için çok önemli bir sayfadır.

PUBG Etkinlik Sayfası Nerede?

PUBG Mobile uygulamasına giriş yaparak başlayın. Ana menüyü seçtikten sonra Event Center’a gitmeniz yeterli olacaktır. Sağ alttaki minik hediye kutusuna tıklamanız yeterli. Bunu yaparak, oyuncuların her iki geçici etkinliğe de erişebileceği etkinlikler sayfası açılacaktır. Oyuncular özel Amazon Prime ürünlerini nasıl edineceklerini bulmakta zorlandıklarından, oyun içi promosyon etkinlikleri için bunu aklınızda bulundurun.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın