PUBG Bedava UC Hileleri - PUBG Mobile UC ve Bedava Royal Pass 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Bedava UC Hileleri – PUBG Mobile UC ve Bedava Royal Pass 2020!

pubg bedava uc hileleri - pubg mobile uc ve bedava royal pass 2020!Pin

PUBG Bedava UC Hileleri – PUBG Mobile UC ve Bedava Royal Pass 2020!

İşte PUBG UC ve RP’yi ücretsiz almanız için harika numaralar, evet oyuncular, doğru duydunuz. Siz, Bu Makalede PUBG Mobile Bedava Royal Pass Sezon 15 ve PUBG Bedava UC Bağlantısını Alın. Tüm makaleleri çok dikkatli okuyun; aksi takdirde, ücretsiz UC PUBG Mobile Sezon 15’ü nasıl edineceğinizi anlayamazsınız.

 • PUBG Mobile UC’yi Ücretsiz Olarak Almak İçin En İyi Püf Noktaları
 • Ücretsiz Royale Pass Sezon 15 Edinmenin Püf Noktaları

PUBG 660 UC’yi ücretsiz olarak almanıza yardımcı olacak bazı harika püf noktaları paylaştık. Bu hileleri kullanarak her Sezonda Ücretsiz PUBG Royal Pass kazanacaksınız. PUBG ücretsiz UC teklifi Flipkart Plus ve Midasbuy tarafından sağlanmaktadır. Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuzu kesinlikle kabul ediyoruz. PUBG Mobile Game’de ücretsiz UC elde etmenin püf noktalarını anlayacaksınız.

Bu makale PUBG Mobile UC’yi (Unkown Cash) Ücretsiz Almanıza yardımcı olacak ve ayrıca PUBG Elite Royal Pass’i Bedava alacaksınız. Bu gönderi size aynı anda çifte fayda sağlayacak. PUBG mobil UC ve Elite Royal Pass’in ne olduğunu öğrenelim mi?

PUBG Mobile UC nedir

UC, PUBG Oyununda para olarak kullanılan Bilinmeyen Nakit anlamına gelir. PUBG, en ünlü Çevrimiçi Çok Oyunculu Savaş Kraliyet Oyunudur. Bu oyunda, bazı temel ve gelişmiş özelliklere sahip olacaksınız. Temel özellikler ücretsizdir, ancak gelişmiş özellikler için satın almanız gerekir. Satın alma sırasında satın almak için UC’yi kullanabilirsiniz. UC, PUBG Oyununda para birimi olarak kullanılan Unkown Cash anlamına gelir. PUBG mobile Elite Royal Pass, Legendary Outfit, Rename Card, Guns & Vehicle Skins gibi tüm PUBG Premium öğelerini UC kullanarak satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile Ücretsiz UC ve Royal Pass Sezon 15 Püf Noktaları

PUBG UC Hileleri, Ücretsiz PUBG Royal Pass, Ücretsiz PUBG UC, PUBG UC Hack, Ucuz Fiyat için PUBG Mobil UC.

Hey, Ücretsiz PUBG UC Nasıl Alınır mı arıyorsunuz? veya Ücretsiz PUBG Royal Pass Nasıl Alınır? & bunu ücretsiz olarak nasıl alacağınıza dair herhangi bir yerden herhangi bir çözüm bulamadık. Bu yüzden burada hayal kırıklığına uğramayın; PUBG Mobile UC ve Royal Pass’i Ücretsiz olarak nasıl edineceğinizin çözümünü paylaştık. Yani PUBG oynuyor olmalısın, yoksa sevgilisin yoksa burada olamazsın. Premium RP veya Royal Pass Kullanıcısı olmak istemelisiniz. Ama satın alacak paranız yok. Pek çok PUBG oyuncusunun, yüksek bütçesi nedeniyle PUBG Royal Pass ve UC’yi karşılayamayacağını biliyoruz. Bu insanlardan bu yazıyı yaptık ve burada hiçbir şey ödemeden ücretsiz olarak nasıl edindiğinizi açıkladık. Bu nedenle, tüm makalelerimizi okumaya geç başlamayın. Memnun kalırsanız, bağlantımızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmalısınız.

pubg bedava uc hileleri - pubg mobile uc ve bedava royal pass 2020!Pin

Bu, PUBG Mobile Tricks ile ilgili ikinci gönderimiz. Önceki yazıda, PUBG Mobile Carlo Karakterinin ücretsiz olarak nasıl açılacağını tartıştık. Bu gönderi PUBG UC Teklifi ve Püf Noktaları hakkındadır. Pubg UC’yi Ücretsiz Olarak Nasıl Alacaksınız ve Rs.400’den 660UC’yi yarı fiyatına satın alacaksınız. Bu yazıda, PUBG Mobile UC ile ilgili daha fazla püf noktası ve ipucu güncelleyeceğiz. Lütfen bu sayfa bağlantısını Yer İşareti olarak kaydedin. Artık Google Play Store’da PUBG UC Free Of Worth Rs. 200’den alacağınız bir teklif var. Önce Ücretsiz PUBG Mobil UC’ye Nasıl Sahip Olacağınızı Konuşalım.

Flipkart’tan Ücretsiz PUBG 660UC ve Royal Pass Alın

pubg bedava uc hileleri - pubg mobile uc ve bedava royal pass 2020!Pin

Flipkart’tan Ücretsiz PUBG UC: – PUBG UC satın almanıza gerek yok. Şimdi Flipkart Super coin’den ücretsiz Pubg UC (Bilinmeyen Nakit) alacaksınız. Evet, Flipkart Super Coin’i PUBG UC’ye dönüştürebilir veya Kullanabilirsiniz. 650 Flipkart Super jetonu harcayarak PUBG mobile’ın 660UC’sini ücretsiz edinin. Bu teklif yalnızca talep edilen Flipkart Plus içindir. Flipkart Plus hesabında 650’den fazla Süper jeton bulunanlar, 650 süper jeton harcayarak bu teklifi talep edebilir. Artık Flipkart Plus Reward Mağazasında PUBG Mobile UC Paketi yapabilirsiniz. 650 Süper jeton harcadıktan sonra 799 Rs değerinde bir PUBG UC kullanma kuponu alacaksınız. Bu kuponu Midasbuy‘dan 660UC satın almak ve 15. Sezonun Ücretsiz PUBG Royal Pass almak için kullanabilirsiniz. PUBG UC ve Royal Pass’i nasıl ücretsiz edinebileceğinizi öğrenelim.

 1. Flipkart Plus Ödül Mağazasını Aç
 2. 650 Super Coin’de PUBG Mobile 660UC Rs.799 Paketi Seçin ve Satın Alın
 3. PUBG UC için bir Kullanma Kuponu alacaksınız, şimdi kodu kopyalayın
 4. Şimdi bu bağlantıyı aç
 5. Kuponu Kullan Seçeneğini Tıklayın
 6. PUBG oyuncu kimliğinizi girin ve kopyalanan hediye çeki kodunuzu yapıştırın
 7. PUBG 660UC Rs değerinde 799 Royal Pass Paketini ücretsiz olarak alacaksınız
 8. Şimdi PUBG’de Hediye Merkezini Açın ve Toplayın ve Ücretsiz RP sezonunun tadını çıkarın 14
 9. Şimdi bu bağlantıya yer işareti koymak ve Facebook veya telgraf kanalımıza katılmak için daha fazla numara için ücretsiz PUBG UC almak için yukarıdaki adımı izleyin. Ücretsiz UC almak için aşağıdaki ikinci makalemizi okuyun. PUBG UC hack Free Royal Pass Season 13 için Sitemizi düzenli olarak ziyaret edin.

PUBG UC’yi Playstore Teklifinden Nasıl Ücretsiz Alırım?

Bu, PUBG Unknow Cash ve Royale Pass Sezon 15 için En İyi Püf Noktalarıdır. Şimdi Google Play Hediye Kodu ile PUBG ücretsiz royal pass sezon 15’i edinin. Son zamanlarda Google Play Store, tüm Eski kullanıcılara Rs.200 indirim Promosyon Teklifleri ve ek bir Rs.40 promosyon indirimi sunuyor. Ücretsiz PUBG mobil UC satın almak için bu promosyon tekliflerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz PUBG Royale Pass Sezon 15 ve Ücretsiz Sınırsız UC’yi (Bilinmeyen Nakit) kullanmak için bu Google Play Hediye Kodunu kullanın.

Google Play Promosyon Teklifi:

Google Pay, bu promosyon teklifini eski Google Play hesabına sunuyor. Bu teklifin ilk teklifinizde mevcut olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Play Store’u Açın Ardından Bildirim Sekmesine Git, bu teklifi bildirimlerde alacaksınız. Bu, Play Store’un Holi 2020 Teklifidir ve 1 yıldan beri Play Store’da Google hesaplarına giriş yapan eski kullanıcılar içindir. UC’yi ücretsiz olarak nasıl satın alacağımızı öğrenelim.

Her şeyden önce, 1 yıllık günlük Google hesabına sahip Google Play Store’u açın. Ardından Bildirimler bölümüne gidin ve Rs. 200 ve Rs.40 Promosyon Teklifleri toplayın. Sonuçta aşağıdaki adımları izleyin.

PUBG Mobil Uygulamasını Aç

 1. UC Seçeneği Ekle’ye tıklayın
 2. Rs.249 Satın Alma Planında 180 + 10 UC’yi seçin
 3. Şimdi Herhangi Bir Ödeme Seçeneğini Seçin
 4. Rs’yi göreceksiniz. 240 promosyon teklifi ile indirim yapıldı
 5. Şimdi Rs.9 ödemesini isteyecek.
 6. Rs.9 ödeyin Seçilen ödeme yöntemiyle
 7. 190UC @ Rs.9 veya Ücretsiz alacaksınız
 8. Daha Fazlası için, Ücretsiz UC başka bir hesaptan deneyin

Son söz

Bu makale sizin için yararlı olabilir, çünkü çok sayıda talebiniz nihayet pubg’de nasıl ücretsiz uc alınacağını güncelliyoruz. Hepimizin beğeneceğini umuyoruz ve yorum yaparak bize geri bildirimde bulunmalısınız.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın