Ptt Kargo Müşteri Hizmetleri- 444 1 788 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Ptt Kargo Müşteri Hizmetleri- 444 1 788

Ptt Kargo Müşteri Hizmetleri, PTT iletişim kanalları üzerinden PTT Kargo ile çalışan tüm müşterilerin hızlı işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Türkiye’nin en köklü posta ve telefon ve kargo firmalarından biri olarak faaliyet gösteren PTT, gönderi işlemlerinin de güvenle gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Gönderi takip işlemleri, şikayet, öneri ve talepler için Ptt Kargo müşteri hizmetleri seçenekleri üzerinden işlem gerçekleştirilebilir.

Ptt Kargo iletişim kanallarından bazıları ise şunlardır:

  • 7/24 PTT Kargo Çağrı Merkezi
  • PTT Kargo Online İletişim Formu
  • PTT Kargo Engelli Dostu Numaralar SMS Hattı
  • PTT Kargo WhatsApp Hattı
  • PTT Kargo Canlı Destek Hattı

PTT Kargo’nun doğrudan veya dijital iletişim kanalları üzerinden gönderi durumu başta olmak üzere birçok farklı konuda firma ile iletişime geçilmesi mümkündür. PTT Kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya diğer iletişim kanalları ile her türlü talep, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Ptt Kargo İletişim Numarası Nedir?

PTT Kargo iletişim numarası 7 gün 24 saat aktif hizmetleri ile müşterilerinin birçok konuda talep ve şikayetlerine yanıt vermektedir. Kurumsal iletişim numaraları sayesinde günün her saatinde gönderi takibinden hizmet detaylarına, şikayet taleplerinden diğer konulara kadar birçok farklı konuda iletişim desteği verilmektedir. PTT Kargo’nun çağrı merkezi numarasını arayarak güvenle taleplerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

  • PTT Kargo Çağrı Merkezi: 444 1 788

PTT Kargo tarafından ayrıca işitme ve konuşma engelli müşteriler için ‘’Engelli Dostu Numaralar’’ kapsamında 0 312 309 59 13 numaralı SMS hattı üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamaları mümkün hale getirilmiştir. Görüntülü görüşme seçenekleri de yine bu kapsamda sunulmaktadır.

Ptt Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

PTT müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemleri için 444 1 788 numaralı çağrı merkezini 7/24 arayarak müşterilerin işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen kişilerin ilgili çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla ‘’2 – 1 – 1’’ rakamlarını tuşlayarak işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Direkt müşteri temsilcisi ile görüşerek her konuda PTT Kargo hizmetlerine ilişkin taleplerini iletmeleri mümkündür.

ptt kargo müşteri hizmetleri
PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

Kurumsal birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet veren PTT Kargo, müşteri hizmetlerine dair birçok konuda müşterilerinin sorunlarını gidermektedir. İster ağrı merkezi üzerinden ister diğer kanallar ile müşterilerin PTT Kargo hizmetleri ile ilgili yaşadıkları sorunların çözümü için veya diğer konularda müşteri temsilcisinden destek almaları mümkündür.

Ptt Kargo Şikayet Hattı Var Mı?

PTT Kargo şikayet bildirimleri için tüm iletişim kanallarını aktif olarak kullandırmaktadır. Güncel iletişim numaraları üzerinden şikayet taleplerini ileterek müşterilerin gönderi durumuna dair birçok konuda profesyonel destek alınması mümkündür. İster online kanalları kullanarak ister çağrı merkezi veya canlı destek hattı ile müşterilerin şikayet bildiriminde bulunmaları sağlanmaktadır.

PTT Kargo müşteri hizmetleri aracılığıyla gönderi işlemlerine yönelik şikayetlerini bildiren kişiler için en kısa sürede çözümler sağlanmaktadır. Bu sayede birçok konuda yaşadığınız sorunların çözümünde PTT Kargo iletişim kanallarından hızlı destek alabilirsiniz.  

Ptt Kargo WhatsApp İletişim Hattı Nedir?

PTT Kargo müşteri hizmetleri WhatsApp üzerinden de ulaşılabilmektedir. PTT Kargo çağrı merkezini arayan müşteriler, SMS ile kendilerine gönderilecek link aracılığıyla WhatsApp üzerinden taleplerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. PTT Kargo WhatsApp iletişim seçeneği sayesinde müşterilerin birçok konuda kurumsal destek almaları sağlanmaktadır. Güncel tüm iletişim numaraları ile PTT Kargo ile görüşme sağlanması mümkündür.

Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp üzerinden de PTT Kargo gibi kurumsal birçok firmanın iletişim desteği devam etmektedir. Mevcut dilediğiniz herhangi bir iletişim kanalı üzerinden hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. PTT Kargo müşteri hizmetleri kanalları arasında WhatsApp iletişim seçeneği de aktif olarak kullanılabilmektedir.

Ptt Kargo Kargo Takip Nasıl Yapılır?

PTT Kargo takip işlemleri için ister online kanallardan isterseniz de mevcut diğer iletişim kanalları üzerinden gönderi durumunun sorgulanmasına yönelik detaylı hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin tüm noktalarında faaliyet gösteren PTT, geniş kargo ağı ve dijital hizmetleri sayesinde gönderi durumu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

PTT Kargo takip işlemleri için ‘’gonderitakip.ptt.gov’’ adresi üzerinden gönderi takip ekranıyla hızlı işlem yapılabilir. Gönderi Takibi sayfasına erişim sağladıktan sonra ‘’Takip Numarası’’ alanına kargo takip numarasını girerek sorgulama yapabilirsiniz. Açılan ekran üzerinden PTT Kargo gönderi işlemlerine yönelik detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ptt Kargo Ne Zaman Teslim Edilir?

PTT iletişim 444 ile başlayan çağrı merkezi numarasını arayarak veya diğer işlem kanalları üzerinden gönderi durumu hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Gönderinin gideceği adrese göre değişmekle beraber ortalama 2 – 3 iş günü içinde kargo teslimatı gerçekleştirilmektedir. Kargonun kuruma veriliş süresi de bu sürelerin değişmesinde etkili unsurlar arasında yer almaktadır.

Çalışma günleri ve saatleri içinde PTT Kargo bünyesinde teslim edilen gönderiler kısa süre içinde dağıtım için gönderilecektir. Ancak resmi tatiller, bayramlar veya diğer değişkenler de bu sürelerin aksamasına neden olacaktır. Kargonun gönderileceği adreste bu kapsamda sürelerin uzaması veya kısalmasını sağlar.

Ptt Kargo Gelmedi Ne Yapmalıyım?

PTT müşteri hizmetleri tel no ile çağrı merkezini arayarak veya PTT Kargo tarafından aktif olarak kullandırılan diğer tüm iletişim kanalları üzerinden kargo durumu hakkında detaylı bilgi alınması mümkündür. Kargo hizmetleri alanında Türkiye genelinde aktif olarak faaliyet gösteren PTT, müşterilerinin olası bir sorunla karşılaşmaları halinde kurumsal çözüm önerileri sunmaktadır.

Kargosu gelmeyen veya normal süresinin dışında geciken müşterilerin söz konusu iletişim kanallarını kullanarak gönderi durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olması mümkündür. PTT Kargo müşteri hizmetleri seçenekleri açısından müşterilerine birçok alternatif sunmaktadır. PTT Kargo iletişim hatları üzerinde yer alan seçenekler ile tüm şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.  

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın