Postegro Lili Web, Gizli Profilleri Gör - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Postegro Lili Web, Gizli Profilleri Gör

Postegro Lili Web, kullanıcılarının İnstagram’da gizli profile sahip hesapların hikayelerini anonim olarak izleyebilmesine ve bu gizli profilleri görebilmesine olanak sağlayan ücretsiz bir yazılım olarak dikkat çekmektedir.

Bu özelliklerin yanı sıra kullanıcıların İnstagram’da görüntülemiş oldukları video ve fotoğrafları cihazlarına en kaliteli ve en kolay şekilde indirebilmelerini de sağlayan bu uygulama sayesinde kişiler, gerek bu videoları cihazlarında depolayabilmekte gerek İnstagram hesaplarında tekrar paylaşabilmektedirler.

Özellikle Web Postego Lili sayesinde, İnstagram’da diledikleri kişilerin hesabını anonim bir şekilde stalklama imkanına erişmenin mümkün olması sebebiyle bu uygulamayı pek çok kişi günümüzde severek kullanmaktadır.

Bu uygulama, ücretsiz bir şekilde Android işletim sistemine sahip cihazlarda Google Play Store üzerinden ve İOS işletim sistemine sahip cihazlar içinse AppStore üzerinden kolayca indirilebilmektedir. Bu sayede tüm cihazlarda kişiler bu uygulamanın faydalarından yararlanabilmektedir.

Postegro Lili Web Giriş

İnstagram uygulaması için geliştirilen ve kullanıcılarına İnstagram uygulaması için birbirinden etkili fırsatlar sunan Postegro Lili, hem İOS hem Android kullanıcılarının sorunsuz bir şekilde yararlanabileceği ve son derece güvenilir bir uygulamadır.

Postegro Lili Web giriş yaparak kişiler, bu uygulama üzerinden İnstagram’da görüntülemek istediği gizli profilleri aratarak rahatlıkla bu profilleri görüntüleyebilmektedir.

Özellikle kişilerin en çok merak ettiği profilleri kolayca ve tek tıkla görebilmesini sağlayan bu uygulama, kullanıcıları tarafından oldukça sevilirken, kişiler bu uygulama sayesinde hem bu profilleri görebilmekte hem de gizli profillerde paylaşılan hikayeleri anonim olarak izleyebilmektedir.

Bu da özellikle gizli profile sahip bir kişiyi stalklamak isteyen ancak isminin veya kim olduğunun anlaşılmasından çekinen kişiler için oldukça önemli bir avantaj olurken, bu uygulamaya giriş yapan kişiler hesaplarından anonim olarak gizli profillere erişebilmektedir.

Postegro Web giriş yapıldıktan sonra kullanıcılarını oldukça sade ve kullanışlı bir arayüzle karşılamakta ve bu da kişilerin hiç zorlanmadan ve uğraşmadan dilediği özelliği kullanabilmesini sağlamaktadır. Kullanıcı dostu olması sebebiyle de çok sevilen bu uygulamada kişiler, çok basit bir işlemle gizli profilleri anında görüntüleyebilmektedir.

postegro lili webPin
postegro lili web

Web Postegro & Lili İos

Web Postegro & Lili İos uygulaması olarak da geliştirilmiştir ve bu sayede İOS işletim sistemine sahip kişiler, İnstagram’da gizli profilleri görüntüleyebilmelerini sağlayan bu uygulamayı AppStore üzerinden indirebilmektedir.

Bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebilmekte ve kullanıcılar, çeşitli faydalarından yararlanmak için uygulama içi satın alma seçeneklerinden yararlanabilmektedir. İos kullanıcılarının da büyük bir ilgi gösterdiği bu uygulama, kullanıcılarına oldukça önemli bir özellik sunmanın yanı sıra beraberinde daha pek çok kolaylığa ve faydaya da sahiptir.

İOS kullanan cihazlarda yani Apple markası ürünlerde bu uygulama sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Kişiler, bu uygulama içerisinde aynı zamanda birden fazla hesabı da kolaylıkla kullanabilmektedir. Bu da kişilerin sahip olduğu tüm hesaplar için bu uygulamadan yararlanabilmelerini sağlamaktadır.

Postegro & Lili Web

Postegro & Lili Web uygulaması, günde 3 kere kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde bu uygulamanın özelliklerinden yararlanabilmelerini sağlamaktadır. Bu sayede de kişiler, hiçbir ücret ödemeden bu uygulama sayesinde gizli profilleri görüntüleyebilirken, sınırsız kullanım için uygulama kullanıcılardan oldukça cüzi bir miktarda ücret talep etmektedir.

Ücretsiz bir şekilde indirilip kurulduktan sonra bu uygulama sayesinde kişiler, İnstagram’da görüntülemek istedikleri, merak ettikleri gizli profilleri, anonim olarak görüntüleyebilmekte ve hikayelerini de yine aynı şekilde anonim olarak seyredebilmektedir.

Stalklamak için günümüzde kullanıcıların en gözde uygulamalarından biri olan Web Postegro, yalnızca gizli profilleri göstermekle kalmayıp, aynı zamanda kişilerin İnstagram’da görüntülediği video, fotoğraf ve hikayeleri cihazlarına indirebilmelerini, uygulama üzerinden bu videoları izleyebilmelerini ve cihazlarına indirdikleri bu fotoğraf veya videoları tekrardan hesaplarında paylaşabilmelerini de sağlamaktadır.

Bu uygulamanın sahip olduğu özellikler ise şöyledir;

  • Gizli profilleri görüntüleyebilmenizi sağlamaktadır.
  • Gizli profillerin hikaye gönderilerini anonim olarak izleyebilmenizi sağlamaktadır.
  • Fotoğraf ve videoları cihazlarınıza indirebilmenizi sağlamaktadır.
  • İndirilen video ve fotoğrafları yeniden paylaşabilmenizi sağlamaktadır.
  • Tamamen güvenli ve güvenilirdir.
  • Kişilerin birden çok hesabı ile uygulamayı kullanabilmesini desteklemektedir.
  • Gizli profilleri ve tüm İnstagram hesaplarını aratarak hikayelerini görüntüleyebilmenizi sağlamaktadır.
  • Sık kullanılanlar kolaylığına sahiptir.
  • Arayüzü son derece sadedir ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.
  • Fotoğraf ve videoları en iyi şekilde kaydederek en kaliteli şekilde indirebilmenizi sağlamaktadır.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın